Lipno Stęszew – Olimpia II Szczecin 2:1 (1:0)
bramki: Konieczna, Śliwińska – Litwiniec

Skład Lipna: A.Raś, K.Wojtyś, M.Robakowska, K.Kociemba, W.Bober (K.Manuszak), K.Gawron (A.Wróbel), Z.Śliwińska, M.Dąbrowska (W.Dembińska), M.Sobkowiak, K.Niemiec (W. Kowalczyk), B.Konieczna, K.Kwiatkowska
Trener: Dagmara Zawadzka

Skład Olimpii: Surmiak, Litwiniec, Brodzik, Lipiejko, Witkowska, Łaniewska, Bagińska, Sosna, Iwanek, Siudowska, Hejnowska
Na zmiany wchodziły: Szews, Czarnecka, Pietkun, Pydyszewska, Biernat

Bardzo wyrównany mecz.  Pierwsza połowa należała do dziewczyn ze Stęszewa, zawodniczki skupione, zaangażowane, wzajemne asekuracje, sporo ciekawych akcji. Kilka sytuacji podbramkowych, które kończą się w 44 min meczu zdobyciem pierwszej bramki po strzale Beaty Koniecznej. Druga połowa nerwowa, dla odmiany to szczecinianki sporo atakują, kilka fauli prawie na linii pola karnego pod bramką Szczecina, jeden z nich skutkuje rzutem wolnym, który w genialny sposób wykorzystuje Zosia Śliwińska, ładny strzał  pod poprzeczką, Lipno prowadzi 2:0. Olimpia nie odpuszcza, wyprowadza kilka naprawdę groźnych sytuacji, ale gospodynie również nie dają za wygraną. Dobrze, w tej części meczu ze swoich zadań wywiązuje się obrona Lipna.  Niestety w ostatnich minutach meczu, w  zamieszania na polu karnym, Litwiniec strzela bramkę. Mecz kończy się wynikiem 2:1 dla Lipna.

Mimo mało piłkarskiej pogody piłkarki Lipna schodzą z boiska, bardzo zadowolone, no w końcu to pierwsze punkty w lidze, i to z mocnymi przeciwniczkami.

Już w najbliższy weekend derby wielkopolski, w Grodzisku. Zapowiada się moc emocji.

Autor foto i relacji: Magdalena Robakowska