III liga kobiet 2016/2017, grupa: świętokrzyska

PozycjaDrużynailość meczówpunktyzw.rem.por.br. strzelonebr. stracone
118521710947
2184314137823
3184113235928
418309364018
518289184738
6182271104848
7182062102347
8181961112946
918411161088
10184111616101

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

DataMeczCzas/Wyniki
2016-08-27 00:00:1727 sierpnia 2016 Stal Kunów - Topspin Promnik - przełożony na 29.10., g.12:004 - 3
2016-08-27 11:00:3427 sierpnia 2016 Victoria Pińczów - UKS Sparta Daleszyce0 - 8
2016-08-28 13:00:2528 sierpnia 2016 LUKS Wisła Nowy Korczyn - KKP Kielce5 - 0
2016-08-28 14:00:0628 sierpnia 2016 UKS Hetmanki Włoszczowa - KSP Kielce1 - 0
2016-08-28 16:00:5128 sierpnia 2016 Kamienna Brody - MKS Orlicz Suchedniów0 - 8

Kolejka 2 - 3-4 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-03 00:00:013 września 2016 UKS Sparta Daleszyce - LUKS Wisła Nowy Korczyn - przełożony na 7.09., g.16:004 - 1
2016-09-03 00:00:093 września 2016 Victoria Pińczów - Kamienna Brody - przełożony na 08.09., g.17:003 - 1
2016-09-03 00:00:103 września 2016 MKS Orlicz Suchedniów - UKS Hetmanki Włoszczowa - walkower 0:3wo (na boisku 2:2)0 - 3
2016-09-03 15:00:083 września 2016 Stal Kunów - KKP Kielce8 - 0
2016-09-04 11:00:144 września 2016 KSP Kielce - Topspin Promnik4 - 0

Kolejka 3 - 10-11 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-10 12:00:0110 września 2016 Topspin Promnik - MKS Orlicz Suchedniów4 - 2
2016-09-11 11:00:4811 września 2016 KKP Kielce - KSP Kielce0 - 7
2016-09-11 11:00:5411 września 2016 Kamienna Brody - UKS Sparta Daleszyce0 - 11
2016-09-11 11:30:0611 września 2016 UKS Hetmanki Włoszczowa - Victoria Pińczów5 - 0
2016-09-11 13:00:1411 września 2016 LUKS Wisła Nowy Korczyn - Stal Kunów4 - 1

Kolejka 4 - 17-18 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-17 00:00:3217 września 2016 UKS Sparta Daleszyce - UKS Hetmanki Włoszczowa - awansem 16.09., g.16:0010 - 0
2016-09-17 15:00:2417 września 2016 Victoria Pińczów - Topspin Promnik0 - 1
2016-09-17 15:00:5317 września 2016 Stal Kunów - KSP Kielce0 - 1
2016-09-18 15:30:1018 września 2016 LUKS Wisła Nowy Korczyn - Kamienna Brody10 - 0
2016-09-18 15:30:1718 września 2016 MKS Orlicz Suchedniów - KKP Kielce7 - 1

Kolejka 5 - 24-25 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-24 00:00:1324 września 2016 MKS Orlicz Suchedniów - Stal Kunów - przełożony na 27.09., g.16:302 - 2
2016-09-24 00:00:2524 września 2016 UKS Hetmanki Włoszczowa - Kamienna Brody - przełożony na 6.11., g.11:309 - 1
2016-09-24 00:00:4024 września 2016 UKS Sparta Daleszyce - Topspin Promnik - przełożony na 05.11., g.11:00, walkower 3:0wo3 - 0
2016-09-25 11:00:5425 września 2016 KKP Kielce - Victoria Pińczów1 - 2
2016-09-25 16:00:3125 września 2016 KSP Kielce - LUKS Wisła Nowy Korczyn0 - 1

Kolejka 6 - 1-2 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-01 15:00:401 października 2016 Stal Kunów - Victoria Pińczów6 - 1
2016-10-02 11:00:342 października 2016 KKP Kielce - UKS Sparta Daleszyce0 - 5
2016-10-02 12:00:272 października 2016 KSP Kielce - MKS Orlicz Suchedniów0 - 1
2016-10-02 13:00:052 października 2016 LUKS Wisła Nowy Korczyn - UKS Hetmanki Włoszczowa2 - 2
2016-10-02 14:00:512 października 2016 Topspin Promnik - Kamienna Brody6 - 1

Kolejka 7 - 8-9 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-08 00:00:538 października 2016 MKS Orlicz Suchedniów - LUKS Wisła Nowy Korczyn - przełożony na 30.10., g.13:002 - 5
2016-10-08 14:00:158 października 2016 Stal Kunów - UKS Sparta Daleszyce1 - 4
2016-10-08 15:00:058 października 2016 Topspin Promnik - UKS Hetmanki Włoszczowa3 - 4
2016-10-08 15:00:518 października 2016 Victoria Pińczów - KSP Kielce0 - 1
2016-10-09 11:00:349 października 2016 Kamienna Brody - KKP Kielce4 - 3

Kolejka 8 - 15-16 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-15 00:00:3815 października 2016 UKS Hetmanki Włoszczowa - KKP Kielce - przełożony na 30.10., g.13:008 - 0
2016-10-16 00:00:0516 października 2016 KSP Kielce - UKS Sparta Daleszyce - przełożony na 29.10., g.10:000 - 6
2016-10-16 00:00:2316 października 2016 LUKS Wisła Nowy Korczyn - Topspin Promnik - przełożony5 - 0
2016-10-16 11:00:0416 października 2016 MKS Orlicz Suchedniów - Victoria Pińczów3 - 1
2016-10-16 11:00:3616 października 2016 Kamienna Brody - Stal Kunów0 - 2

Kolejka 9 - 22-23 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-22 00:00:4022 października 2016 LUKS Wisła Nowy Korczyn - Victoria Pińczów, przełożony na 18.03., g.12:304 - 1
2016-10-22 12:00:3022 października 2016 UKS Sparta Daleszyce - MKS Orlicz Suchedniów - walkower, 3:0wo (goście nie przyjechali na mecz)3 - 0
2016-10-22 14:00:5622 października 2016 Stal Kunów - UKS Hetmanki Włoszczowa5 - 2
2016-10-23 11:00:3023 października 2016 KKP Kielce - Topspin Promnik0 - 2
2016-10-23 11:00:4123 października 2016 Kamienna Brody - KSP Kielce1 - 4

Kolejka 10 - 22 marca

DataMeczCzas/Wyniki
2017-03-22 00:00:0222 marca 2017 LZKS Stal Kunów - TOPSPIN Promnik, przełożony 25.03., g.15:005 - 0
2017-03-22 00:00:1622 marca 2017 KKP Kielce - LUKS Wisła Nowy Korczyn, przełożony 26.03., g.12:300 - 9
2017-03-22 00:00:1722 marca 2017 MKS Orlicz Suchedniów - Kamienna Brody, przełożony na 25.03., g.15:306 - 1
2017-03-22 00:00:2822 marca 2017 UKS Sparta Daleszyce - Victoria Pińczów, przełożony na 13.04., g.13:006 - 0
2017-03-22 16:00:3222 marca 2017 KSP Kielce - UKS Hetmanki Włoszczowa0 - 0

Kolejka 11 - 1-2 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-01 13:00:061 kwietnia 2017 Top-Spin Promnik - KSP Kielce, walkower 0:5wo (na boisku 2:5)0 - 5
2017-04-01 15:00:441 kwietnia 2017 KKP Kielce - LZKS Stal Kunów0 - 2
2017-04-01 16:00:071 kwietnia 2017 LUKS Wisła Nowy Korczyn - UKS Sparta Daleszyce2 - 5
2017-04-01 16:00:471 kwietnia 2017 Kamienna Brody - Victoria Pińczów3 - 3
2017-04-02 10:00:242 kwietnia 2017 UKS Hetmanki Włoszczowa - MKS Orlicz Suchedniów5 - 1

Kolejka 12 - 8-9 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-08 00:00:248 kwietnia 2017 Victoria Pińczów - UKS Hetmanki Włoszczowa, przełożony na 31.05., g.17:301 - 2
2017-04-08 12:00:038 kwietnia 2017 UKS Sparta Daleszyce - Kamienna Brody7 - 0
2017-04-08 15:00:228 kwietnia 2017 LZKS Stal Kunów - LUKS Wisła Nowy Korczyn1 - 4
2017-04-09 11:00:479 kwietnia 2017 MKS Orlicz Suchedniów - Top-Spin Promnik2 - 1
2017-04-09 16:00:049 kwietnia 2017 KSP Kielce - KKP Kielce0 - 0

Kolejka 13 - 22-23 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-22 00:00:0222 kwietnia 2017 UKS Hetmanki Włoszczowa - UKS Sparta Daleszyce, przełożony na 8.06., g.16:000 - 2
2017-04-22 00:00:2722 kwietnia 2017 KSP Kielce - LZKS Stal Kunów, przełożony na 11.06., g.16:007 - 1
2017-04-22 00:00:3822 kwietnia 2017 MKS Orlicz Suchedniów - KKP Kielce, przełożony8 - 1
2017-04-22 13:00:4122 kwietnia 2017 Top-Spin Promnik - Victoria Pińczów1 - 3
2017-04-22 16:00:4622 kwietnia 2017 Kamienna Brody - LUKS Wisła Nowy Korczyn1 - 13

Kolejka 14 - 29-30 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-29 00:00:0629 kwietnia 2017 Kamienna Brody - UKS Hetmanki Włoszczowa, przełożony1 - 3
2017-04-29 00:00:0729 kwietnia 2017 LZKS Stal Kunów - MKS Orlicz Suchedniów, przełożony na 17.05., g.17:005 - 1
2017-04-29 00:00:2729 kwietnia 2017 Victoria Pińczów - KKP Kielce, przełożony na 17.05., g.17:002 - 1
2017-04-29 00:00:4829 kwietnia 2017 Top-Spin Promnik - UKS Sparta Daleszyce, przełożony1 - 1
2017-04-30 14:30:0930 kwietnia 2017 LUKS Wisła Nowy Korczyn - KSP Kielce2 - 1

Kolejka 15 - 6-7 maja

DataMeczCzas/Wyniki
2017-05-06 00:00:156 maja 2017 UKS Hetmanki Włoszczowa - LUKS Wisła Nowy Korczyn, przełożony na 03.06., g.16:002 - 1
2017-05-06 00:00:456 maja 2017 MKS Orlicz Suchedniów - KSP Kielce, przełożony na 8.06., g.17:302 - 4
2017-05-06 12:00:076 maja 2017 Victoria Pińczów - LZKS Stal Kunów2 - 1
2017-05-06 16:00:536 maja 2017 Kamienna Brody - Top-Spin Promnik1 - 2
2017-05-07 12:00:307 maja 2017 UKS Sparta Daleszyce - KKP Kielce8 - 0

Kolejka 16 - 10 maja

DataMeczCzas/Wyniki
2017-05-10 00:00:0410 maja 2017 KSP Kielce - Victoria Pińczów0 - 0
2017-05-10 00:00:1710 maja 2017 UKS Sparta Daleszyce - LZKS Stal Kunów3 - 0
2017-05-10 00:00:2310 maja 2017 LUKS Wisła Nowy Korczyn - MKS Orlicz Suchedniów, awansem 07.05., g.12:304 - 1
2017-05-10 00:00:4010 maja 2017 KKP Kielce - Kamienna Brody, przełożony na 14.05., g.15:003 - 1
2017-05-10 00:00:4210 maja 2017 UKS Hetmanki Włoszczowa - Top-Spin Promnik, awansem 13.03., g.10:002 - 1

Kolejka 17 - 20-21 maja

DataMeczCzas/Wyniki
2017-05-20 13:00:2320 maja 2017 Top-Spin Promnik - LUKS Wisła Nowy Korczyn1 - 4
2017-05-20 15:00:5820 maja 2017 LZKS Stal Kunów - Kamienna Brody3 - 0
2017-05-20 17:00:5920 maja 2017 UKS Sparta Daleszyce - KSP Kielce3 - 1
2017-05-21 12:00:3921 maja 2017 Victoria Pińczów - MKS Orlicz Suchedniów3 - 1
2017-05-21 13:00:1821 maja 2017 UKS Hetmanki Włoszczowa - KKP Kielce7 - 0

Kolejka 18 - 27-28 maja

DataMeczCzas/Wyniki
2017-05-27 12:00:0927 maja 2017 Top-Spin Promnik - KKP Kielce3 - 0
2017-05-27 12:00:3527 maja 2017 Victoria Pińczów -LUKS Wisła Nowy Korczyn1 - 2
2017-05-28 00:00:1228 maja 2017 MKS Orlicz Suchedniów - UKS Sparta Daleszyce, przełożony na 16.06., g.16:001 - 5
2017-05-28 11:00:2928 maja 2017 UKS Hetmanki Włoszczowa - LZKS Stal Kunów4 - 0
2017-05-28 11:00:5028 maja 2017 KSP Kielce - Kamienna Brody5 - 0

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

- Advertisement -

BĄDZ NA BIEŻĄCO

12,999FaniLubię to
990ObserwującyObserwuj
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram