Po dwóch dnia fazy meczów grupowych poznaliśmy komplet zespołów, które powalczą w dniu dzisiejszym o medale. Są nimi faworyt MP Lady Grembach EE Łódź oraz Orzeł Łódź, MUKS Sokół Kolbuszowa, Red Devils Ladies Chojnice.
Wyniki 2 dnia MP:
Piątek 10 sierpnia 2018
- Pogoń Tczew – AZS UAM Poznań 1:2
- FA SGH Warszawa – Lady Grembach EE Łódź 1:4
- UKS Sparta Daleszyce – SAN AZS Łódź 8:1
- KSS Kotwica Kórnik – Red Devils Ladies Chojnice 0:2
- ISD-AJD Częstochowa – Gwiazda Toruń 1:2
- AP Kotwica Kołobrzeg – KS Zamłynie ZA Kombud S.A 1:2
Tabele:
Grupa A
- Orzeł Łódź 2 6 11-3
- AZS UAM Poznań 2 3 3-5
- Pogoń Tczew 2 0 3-9
Grupa B
- Lady Grembach EE Łódź 3 9 17-5
- UKS Sparta Daleszyce 3 6 20-9
- Football Academy SGH Warszawa 3 3 6-12
- SAN AZS Łódź 3 0 1-18
Grupa C
- Red Devils Ladies Chojnice 3 9 14-3
- KSS Kotwica Kórnik 3 6 7-4
- Gwiazda Toruń 3 3 4-12
- ISD – AJD Częstochowa 3 0 4-10
Grupa D
- MUKS Grupa Expert Sokół Kolbuszowa Dolna 2 6 6-3
- KS Zamłynie ZA Kombud S.A. 2 3 4-4
- AP Kotwica Kołobrzeg 2 0 2-5
Terminarz MP
Sobota 11 sierpnia 2018
- 08:00 – mecz o miejsce 5-8, AZS UAM Poznań – KS Zamłynie ZA Kombud S.A.
- 08:40 – mecz o miejsce 5-8, KSS Kotwica Kórnik – UKS Sparta Daleszyce
- 09:20 – mecz o miejsce 9-12, AP Kotwica Kołobrzeg – Gwiazda Toruń
- 09:20 – półfinał, Lady Grembach EE Łódź – Orzeł Łódź
- 10:00 – mecz o miejsca 9-12, FA SGH Warszawa – Pogoń Tczew
- 10:00 – półfinał, MUKS Sokół Kolbuszowa – Red Devils Ladies Chojnice
- 17:00 – mecz o 11 miejsce
- 17:40 – mecz o 9 miejsce
- 18:20 – mecz o 7 miejsce
- 19:00 – mecz o 5 miejsce
- 13:00 – mecz o 3 miejsce
- 13:40 – FINAŁ
Wyniki 1 dnia MP:
Czwartek 9 sierpnia 2018
- AZS UAM Poznań – Orzeł Łódź 1:4
- Lady Grembach EE Łódź – UKS Sparta Daleszyce 7:4
- SAN AZS Łódź – FA SGH Warszawa 0:4
- Red Devils Ladies Chojnice – ISD-AJD Częstochowa 5:1
- Gwiazda Toruń – KSS Kotwica Kórnik 0:4
- MUKS Sokół Kolbuszowa – AP Kotwica Kołobrzeg 3:1
- Lady Grembach EE Łódź – SAN AZS Łódź 6:0
- Orzeł Łódź – Pogoń Tczew 7:2
- UKS Sparta Daleszyce – FA SGH Warszawa 8:1
- Red Devils Ladies Chojnice – Gwiazda Toruń 7:2
- MUKS Sokół Kolbuszowa – KS Zamłynie ZA Kombud S.A. 3:2
- ISD-AJD Częstochowa – KSS Kotwica Kórnik 2:3