MMP U17 w Futsalu

1/4 finału

  • Diamenty Warszawa – Sparta Miejska Górka
  • Czarni Sosnowiec – Pogoń Dekpol Tczew
  • UKS SMS Łódź – Rekord Bielsko-Biała
  • FSA Kraków – Tęcza Bydgoszcz

Faza grupowa

Grupa A

  • UKS SMS Łódź – Iskra II Tarnów 4:2
  • Wierzbowianka Wierzbno – Diamenty Warszawa 0:9
  • UKS SMS Łódź – Diamenty Warszawa 0:4
  • Wierzbowianka Wierzbno – Iskra II Tarnów 0:4
  • Diamenty Warszawa – Iskra II Tarnów 4:2
  • Wierzbowianka Wierzbno – UKS SMS Łódź 1:12

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Diamenty Warszawa 3 9 17-2
2. UKS SMS Łódź 3 6 15-7
3. Iskra II Tarnów 3 3 8-8
4. Wierzbowianka Wierzbno 3 0 1-125

——————-

Grupa B

  • UKS 3 Staszkówka Jelna – Sparta Miejska Górka 0:4
  • Rekord Bielsko-Biała – LUKS Astoria Szczerców Junior 5:3
  • UKS 3 Staszkówka Jelna -LUKS Astoria Szczerców Junior 3:2
  • Rekord Bielsko-Biała – Sparta Miejska Górka 7:1
  • LUKS Astoria Szczerców Junior – Sparta Miejska Górka 2:7
  • Rekord Bielsko-Biała – UKS 3 Staszkówka Jelna 2:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Rekord Bielsko-Biała 3 9 14-4
2. Sparta Miejska Górka 3 6 12-9
3. UKS 3 Staszkówka Jelna 3 3 3-8
4. LUKS Astoria Szczerców Junior 3 0 7-15

——————-

Grupa C

  • AS Stomil Olsztyn – FSA Kraków 1:3
  • Czarni Sosnowiec – Diamonds Academy 3:2
  • AS Stomil Olsztyn – Diamonds Academy 0:3
  • Czarni Sosnowiec -FSA Kraków 2:1
  • FSA Kraków -Diamonds Academy 1:0
  • Czarni Sosnowiec – AS Stomil Olsztyn 2:3

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Czarni Sosnowiec 3 6 7-6
2. FSA Kraków 3 6 5-3
3. Diamonds Academy 3 3 5-4
4. AS Stomil Olsztyn 3 3 4-8

——————-

Grupa D

  • TS ROW Rybnik – Tęcza Bydgoszcz 0:12
  • Pogoń Dekpol Tczew – Targowianka Targowisko 6:5
  • TS ROW Rybnik – Targowianka Targowisko 2:10
  • Pogoń Dekpol Tczew – Tęcza Bydgoszcz 0:3
  • Tęcza Bydgoszcz – Targowianka Targowisko 8:1
  • Pogoń Dekpol Tczew – TS ROW Rybnik 6:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Tęcza Bydgoszcz 3 9 23-1
2. Pogoń Dekpol Tczew 3 6 12-8
3. Targowianka Targowisko 3 3 16-16
4. TS ROW Rybnik 3 0 2-28

 

foto:   FSA Kraków