III liga,  grupa II

Kolejka 14 – 26-27 czerwca

24 czerwca 2021

  • Spójnia Białe Błota – Juna-Trans Stare Oborzyska 2:5

26 czerwca

  • KTS-K Luzino – LFA Szczecin 3:3
  • Energetyk Junior Gryfino – Błękitni Stargard 1:3
  • Victoria Niemcz – KA 4 resPect Krobia 1:6

27 czerwca

  • Lechia Gdańsk – Victoria Sianów, 27 czerwca, 17:00
  • Marcus Gdynia – Lew Lębork, 27 czerwca, 19:00

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Marcus Gdynia (awans) 21 58 148-16
2.  KA 4 resPect Krobia 22 51 80-22
3.  Juna-Trans Stare Oborzyska 22 50 78-26
4.  Lechia Gdańsk 21 47 79-26
5.  LFA Szczecin 22 40 77-32
6.  Victoria Sianów 21 31 48-76
7.  KTS-K Luzino 22 26 45-49
8.  Lew Lębork 21 25 48-71
9.  Błękitni Stargard 22 21 43-76
10.  Spójnia Białe Błota (spadek) 22 15 37-99
11.  Victoria Niemcz (spadek) 22 14 40-111
12.  Energetyk Junior Gryfino (spadek) 22 3 8-127

———————————

III liga, grupa III

Kolejka 22 – 26-27 czerwca

26 czerwca

  • Unia Opole – Czarni II Sosnowiec 0:7
  • Polonia Świdnica – Plon Błotnica Strzelecka
  • Polonia Prószków – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0:5
  • MUKS Kostrzyn nad Odrą – Promień Żary 2:0
  • Ślęza Wrocław – KKS Zabrze 9:1
  • Warta Gorzów Wielkopolski – Jaskółki Chorzów 3:0wo

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Warta Gorzów Wielkopolski (awans) 22 58 94-19
2.  Czarni II Sosnowiec 22 52 92-21
3.  Ślęza Wrocław 22 49 91-17
4.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 22 42 43-28
5.  Promień Żary 22 34 41-38
6.  KKS Zabrze 22 34 53-43
7.  Plon Błotnica Strzelecka 21 33 42-35
8.  Unia Opole 22 25 42-55
9.  Polonia Świdnica 21 24 49-52
10.  MUKS Kostrzyn nad Odrą (spadek) 22 17 17-77
11.  Polonia Prószków (spadek) 22 7 18-110
12.  Jaskółki Chorzów (spadek) 22 0 7-94

———————————-

III liga, grupa IV

Kolejka 22 – 26-27 czerwca

26 czerwca

  • Starówka Nowy Sącz – Izolator Boguchwała 2:5
  • Podgórze Kraków – Tarnovia II Tarnów 2:0
  • Hetmanki Włoszczowa – Iskra Brzezinka 0:4
  • Unia Lublin – Dąb Zabierzów Bocheński 0:1

27 czerwca

  • DAP Dębica – Naprzód Sobolów, 27 czerwca, 16:00
  • Iskra Krzemień – Puszcza Niepołomice, 27 czerwca, 17:30

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Podgórze Kraków (awans) 22 60 62-12
2.  Izolator Boguchwała 22 48 61-23
3.  Unia Lublin 22 47 74-22
4.  Dąb Zabierzów Bocheński 22 41 56-35
5.  Naprzód Sobolów 21 34 42-41
6.  Tarnovia II Tarnów 22 30 50-46
7.  Iskra Brzezinka 22 30 46-41
8.  Puszcza Niepołomice 21 25 33-46
9.  DAP Dębica 21 21 30-49
10.  Starówka Nowy Sącz 22 18 28-45
11.  Iskra Krzemień (spadek) 21 10 22-74
12.  Hetmanki Włoszczowa (spadek) 22 7 12-82

 

foto: KA 4 resPect Krobia