III liga, grupa: I
Kolejka 19 – 27-28 maja
- Zamłynie Radom – Forty Piątnica, 27 maja, 12:00
- Kolejarz Łódź – Wisła Płock, 28 maja, 14:00
- Zawisza Rzgów – Ekosport Białystok, 28 maja, 15:00
- DARGFIL Tomaszów Mazowiecki – Legia Warszawa, 28 maja, 15:00
- Włókniarz Konstantynów Łódzki – Zły Warszawa, 28 maja, 17:00
- WAP Warszawa – MKS Polonia Warszawa, 28 maja, 18:00
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | Wisła Płock | 18 | 44 | 76-21 |
2. | MKS Polonia Warszawa | 18 | 40 | 57-18 |
3. | DARGFIL Tomaszów Mazowiecki | 18 | 38 | 76-28 |
4. | Legia Warszawa | 18 | 37 | 72-26 |
5. | Zamłynie Radom | 18 | 36 | 54-22 |
6. | Forty Piątnica | 18 | 34 | 48-32 |
7. | Zły Warszawa | 18 | 33 | 58-28 |
8. | WAP Warszawa | 18 | 19 | 35-61 |
9. | Kolejarz Łódź | 18 | 13 | 17-58 |
10. | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 18 | 10 | 20-68 |
11. | Ekosport Białystok (spadek) | 18 | 5 | 22-69 |
12. | Zawisza Rzgów (spadek) | 18 | 1 | 5-109 |
———————-
III liga, grupa: II
Kolejka 20 – 27-28 maja
- LFA Szczecin – Górnicza Konin, 27 maja, 11:00
- Victoria Sianów – Juna-Trans Stare Oborzyska, 27 maja, 16:30
- Warta Poznań – Victoria Niemcz, 28 maja, 10:00
- KTS-K Luzino – Sportis KKP II Bydgoszcz, 28 maja, 11:00
- KA 4 resPect Krobia – Lechia Gdańsk 0:3wo
- Błękitni Stargard – wolny termin
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | Juna-Trans Stare Oborzyska | 17 | 48 | 106-7 |
2. | Sportis KKP II Bydgoszcz | 17 | 45 | 114-16 |
3. | LFA Szczecin | 17 | 39 | 69-14 |
4. | Lechia Gdańsk | 18 | 36 | 70-25 |
5. | Warta Poznań | 18 | 36 | 58-33 |
6. | Victoria Niemcz | 17 | 30 | 60-53 |
7. | GOSRiT WIKĘD Luzino | 18 | 21 | 31-51 |
8. | Błękitni Stargard | 19 | 12 | 27-97 |
9. | Victoria Sianów | 18 | 7 | 12-140 |
10. | Górnicza Konin | 17 | 4 | 7-94 |
———————-
III liga, grupa: III
Kolejka 20 – 27-28 maja
- Górnik Zabrze – Plon Błotnica Strzelecka, 27 maja, 13:00
- MUKS Kostrzyn nad Odrą – Czarni II Sosnowiec, 28 maja, 16:00
- Unia Opole – Mitech Żywiec, 28 maja, 17:00
- LKS Goczałkowice Zdrój – GKS Tychy 4:0
- Chrobry Głogów, MKS Tauron Myszków – wolny termin
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | Czarni II Sosnowiec (awans) | 16 | 48 | 93-12 |
2. | MKS Tauron Myszków | 16 | 36 | 53-32 |
3. | Mitech Żywiec | 16 | 29 | 52-35 |
4. | LKS Goczałkowice Zdrój | 17 | 27 | 45-43 |
5. | Górnik Zabrze | 15 | 23 | 45-47 |
6. | GKS Tychy | 16 | 18 | 32-45 |
7. | Unia Opole | 15 | 14 | 28-44 |
8. | MUKS Kostrzyn nad Odrą | 14 | 14 | 25-35 |
9. | Plon Błotnica Strzelecka | 15 | 9 | 21-56 |
10. | Chrobry Głogów | 16 | 8 | 22-67 |
- Górnik Zabrze – MUKS Kostrzyn nad Odrą, 31 maja, 16:00
———————
III liga, grupa: IV
Kolejka 20 – 27-28 maja
- Iskra Brzezinka – Pogorzanka Pogorzyce, 27 maja, 11:00
- Naprzód Sobolów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, 27 maja, 13:00
- MOSiR Lubartów – Rysy Bukowina Tatrzańska, 27 maja, 18:00
- Górnik II Łęczna – Izolator Boguchwała, 28 maja, 18:00
- Football Success Academy Kraków – Inter Gnojnica 5:1
- Resovia II Rzeszów – wolny termin
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | Górnik II Łęczna | 17 | 43 | 89-7 |
2. | MOSiR Lubartów | 17 | 38 | 52-23 |
3. | Naprzód Sobolów | 17 | 32 | 42-25 |
4. | Resovia II Rzeszów | 18 | 32 | 58-35 |
5. | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 17 | 27 | 39-25 |
6. | Izolator Boguchwała | 18 | 27 | 29-17 |
7. | Inter Gnojnica | 18 | 22 | 42-66 |
8. | Football Success Academy Kraków | 18 | 21 | 35-38 |
9. | Pogorzanka Pogorzyce | 17 | 19 | 25-34 |
10. | Iskra Brzezinka | 18 | 10 | 21-71 |
11. | Rysy Bukowina Tatrzańska (spadek) | 17 | 0 | 7-98 |
Foto: Gabriela Polak