III liga, grupa I

Kolejka 14 – 1-2 maja

1 maja

  • Zły Warszawa – Astoria Szczerców, 1 maja, 14:00

2 maja

  • PTC Pabianice – Zamłynie Radom, 2 maja, 11:00
  • Pogoń Zduńska Wola – DARGFIL Tomaszów Mazowiecki, 2 maja, 15:00
  • Ekosport Białystok – Królewscy Płock, 2 maja, 16:00
  • WAP Warszawa – Forty Piątnica, 2 maja, 16:00

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Pogoń Zduńska Wola 10 27 38-8
2.  DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 10 21 20-12
3.  Ekosport Białystok 10 20 22-17
4.  Królewscy Płock 10 19 26-18
5.  PTC Pabianice 10 15 25-15
6.  WAP Warszawa 10 12 20-30
7.  Forty Piątnica 10 9 12-21
8.  Zamłynie Radom 10 9 10-25
9.  Zły Warszawa 10 6 13-20
10.  Astoria Szczerców Junior 10 6 7-27

——————————

III liga,  grupa II

Kolejka 12 – 1-2 maja

1 maja

  • Victoria Niemcz – Juna-Trans Stare Oborzyska, 1 maja, 10:00
  • Lechia Gdańsk – LFA Szczecin, 1 maja, 13:00
  • KTS-K Luzino – Spójnia Białe Błota, 1 maja, 13:30
  • Energetyk Junior Gryfino – KA 4 resPect Krobia, 1 maja, 16:00
  • Marcus Gdynia – Victoria Sianów, 1 maja, 17:00
  • Błękitni Stargard – Lew Lębork, 1 maja, 18:00

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Marcus Gdynia 12 34 94-7
2.  Juna-Trans Stare Oborzyska 12 30 54-18
3.  KA 4 resPect Krobia 12 28 54-8
4.  Lechia Gdańsk 12 25 56-16
5.  LFA Szczecin 12 24 41-14
6.  Victoria Sianów 12 18 29-50
7.  KTS-K Luzino 11 13 26-29
8.  Błękitni Stargard 12 12 26-49
9.  Lew Lębork 12 10 25-48
10.  Spójnia Białe Błota 12 9 26-61
11.  Victoria Niemcz 12 7 25-74
12.  Energetyk Junior Gryfino 11 0 2-84

———————————

III liga, grupa III

Kolejka 17 – 1-2 maja

1 maja

  • TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – KKS Zabrze, 1 maja, 14:00
  • Czarni II Sosnowiec – Ślęza Wrocław, 1 maja, 14:00
  • Polonia Świdnica – MUKS Kostrzyn nad Odrą, 1 maja, 15:00

2 maja

  • Polonia Prószków – Warta Gorzów Wielkopolski, 2 maja, 11:00
  • Promień Żary – Unia Opole, 2 maja, 16:00
  • Plon Błotnica Strzelecka – Jaskółki Chorzów 3:0wo

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Warta Gorzów Wielkopolski 12 32 54-14
2.  Czarni II Sosnowiec 13 31 53-13
3.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 12 27 28-7
4.  Ślęza Wrocław 12 22 45-14
5.  Promień Żary 12 19 26-23
6.  Plon Błotnica Strzelecka 12 18 28-20
7.  Unia Opole 12 18 27-21
8.  KKS Zabrze 12 16 24-24
9.  Polonia Świdnica 13 15 28-31
10.  MUKS Kostrzyn nad Odrą 13 10 11-47
11.  Polonia Prószków 13 7 15-56
12.  Jaskółki Chorzów 16 0 7-76

———————————-

III liga, grupa IV

Kolejka 15 – 1-3 maja

1 maja

  • Puszcza Niepołomice – Starówka Nowy Sącz, 1 maja, 11:00
  • Izolator Boguchwała – Iskra Brzezinka, 1 maja, 11:00
  • Podgórze Kraków – Dąb Zabierzów Bocheński, 1 maja, 11:00
  • Iskra Krzemień – Unia Lublin, 1 maja, 16:00

2 maja

  • Tarnovia II Tarnów – Naprzód Sobolów, 2 maja, 15:00

3 maja

DAP Dębica – Hetmanki Włoszczowa, 3 maja, 14:45

Kolejka 10 – 3 maja

  • Dąb Zabierzów Bocheński – Unia Lublin, 3 maja, 15:00

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Podgórze Kraków 12 34 36-9
2.  Unia Lublin 11 25 42-9
3.  Izolator Boguchwała 13 22 25-18
4.  Dąb Zabierzów Bocheński 11 22 33-16
5.  Naprzód Sobolów 12 19 25-21
6.  DAP Dębica 12 15 14-28
7.  Puszcza Niepołomice 12 15 17-23
8.  Tarnovia II Tarnów 12 14 29-28
9.  Iskra Brzezinka 11 14 23-25
10.  Starówka Nowy Sącz 12 10 13-19
11.  Hetmanki Włoszczowa 12 7 11-39
12.  Iskra Krzemień 12 5 13-46

 

autor foto: Patryk Pindral