III liga, grupa: I

Kolejka 19 – 21-22 maja

  • Astoria Szczerców – Zły Warszawa 0:8
  • Wisła Płock – DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 3:1
  • Forty Piątnica – WAP Warszawa 3:1
  • Zamłynie Radom – Stomilanki II Olsztyn 3:1
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Jantar Ostrołęka 4:3
  • Ekosport Białystok – PTC Pabianice 1:2

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  PTC Pabianice 19 41 48-27
2.  Jantar Ostrołęka 19 37 61-36
3.  DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 19 35 41-24
4.  Zły Warszawa 18 34 55-27
5.  Wisła Płock 19 32 56-24
6.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 19 30 47-35
7.  Forty Piątnica 19 28 47-45
8.  WAP Warszawa 18 24 53-50
9.  Zamłynie Radom 19 23 30-51
10.  Stomilanki II Olsztyn 19 20 42-49
11.  Astoria Szczerców 19 16 24-68
12.  Ekosport Białystok 19 5 16-84

———————————————-

III liga, grupa: II

Kolejka 18 – 21-22 maja

  • LFA Szczecin – Górnicza Konin 2:0
  • Juna-Trans Stare Oborzyska – Lechia Gdańsk 2:2
  • KTS-K Luzino – KKP Chełmża 2:6
  • Victoria Niemcz – Lech/UAM Poznań 3:6
  • Lew Lębork – Błękitni Stargard  4:2
  • KA 4 resPect Krobia – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Lech/UAM Poznań 16 40 63-17
2.  LFA Szczecin 17 39 59-18
3.  Juna-Trans Stare Oborzyska 16 38 64-15
4.  Lechia Gdańsk 16 33 57-25
5.  KKP Chełmża 16 27 44-36
6.  KTS-K Luzino 16 22 29-37
7.  KA 4 resPect Krobia 16 22 21-23
8.  Błękitni Stargard 17 18 37-45
9.  Lew Lębork 17 8 21-73
10.  Górnicza Konin 17 5 8-77
11.  Victoria Niemcz 16 4 21-58

—————————————-

III liga, grupa: III

Kolejka 18 – 21-22 maja

  • Mitech Żywiec – KKS Zabrze 1:2
  • Czarni II Sosnowiec – Chrobry Głogów 6:0
  • KKS Bogdańczowice – Unia Opole 1:7
  • Polonia Tychy – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3:0wo
  • Polonia Świdnica – Ślęza Wrocław 0:5

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Ślęza Wrocław 16 45 92-11
2.  Czarni II Sosnowiec 16 42 108-8
3.  Unia Opole 17 36 73-33
4.  Mitech Żywiec 18 36 66-41
5.  KKS Zabrze 15 25 41-45
6.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 16 22 27-55
7.  Chrobry Głogów 17 22 33-46
8.  Polonia Świdnica 16 16 26-64
9.  Polonia Tychy 17 10 26-90
10.  KKS Bogdańczowice 16 4 18-85
11.  Promień Żary 16 9 16-48

—————————————-

III liga, grupa: IV

Kolejka 18 – 21-22 maja

  • DAP Dębica – Football Success Academy Kraków 0:2
  • Izolator Boguchwała – Dąb Zabierzów Bocheński 1:1
  • MOSiR Lubartów – Puszcza Niepołomice 5:0
  • Starówka Nowy Sącz – Resovia II Rzeszów 2:2
  • Naprzód Sobolów – Iskra Brzezinka 2:3
  • Tarnovia II Tarnów – Rysy Bukowina Tatrzańska 3:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  MOSiR Lubartów 16 39 51-12
2.  Resovia II Rzeszów 18 37 86-24
3.  Izolator Boguchwała 18 36 44-13
4.  Dąb Zabierzów Bocheński 18 34 67-23
5.  Tarnovia II Tarnów 17 29 39-23
6.  Iskra Brzezinka 18 29 51-36
7.  Naprzód Sobolów 18 28 41-26
8.  Football Success Academy Kraków 17 26 41-31
9.  Puszcza Niepołomice 18 25 52-29
10.  Starówka Nowy Sącz 18 13 37-45
11.  DAP Dębica 18 7 21-89
12.  Rysy Bukowina Tatrzańska 18 0 7-186

 

Foto: Lech/UAM Poznań