III liga, grupa I

Kolejka 14 – 1-2 maja

  • Zły Warszawa – Astoria Szczerców 0:1
  • PTC Pabianice – Zamłynie Radom 1:0
  • Pogoń Zduńska Wola – DARGFIL Tomaszów Mazowiecki ???
  • Ekosport Białystok – Królewscy Płock 0:3
  • WAP Warszawa – Forty Piątnica 0:4

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Pogoń Zduńska Wola 10 27 38-8
2.  Królewscy Płock 11 22 29-18
3.  DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 10 21 20-12
4.  Ekosport Białystok 11 20 22-20
5.  PTC Pabianice 11 18 26-15
6.  Forty Piątnica 11 12 16-21
7.  WAP Warszawa 11 12 20-34
8.  Zamłynie Radom 11 9 10-26
9.  Astoria Szczerców Junior 11 9 8-27
10.  Zły Warszawa 11 6 13-21

——————————

III liga,  grupa II

Kolejka 12 – 1-2 maja

  • Victoria Niemcz – Juna-Trans Stare Oborzyska 0:3
  • Lechia Gdańsk – LFA Szczecin 3:0
  • KTS-K Luzino – Spójnia Białe Błota 3:0
  • Energetyk Junior Gryfino – KA 4 resPect Krobia 0:4
  • Marcus Gdynia – Victoria Sianów 11:1
  • Błękitni Stargard – Lew Lębork 2:3

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Marcus Gdynia 13 37 105-8
2.  Juna-Trans Stare Oborzyska 13 33 57-18
3.  KA 4 resPect Krobia 13 31 58-8
4.  Lechia Gdańsk 13 28 59-16
5.  LFA Szczecin 13 24 41-17
6.  KTS-K Luzino 13 19 32-31
7.  Victoria Sianów 13 18 30-61
8.  Błękitni Stargard 13 12 28-52
9.  Lew Lębork 12 10 25-48
10.  Spójnia Białe Błota 13 9 26-64
11.  Victoria Niemcz 13 7 25-77
12.  Energetyk Junior Gryfino 12 0 2-88

———————————

III liga, grupa III

Kolejka 17 – 1-2 maja

  • TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – KKS Zabrze 1:1
  • Czarni II Sosnowiec – Ślęza Wrocław 1:2
  • Polonia Świdnica – MUKS Kostrzyn nad Odrą 6:0
  • Plon Błotnica Strzelecka – Jaskółki Chorzów 3:0wo
  • Polonia Prószków – Warta Gorzów Wielkopolski 0:12
  • Promień Żary – Unia Opole 2:1

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Warta Gorzów Wielkopolski 13 35 66-14
2.  Czarni II Sosnowiec 14 31 54-15
3.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 13 28 29-8
4.  Ślęza Wrocław 13 25 47-15
5.  Promień Żary 13 22 28-24
6.  Plon Błotnica Strzelecka 13 21 31-20
7.  Unia Opole 13 18 28-23
8.  Polonia Świdnica 14 18 32-31
9.  KKS Zabrze 13 17 25-25
10.  MUKS Kostrzyn nad Odrą 14 10 11-51
11.  Polonia Prószków 14 7 15-68
12.  Jaskółki Chorzów 17 0 7-79

———————————-

III liga, grupa IV

Kolejka 15 – 1-3 maja

  • Puszcza Niepołomice – Starówka Nowy Sącz 4:2
  • Izolator Boguchwała – Iskra Brzezinka 2:0
  • Podgórze Kraków – Dąb Zabierzów Bocheński 1:1
  • Iskra Krzemień – Unia Lublin 1:8
  • Tarnovia II Tarnów – Naprzód Sobolów 3:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Podgórze Kraków 13 35 37-10
2.  Unia Lublin 12 28 50-10
3.  Izolator Boguchwała 14 25 27-18
4.  Dąb Zabierzów Bocheński 12 23 34-17
5.  Naprzód Sobolów 13 19 25-24
6.  Puszcza Niepołomice 13 18 21-25
7.  Tarnovia II Tarnów 13 17 32-28
8.  DAP Dębica 12 15 14-28
9.  Iskra Brzezinka 12 14 23-27
10.  Starówka Nowy Sącz 13 10 15-23
11.  Hetmanki Włoszczowa 12 7 11-39
12.  Iskra Krzemień 13 5 14-54

 

3 maja

  • DAP Dębica – Hetmanki Włoszczowa, 3 maja, 14:45
  • Dąb Zabierzów Bocheński – Unia Lublin, 3 maja, 15:00 (zległy z 10 kolejki)

 

foto: Astorianki