III liga, grupa I

Kolejka 15 – 8-9 maja

8 maja

  • Astoria Szczerców – Dargfil Tomaszów Mazowiecki 2:2
  • WAP Warszawa – Pogoń Zduńska Wola 1:3

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Pogoń Zduńska Wola 11 30 41-9
2.  Królewscy Płock 11 22 29-18
3.  DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 11 22 22-14
4.  Ekosport Białystok 11 20 22-20
5.  PTC Pabianice 11 18 26-15
6.  Forty Piątnica 11 12 16-21
7.  WAP Warszawa 12 12 21-37
8.  Astoria Szczerców Junior 12 10 10-29
9.  Zamłynie Radom 11 9 10-26
10.  Zły Warszawa 11 6 13-21


9 maja

  • Zamłynie Radom – Zły Warszawa, 9 maja, 13:00
  • Forty Piątnica – Ekosport Białystok, 9 maja, 14:00
  • Królewscy Płock – PTC Pabianice, 9 maja, 15:00

——————————

III liga,  grupa II

Kolejka 16 – 8-9 maja

8 maja

  • LFA Szczecin – Victoria Sianów 4:1
  • KTS-K Luzino – Juna-Trans Stare Oborzyska 0:2
  • Lechia Gdańsk – Lew Lębork 3:1
  • Marcus Gdynia – Energetyk Junior Gryfino 12:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Marcus Gdynia 14 40 117-8
2.  Juna-Trans Stare Oborzyska 14 36 59-18
3.  KA 4 resPect Krobia 13 31 58-8
4.  Lechia Gdańsk 14 31 62-17
5.  LFA Szczecin 14 27 45-18
6.  Victoria Sianów 14 18 31-65
7.  KTS-K Luzino 14 16 29-34
8.  Lew Lębork 14 13 29-53
9.  Błękitni Stargard 13 12 28-52
10.  Spójnia Białe Błota 13 9 26-64
11.  Victoria Niemcz 13 7 25-77
12.  Energetyk Junior Gryfino 14 3 5-100


9 maja

  • Victoria Niemcz – Błękitni Stargard, 9 maja, 13:00
  • Spójnia Białe Błota – KA 4 resPect Krobia, 9 maja, 14:00

———————————

III liga, grupa III

Kolejka 18 – 8-9 maja

8 maja

  • KKS Zabrze – Plon Błotnica Strzelecka 1:0
  • Jaskółki Chorzów – Promień Żary 0:3wo

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Warta Gorzów Wielkopolski 13 35 66-14
2.  Czarni II Sosnowiec 14 31 54-15
3.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 13 28 29-8
4.  Ślęza Wrocław 13 25 47-15
5.  Promień Żary 14 25 31-24
6.  Plon Błotnica Strzelecka 14 21 31-21
7.  KKS Zabrze 14 20 26-25
8.  Unia Opole 13 18 28-23
9.  Polonia Świdnica 14 18 34-31
10.  MUKS Kostrzyn nad Odrą 14 10 11-53
11.  Polonia Prószków 14 7 15-68
12.  Jaskółki Chorzów 18 0 7-82

 

9 maja

  • Warta Gorzów Wielkopolski – Czarni II Sosnowiec, 9 maja, 11:00
  • MUKS Kostrzyn nad Odrą – Polonia Prószków, 9 maja, 16:00
  • Unia Opole – Polonia Świdnica, 9 maja, 17:00
  • Ślęza Wrocław – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski, 9 maja, 17:00

———————————-

III liga, grupa IV

Kolejka 16 – 8-9 maja

8 maja

  • Starówka Nowy Sącz – DAP Dębica 1:1
  • Naprzód Sobolów – Puszcza Niepołomice 2:0
  • Dąb Zabierzów Bocheński – Izolator Boguchwała 0:4

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Podgórze Kraków 13 35 37-10
2.  Unia Lublin 12 28 50-10
3.  Izolator Boguchwała 14 28 31-18
4.  Dąb Zabierzów Bocheński 13 23 34-21
5.  Naprzód Sobolów 14 22 27-24
6.  DAP Dębica 14 19 20-29
7.  Puszcza Niepołomice 14 18 21-27
8.  Tarnovia II Tarnów 13 17 32-28
9.  Iskra Brzezinka 13 14 23-27
10.  Starówka Nowy Sącz 14 11 16-24
11.  Hetmanki Włoszczowa 13 7 11-44
12.  Iskra Krzemień 13 5 14-54

 

9 maja

  • Iskra Brzezinka – Tarnovia II Tarnów, 9 maja, 11:00
  • Hetmanki Włoszczowa – Iskra Krzemień, 9 maja, 12:00
  • Unia Lublin – Podgórze Kraków, 9 maja, 13:30

 

autor foto: Andrzej Englisz /
zespół KKS Zabrze