III liga kobiet 2021/2022, grupa: II
Kolejka 22 – 18-19 czerwca
- Górnicza Konin – Lechia Gdańsk 0:5
- Błękitni Stargard – KKP Chełmża ???
- LFA Szczecin – Lech/UAM Poznań 1:2
- KA 4 resPect Krobia – Victoria Niemcz 3:0wo
- Juna-Trans Stare Oborzyska – KTS-K Luzino 3:0wo
- Lew Lębork – wolny termin
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | Lech/UAM Poznań | 20 | 50 | 81-23 |
2. | Juna-Trans Stare Oborzyska | 20 | 48 | 80-18 |
3. | Lechia Gdańsk | 20 | 45 | 80-29 |
4. | LFA Szczecin | 20 | 39 | 63-25 |
5. | KKP Chełmża | 19 | 30 | 48-43 |
6. | KA 4 resPect Krobia | 20 | 28 | 29-35 |
7. | KTS-K Luzino | 20 | 26 | 36-50 |
8. | Błękitni Stargard | 19 | 18 | 40-59 |
9. | Lew Lębork | 20 | 11 | 26-79 |
10. | Górnicza Konin | 20 | 8 | 11-87 |
11. | Victoria Niemcz | 20 | 8 | 27-73 |
—————————————-
III liga kobiet 2021/2022, grupa: III
Kolejka 22 – 18-19 czerwca
- Czarni II Sosnowiec – Unia Opole 8:0
- KKS Zabrze – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3:4
- Mitech Żywiec – Ślęza Wrocław 2:5
- KKS Bogdańczowice – Polonia Świdnica 2:6
- Polonia Tychy – Promień Żary 3:0wo
- Chrobry Głogów – wolny termin
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | Ślęza Wrocław | 20 | 57 | 109-13 |
2. | Czarni II Sosnowiec | 20 | 54 | 133-10 |
3. | Unia Opole | 20 | 39 | 79-44 |
4. | Mitech Żywiec | 20 | 39 | 71-46 |
5. | TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski | 20 | 31 | 42-66 |
6. | KKS Zabrze | 20 | 31 | 54-68 |
7. | Chrobry Głogów | 20 | 25 | 43-55 |
8. | Polonia Świdnica | 20 | 25 | 41-70 |
9. | Polonia Tychy | 20 | 13 | 29-100 |
10. | KKS Bogdańczowice | 20 | 4 | 24-109 |
11. | Promień Żary | 20 | 9 | 16-60 |
————————————————
III liga kobiet 2021/2022, grupa: IV
Kolejka 22 – 18-19 czerwca
- DAP Dębica – Puszcza Niepołomice 2:1
- MOSiR Lubartów – Starówka Nowy Sącz 3:0wo
- Dąb Zabierzów Bocheński – Iskra Brzezinka 2:1
- Football Success Academy Kraków – Rysy Bukowina Tatrzańska 8:0
- Izolator Boguchwała – Resovia II Rzeszów 1:1
- Naprzód Sobolów – Tarnovia II Tarnów 2:1
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | Dąb Zabierzów Bocheński | 22 | 46 | 89-27 |
2. | MOSiR Lubartów | 22 | 46 | 60-23 |
3. | Resovia II | 22 | 41 | 91-30 |
4. | Naprzód Sobolów | 22 | 40 | 61-29 |
5. | Izolator Boguchwała | 22 | 40 | 55-19 |
6. | Tarnovia II Tarnów | 22 | 39 | 53-26 |
7. | Football Success Academy Kraków | 22 | 38 | 60-40 |
8. | Iskra Brzezinka | 22 | 32 | 57-48 |
9. | Puszcza Niepołomice | 22 | 28 | 55-34 |
10. | Starówka Nowy Sącz | 22 | 16 | 42-54 |
11. | DAP Dębica | 22 | 10 | 24-112 |
12. | Rysy Bukowina Tatrzańska | 22 | 3 | 11-216 |
Foto: Dąb Zabierzów Bocheński