I liga

Kolejka 13 – 13-14 marca

14 marca

  • Stomilanki Olsztyn – Rekord Bielsko-Biała 0:3

————————————-

II liga, grupa: wschodnia

Kolejka 14 – 13-14 marca

14 marca

  • Włókniarz Białystok – Ząbkovia Ząbki 0:2
  • Sokół Kolbuszowa Dolna – AZS UW Warszawa 2:1
  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Widok Lublin 0:7

————————————-

II liga, grupa: zachodnia

Kolejka 12 – 13-14 marca

Kolejka 12 – 13-14 marca

  • Śląsk II Wrocław – Medyk II Konin 4:3
  • Ziemia Lubińska Czerniec – WAP Włocławek 0:4
  • Skra Częstochowa – UKS SMS III Łódź 4:2
  • Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – AP Kotwica Kołobrzeg 1:0

 

—————————————

CLJ U17, grupa południowa

11 kolejka – 13/14 marca

14 marca

  • Resovia Rzeszów – KKS Zabrze 11:0
  • UKS 3 Weronica Staszkówka-Jelna – Ślęza Wrocław 1:1
  • TS ROW Rybnik – GKS Górnik Łęczna 0:8
  • SWD Wodzisław Śląski – Bronowianka Kraków 5:3
  • Unia Opole – UKS SMS Łódź 2:8

—————————————

CLJ U17, grupa północna

11 kolejka – 13/14 marca

14 marca

  • UKS Ząbkovia Ząbki – AP Lotos Gdańsk 0:3
  • AS Stomil Olsztyn – MUKS Praga Warszawa 1:1
  • Pogoń Tczew – Medyk Konin 1:2

————————————-

CLJ U15, grupa A

1 kolejka – 13/14 marca

14 marca

  • MUKS PS Kostrzyn/O – AZS UAM Poznań 1:1

———————————-

CLJ U15, grupa B

1 kolejka – 13/14 marca

14 marca

  • Tęcza Bydgoszcz – MUKS Praga Warszawa 1:1

———————————-

CLJ U15, grupa C

1 kolejka – 13/14 marca

14 marca

  • MKS Polonia Świdnica – LKS Rolnik B.Głógówek 1:2

——————————–

CLJ U15, grupa D

1 kolejka – 13/14 marca

14 marca

  • Resovia Rzeszów – LUKS Skrzyszów 5:0
  • KSP Kielce – DAP Dębica 3:0

———————————-

Ekstraliga Futsalu

1/4 finału (13/14 marca)

14 marca

  • AZS AWF Warszawa – AZS UEK Słomniczanka Słomniki 1:5 (w pierwszym meczu 1:3)
  • AZS UAM Poznań – LKS Rolnik B.Głogówek 1:0 (w pierwszym meczu 1:2)
  • AZS UJ Kraków –Unifreeze Górzno 1:3 (w pierwszym meczu 5:5)

———————————-

Baraż o utrzymanie w ekstralidze Futsalu, grupa południowa

  • Tarnovia Tarnów – AZS UP Wanda Kraków 10:7