Ekstraliga

Kolejka 18 – 1-3 maja

2 maja

  • Sportis KKP Bydgoszcz – GKS Katowice, 2 maja, 12:00
  • AP Lotos Gdańsk – TS ROW Rybnik, 2 maja, 14:00

———————————–

I liga

Kolejka 18 – 1-2 maja

2 maja

  • Pogoń Tczew – UKS 3 Weronica Staszkówka-Jelna, 2 maja, 12:00
  • Stomilanki Olsztyn – MUKS Praga Warszawa, 2 maja, 12:30
  • Hydrotruck Radom – Polonia Środa Wielkopolska, 2 maja, 14:00
  • Rekord Bielsko-Biała – SWD Wodzisław Śląski, 2 maja, 15:00
  • Resovia Rzeszów – UKS SMS II Łódź, 2 maja, 16:00

————————————-

II liga, grupa: wschodnia

Kolejka 21 – 1-2 maja

2 maja

  • KS Raszyn – Ząbkovia Ząbki, 2 maja, 14:00
  • Respekt Myślenice – Widok Lublin, 2 maja, 15:00

————————————–

II liga, grupa: zachodnia

Kolejka 18 – 1-2 maja

2 maja

  • AP Kotwica Kołobrzeg – Bielawianka Bielawa, 2 maja, 12:00
  • WAP Włocławek – Medyk II Konin, 2 maja, 12:00
  • Ziemia Lubińska Czerniec – Unifreeze Górzno, 2 maja, 12:00
  • UKS SMS III Łódź – Śląsk II Wrocław, 2 maja, 16:30

————————————–

III liga, grupa I

Kolejka 14 – 1-2 maja

2 maja

  • PTC Pabianice – Zamłynie Radom, 2 maja, 11:00
  • Pogoń Zduńska Wola – DARGFIL Tomaszów Mazowiecki, 2 maja, 15:00
  • Ekosport Białystok – Królewscy Płock, 2 maja, 16:00
  • WAP Warszawa – Forty Piątnica, 2 maja, 16:00

—————————————–

III liga, grupa III

Kolejka 17 – 1-2 maja

2 maja

  • Polonia Prószków – Warta Gorzów Wielkopolski, 2 maja, 11:00
  • Promień Żary – Unia Opole, 2 maja, 16:00

—————————————–

III liga, grupa IV

Kolejka 15 – 1-3 maja

2 maja

  • Tarnovia II Tarnów – Naprzód Sobolów, 2 maja, 15:00

—————————————–

CLJ U17, grupa południowa

17 kolejka – 1/5 maja

2 maja

  • UKS SMS Łódź – Bronowianka Kraków, 2 maja, 14:00
  • GKS Górnik Łęczna – KKS Zabrze, 2 maja, 14:00

—————————————–

CLJ U17, grupa północna

17 kolejka – 30 kwietnia/2 maja

2 maja

  • MUKS Praga Warszawa – TKKF Stilon Gorzów, 2 maja, 12:00
  • Olimpia Szczecin – Sportowa Czwórka Radom, 2 maja, 14:00
  • Medyk Konin – AP Lotos Gdańsk, 2 maja, 14:00
  • UKS Ząbkovia Ząbki – Pogoń Tczew, 2 maja, 14:00

——————————————–

CLJ U15, grupa A

7 kolejka – 1/2 maja

2 maja

  • Warta Poznań – Olimpia Szczecin, 2 maja, 12:00

———————————————-

CLJ U15, grupa B

7 kolejka – 1/2 maja

2 maja

  • MUKS Praga Warszawa – UKS SPS 11 Ursus, 2 maja, 14:00
  • KKP Stomilanki Olsztyn – Stomil Olsztyn, 2 maja, 15:00

———————————————

CLJ U15, grupa C

7 kolejka – 1/2 maja

2 maja

  • Czarni Sosnowiec – MKS Polonia Świdnica, 2 maja, 13:00
  • GKS GIEKSA Katowice – LKS Rolnik B.Głogówek, 2 maja, 16:00
  • KS Ślęza Wrocław – UKS SMS Łódź, 2 maja, 16:30

 

autor foto: Anna Langowska