CLJ U15

CLJ U15, grupa A

Kolejka 4 – 2-3 kwietnia

  • AP LG Gdańsk – Olimpia Szczecin 7:1
  • Checz Gdynia – UKS Victoria SP 2 Sianów 4:3
  • Warta Poznań – Medyk Konin 4:0
  • AZS UAM Poznań – MUKS PS Kostrzyn/O 2:3

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. AP LG Gdańsk 4 12 22-1
2. Olimpia Szczecin 4 9 13-14
3. MUKS PS Kostrzyn/O 4 9 13-6
4. AZS UAM Poznań 4 6 16-11
5. Warta Poznań 4 6 10-6
6. Medyk Konin 4 3 4-15
7. Checz Gdynia 4 3 6-14
8. UKS Victoria SP 2 Sianów 4 0 5-22

———————————-

CLJ U15, grupa B

Kolejka 4 – 2-3 kwietnia

  • UKS Ząbkovia – MUKS Praga Warszawa (mecz odwołany ze względu na warunki atmosferyczne)
  • AS Stomil Olsztyn – Tęcza SISU Bydgoszczm 0:1
  • AP Diamonds Academy Warszawa – KKP Stomilanki Olsztyn (mecz przełożony)
  • UKS SP 11 Ursus – Włókniarz Białystok (mecz przełożony)

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. UKS SP 11 Ursus 3 7 10-1
2. Tęcza SISU Bydgoszcz 4 7 8-3
3. AP Diamonds Academy Warszawa 3 6 5-4
4. MUKS Praga Warszawa 3 6 8-4
5. UKS Ząbkovia 2 4 8-3
6. AS Stomil Olsztyn 3 1 3-6
7. KKP Stomilanki Olsztyn 1 0 0-7
8. Włókniarz Białystok 3 0 1-15

———————————–

CLJ U15, grupa C

Kolejka 4 – 2-3 kwietnia

  • UKS SMS Łódź – KS Ślęza Wrocław 1:0
  • KKS Włókniarz Konstantynów – Śląsk Wrocław 0:11
  • Skra Częstochowa – UKS Unia Opole 2:2
  • GKS GIEKSA Katowice – KKS Czarni Sosnowiec 4:1

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Śląsk Wrocław 4 12 23-3
2. GKS GIEKSA Katowice 4 10 19-3
3. UKS SMS Łódź 4 10 17-1
4. KKS Czarni Sosnowiec 4 6 9-7
5. Skra Częstochowa 4 4 6-10
6. KS Ślęza Wrocław 4 3 3-7
7. UKS Unia Opole 4 1 6-26
8. KKS Włókniarz Konstantynów 4 0 1-27

———————————

CLJ U15, grupa D

Kolejka 4 – 2-3 kwietnia

  • Football Success Academy Kraków – Górnik Łęczna 4:5
  • UKS 3 Weronica Staszkówka-Jelna – Resovia Rzeszów 0:1
  • Beniaminek Krosno – AKF Wisła Brzeźnica, 16 kwietnia, 16:00
  • Perły Lublin – KSP Kielce

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Resovia Rzeszów 4 10 9-1
2. Football Success Academy Kraków 4 7 16-9
3. Beniaminek Krosno 3 6 6-1
4. Górnik Łęczna 4 6 13-18
5. AKF Wisła Brzeźnica 1 3 13-3
6. Perły Lublin 2 3 3-6
7. UKS 3 Weronica Staszkówka-Jelna 3 0 1-11
8. KSP Kielce 3 0 2-14

 

Foto: Górnik Łęczna