CLJ U15

CLJ U15, grupa A

Kolejka 2 – 19-20 marca

  • UKS Victoria SP 2 Sianów – MUKS PS Kostrzyn/O 1:5
  • Olimpia Szczecin – Checz Gdynia 4:1
  • AZS UAM Poznań – Medyk Konin 6:0
  • AP LG Gdańsk – Warta Poznań 1:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. AP LG Gdańsk 2 6 11-0
2. AZS UAM Poznań 2 6 10-3
3. Olimpia Szczecin 2 6 7-3
4. Medyk Konin 2 3 4-7
5. MUKS PS Kostrzyn/O 2 3 7-4
6. Warta Poznań 2 0 3-5
7. Checz Gdynia 2 0 2-8
8. UKS Victoria SP 2 Sianów 2 0 1-15

———————————-

CLJ U15, grupa B

Kolejka 2 – 19-20 marca

  • Tęcza SISU Bydgoszcz – AP Diamonds Academy Warszawa 1:2
  • AS Stomil Olsztyn – UKS Ząbkovia 3:3
  • KKP Stomilanki Olsztyn – UKS SP 11 Ursus 0:7
  • Włókniarz Białystok – MUKS Praga Warszawa 1:4

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. AP Diamonds Academy Warszawa 2 6 5-2
2. UKS SP 11 Ursus 2 4 8-1
3. UKS Ząbkovia 2 4 8-3
4. MUKS Praga Warszawa 2 3 5-4
5. AS Stomil Olsztyn 1 1 3-3
6. Tęcza SISU Bydgoszcz 2 1 2-3
7. KKP Stomilanki Olsztyn 1 0 0-7
8. Włókniarz Białystok 2 0 1-9
  • KKP Stomilanki Olsztyn – AS Stomil Olsztyn, 28 kwietnia, 17:00

———————————–

CLJ U15, grupa C

Kolejka 2 – 19-20 marca

  • KKS Włókniarz Konstantynów – KS Ślęza Wrocław 1:2
  • UKS Unia Opole – Śląsk Wrocław 2:6
  • KKS Czarni Sosnowiec – Skra Częstochowa 5:0
  • GKS GIEKSA Katowice – UKS SMS Łódź 0:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Śląsk Wrocław 2 6 9-2
2. GKS GIEKSA Katowice 2 4 13-1
3. UKS SMS Łódź 2 4 11-0
4. KKS Czarni Sosnowiec 2 3 5-3
5. Skra Częstochowa 2 3 3-5
6.  KS Ślęza Wrocław 2 3 2-4
7. KKS Włókniarz Konstantynów 2 0 1-13
8. UKS Unia Opole 2 0 3-19

———————————

CLJ U15, grupa D

Kolejka 2 – 19-20 marca

  • AKF Wisła Brzeźnica – Górnik Łęczna 13:3
  • Perły Lublin – UKS 3 Weronica Staszkówka-Jelna 3:0
  • Football Success Academy Kraków – Resovia Rzeszów 1:1
  • KSP Kielce – Beniaminek Krosno 0:5

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Football Success Academy Kraków 2 4 8-2
2. Resovia Rzeszów 2 4 2-1
3. AKF Wisła Brzeźnica 1 3 13-3
4. Beniaminek Krosno 2 3 5-1
5. Perły Lublin 1 3 3-0
6. Górnik Łęczna 2 3 8-13
7. UKS 3 Weronica Staszkówka-Jelna 2 0 1-10
8. KSP Kielce 2 0 0-10
  • AKF Wisła Brzeźnica – Perły Lublin, 14 kwietnia, 14:00

Foto: Checz Gdynia