Olimpia Szczecin – Mitech Żywiec 3-2 (2-1)

Pierwsza wiosenna kolejka w Szczecinie wypadła całkiem nieźle. Obie drużyny pokazały się z dobrej strony.
Szybka gra, sporo ciekawych akcji. No i to co najważniejsze obie drużyny grały do końca.
Początek należał do przyjezdnych, szybko zdobyta bramka, jednak piłkarki z Bandury powoli przejmowały inicjatywę.
Do przerwy 2:1 dla gospodyń. Po przerwie żywczanki miały dwie dogodne sytuacje na zdobycie bramek. Decydująca o wyniku meczu okazała się 70 minuta kiedy to Julia Brzozowska podwyższa wynika na 3:1 dla Olimpii. Co prawda już w doliczonym czasie gry Brygida Solawa zdobywa gola, jednak komplet punktów pozostał w Szczecinie.
Wygrana Olimpii umacnia ją w bezpiecznej strefie, Mitech niestety musi szukać punktów w kolejnych meczach.
Po tej kolejce przerwa na kadrę, ekstraliga wraca 14/15 marca.

Bramki : Roksana Ratajczak (28′) Marianna Litwiniec (43′) Julia Brzozowska (70′) – Katarzyna Wnuk (4′)  Brygida Solawa (91′)

W 12 minucie Solawa zdobywa gola jednak nie został uznany, zawodniczka była na pozycji spalonej.

Olimpia : Kierul, Brodzik, Oleszkiewicz (Siwek 65′), Grosicka (Witczak 60′), Bińkowska (Łaniewska 65′), Michalczyk, Litwiniec (Surmiak 71′), Brzozowska, Ratajczyk, Radochońska, Oleksiak (Bojaczuk 80′)

Trener Adam Gołubowski

Mitech : Siejka, Rżany, Wiśniewska, Łasicka (Prokop 46′), Wnuk, Aumiller (Stopka 46′) Smaza, Smidova (Bijak 46′), Zdechovanova, Chrzanowska (Drąg 81′), Solawa.

Trener Maciej Wejner

Obsada sędziowska : Ewa Żyła jako główna,  Karolina Skalska-JakubaszekAlicja Pawlak jako asystentki.