Wczoraj poznaliśmy 8 finalistów Mistrzostw Polski U19, które zostaną rozegrane w dniach 24-30 czerwca 2017 r. Turniej zapowiada się bardzo ciekawie i będzie okazją obejrzenia rywalizacji najlepszych juniorek w kraju. Zgodnie z regulaminem finałowa 8 zostanie podzielona na 2 grupy 4 zespołowe. Teraz czekamy na decyzje odnośnie miejsca rozegrania zaplanowanych Mistrzostw.

Podział grup finałowych:

Grupa A:

  • Olimpia Szczecin
  • KS Unifreeze Górzno
  • AZS PSW Biała Podlaska
  • Gimnazjum Istebna

Grupa B:

  • Stilon Gorzów Wielkopolski
  • KKPK Medyk Konin
  • UKS SMS Łódź
  • Respekt Myślenice

Terminarz turnieju:

  • pierwszy dzień– mecze w grupach: A1-A4 ; A2-A3 ; B1-B4 ; B2-B3 ;
  • drugi dzień – mecze w grupach: A4-A3 ; A1-A2 ; B4-B3 ; B1-B2;
  • trzeci dzień – przerwa w rozgrywkach;
  • czwarty dzień– mecze w grupach: A2-A4 ; A3-A1 ; B2-B4 ; B3-B1 ;
  • piąty dzień– przerwa w rozgrywkach;
  • szósty dzień – mecze o miejsca.

Przypomnijmy wyniki turniejów półfinałowych:

Grupa 1

  • Stilon Gorzów Wielkopolski – Miedź Legnica 0:1
  • Olimpia Szczecin – Pogoń Tczew 2:1
  • Miedź Legnica – Pogoń Tczew 2:0
  • Stilon Gorzów Wielkopolski – Olimpia Szczecin 1:0
  • Olimpia Szczecin – Miedź Legnica 2:0
  • Pogoń Tczew – Stilon Gorzów Wielkopolski 0:3

Tabela końcowa:

  1. MKS Olimpia Szczecin 3 6 4-1
  2. TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3 6 4-1
  3. Miedź Legnica 3 6 3-2
  4. Pogoń Tczew 3 0 1-7

Grupa 2

  • WAP Włocławek – MUKS Praga Warszawa 1:0
  • KKPK Medyk Konin – KS Unifreeze Górzno 1:0
  • WAP Włocławek – KKPK Medyk Konin 0:3
  • KS Unifreeze Górzno – MUKS Praga Warszawa 5:0
  • WAP Włocławek – KS Unifreeze Górzno 0:4
  • KKPK Medyk Konin – MUKS Praga Warszawa 4:1

Tabela końcowa: 

  1. KKPK Medyk Konin 3 9 8-1
  2. KS Unifreeze Górzno 3 6 9-1
  3. WAP Włocławek 3 3 1-7
  4. MUKS Praga Warszawa 2 0 1-10

Grupa 3

  • SMS UKS Łódź – Sparta Daleszyce 5:0
  • AZS Biała-Podlaska – Rolnik Głogówek 2:1
  • SMS UKS Łódź – Rolnik B.Głogówek 4:0
  • AZS PSW Biała Podlaska – Sparta Daleszyce 3:0
  • SMS UKS Łódź – AZS PSW Biała Podlaska 1:2
  • Rolnik B.Głogówek – Sparta Daleszyce 2:0.

Tabela końcowa: 

  1. AZS PSW Biała Podlaska 3 3 9 7-2
  2. UKS SMS Łódź 3 6 10-2
  3. Rolnik B.Głogówek 3 3 3-6
  4. Sparta Daleszyce 3 0 0-11

Grupa 4 

  • Respekt Myślenice – Tarnovia Tarnów 1:1
  • Resovia – Gimnazjum Istebna 0:0
  • Resovia – Tarnovia 0:1
  • Respekt – Gimnazjum 0:0
  • Respekt – Resovia 2:0
  • Gimnazjum – Tarnovia 1:0

Tabela końcowa:

  1. Respekt Myślenice 3 5 3-1
  2. Gimnazjum Istebna 3 5 1-0
  3. Tarnovia Tarnów 3 4 2-2
  4. Resovia Rzeszów 3 1 0-3