MKS Zduńska Wola –  Pogoń Zduńska Wola 0:2 (0:2)
0:1 – Klaudia Łoboda (29′ rzut wolny), 0:2 – Martyna Szymczak (36′)

skład Pogoń Zduńska Wola: Beata Rogowska – Julia Szymczak, Ewelina Niciak (74′ Olga Kopeć), Michalina Sutowicz (76′ Zuzanna Naumowicz)- Paulina Koryń (60′ Natalia Gierczak), Patrycja Okoń (63′ Julita Augustyniak), Justyna Kapuściak , Weronika Góra, Klaudia Łoboda (50′ Martyna Kowalska) – Martyna Szymczak, Justyna Kubik
Trener drużyny: Krzysztof Kochelak, Kierownik drużyny: Grzegorz Kubiak

skład MKS Zduńska Wola: Daria Dziewulak – Natalia Architekt, Karolina Janicka, Weronika Sobczak, Justyna Lis, Klaudia Siekacz, Paulina Ciepłoch, Marta Kulczyńska, Anna Jeziak, Joanna Kaczmarek, Natalia Kolasa, Natalia Warecka, Aleksandra Imiolczyk, Julia Urbaniak, Jowita Łuczak, Kamila Bomba
Trenerzy drużyny: Magdalena Kazek – Anna Komorek

RELACJA Z MECZU: Mecz pomiędzy zespołami ze Zduńskiej Woli przebiegał pod dyktando lidera tabeli 3 ligi kobiet. Drużyna Pogoni przez całe spotkanie przeważała na boisku. Wypracowała wiele sytuacji podbramkowych, ale w ostatnim momencie brakowało wykończenia pod bramką przeciwnika. Jak się okazało mecz został rozstrzygnięty w pierwszej połowie. W 13 minucie po faulu na Justynie Kapuściak okazję na strzelenie bramki z rzutu wolnego miała Paulina Koryń, ale po jej strzale z 20 metrów piłka poszybowała nad poprzeczką bramki gospodarzy. W 29 minucie po faulu na Weronice Górze, sędzia meczu Pan Tomasz Pastusiak podyktował kolejny rzut wolny dla zespołu Pogoni. Do piłki podeszła Klaudia Łoboda i mocnym strzałem z prawej nogi z 18 metrów pokonała Darię Dziewulak. Drużyna gości starała się dalej atakować rywala i w 36 minucie po składnej akcji całego zespołu piłkę otrzymała w polu karnym Martyna Szymczak i spokojnym strzałem pokonała bramkarkę MKS-u. W drugiej połowie meczu nie padły już żadne bramki, choć były okazje podbramkowe. Najlepszą okazję na strzelenie bramki gospodynie miały po rzucie wolnym w 41 minucie, ale broniąca bramki Pogoni Beata Rogowska nie dała się zaskoczyć. Natomiast zespół Pogoni kilkakrotnie próbował podwyższyć wynik meczu, jednak zawodziła skuteczność w decydujących momentach pod bramką przeciwniczek.

Następny mecz ligowy zespół Pogoni rozegra w niedzielę 30 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli z drużyną Błękitnych Dmosin.