Ekstraliga kobiet 2016/2017                                      

Kolejka 20 – 1-2 kwietnia

  • Mitech Żywiec –              Czarni Sosnowiec            1 kwietnia, 11:00
  • GOSiR Piaseczno –              UKS SMS Łódź   1 kwietnia, 11:00
  • Medyk Konin –              Olimpia Szczecin              1 kwietnia, 11:00
  • AZS UJ Kraków –              AZS PWSZ Wałbrzych     1 kwietnia, 11:00
  • AZS Wrocław –              Górnik Łęczna   1 kwietnia, 11:00
  • Sztorm Gdańsk – AZS PSW Biała Podlaska 1 kwietnia, 15:00

I liga kobiet 2016/2017, grupa: południowa                                     

Kolejka 11 – 1-2 kwietnia

  • Sportowa Czwórka Radom –              Gol Częstochowa            1 kwietnia, 11:00
  • Wanda Nowa Huta (Kraków) –              AZS II Wrocław  1 kwietnia, 16:00
  • Rysy Bukowina Tatrzańska –              Rolnik Biedrzychowice  2 kwietnia, 13:00
  • KKS Bogdańczowice –              LKS Goczałkowice Zdrój 2 kwietnia, 15:00
  • Sokół Kolbuszowa Dolna –              Resovia 2 kwietnia, 15:00

I liga kobiet 2016/2017, grupa: północna                                           

Kolejka 11 – 1-2 kwietnia

  • KKP Stomil Olsztyn –              Medyk II Konin 1 kwietnia, 11:00
  • MUKS Praga Warszawa – Unifreeze Górzno           1 kwietnia, 12:00
  • KS Raszyn –              ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski           1 kwietnia, 18:00
  • Polonia Poznań – UKS SMS II Łódź               2 kwietnia, 11:00
  • Błękitni Stargard Szczeciński –              KKP Bydgoszcz  2 kwietnia, 17:30

II liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska                                           

Kolejka 13 – 1-2 kwietnia

  • Respekt Myślenice –              Victoria Gaj        1 kwietnia, 11:00
  • Naprzód Sobolów –              Łysica Bodzentyn            1 kwietnia, 13:00
  • Widok Lublin –              SMS Niemce      1 kwietnia, 14:30
  • Tarnovia Tarnów –              DAP Dębica        1 kwietnia, 16:00
  • Moravia Morawica –              Bronowianka Kraków     2 kwietnia, 12:00
  • Starówka Nowy Sącz –    Grodziszczanka Grodzisko Dolne   2 kwietnia, 16:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka  

Kolejka 12 – 1-2 kwietnia

  • MUKS Tomaszów Mazowiecki –              Forty Piątnica    1 kwietnia, 13:00
  • Helios Białystok –              Stomil Olsztyn   1 kwietnia, 13:00
  • UMKS Zgierz –              KS Teresin          1 kwietnia, 14:00
  • Jantar Ostrołęka –              Loczki Wyszków               2 kwietnia, 12:00
  • Kolejarz Łódź –              KU-AZS UW Warszawa  2 kwietnia, 13:00
  • Ząbkovia Ząbki –              Piastovia Piastów            2 kwietnia, 18:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska     

Kolejka 14 – 1-2 kwietnia

  • SWD Wodzisław Śląski –              Gwiazda Prószków          1 kwietnia, 17:00
  • Rekord Bielsko-Biała –              GKS Katowice    1 kwietnia, 17:00
  • LZS Pakosławice –              AZS PWSZ II Wałbrzych 1 kwietnia, 17:00
  • Miedź Legnica –              Mitech II Żywiec              2 kwietnia, 12:00
  • Polonia Bytom –              Darbor Bolesławice        2 kwietnia, 14:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska    

Kolejka 13 – 1-2 kwietnia

  • Polonia Środa Wielkopolska –              GSS Grodzisk Wielkopolski          1 kwietnia, 11:00
  • Orzeł Wałcz –              Górnicza Konin 1 kwietnia, 11:00
  • Grom Wolsztyn – Mustang Wielgie             1 kwietnia, 14:00
  • Lechia Gdańsk –              KKP Chełmża     1 kwietnia, 15:00
  • Kotwica Kórnik – Olimpia II Szczecin          2 kwietnia, 14:00
  • Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski –              Olimp Gościno  2 kwietnia, 16:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska  

Kolejka 15 – 1-2 kwietnia

  • GLKS Osielsko Żołędowo –              Spójnia Białe Błota          1 kwietnia, 13:00
  • Fuks Wielowicz – Gwiazda Toruń 1 kwietnia, 15:00
  • Tucholanka Tuchola –              Viking Aleksandrów Kujawski     2 kwietnia, 11:00
  • Unifreeze II Górzno –              KKP II Bydgoszcz              2 kwietnia, 11:00
  • Noteć Inowrocław –              Tęcza Bydgoszcz              2 kwietnia, 11:00
  • Wda/Strażak Przechowo (Świecie) –              Wisła Grudziądz               2 kwietnia, 11:00
  • WAP Włocławek –              GOKSiR Start Pruszcz      2 kwietnia, 14:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska     

Kolejka 13 – 1-2 kwietnia

  • Perły Lublin –              Górnik II Łęczna 1 kwietnia, 10:00
  • Orkan Bełżec –              Iskra Krzemień 2 kwietnia, 11:00
  • Potok Sitno –              Sybilla Puławy  2 kwietnia, 13:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: łódzka         

Kolejka 10 – 1-2 kwietnia

  • MKS Zduńska Wola –              Wojownik Skierniewice 1 kwietnia, 11:00
  • PTC Pabianice –              Pogoń Zduńska Wola     1 kwietnia, 11:00
  • MOSiR Sieradz –              Krośniewianka Krośniewice        2 kwietnia, 13:00
  • Błękitni Dmosin –              Róża Kutno        2 kwietnia, 14:00
  • Kotan Ozorków – Zawisza Rzgów 2 kwietnia, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska   

Kolejka 12 – 1-2 kwietnia

  • Progres Kraków – Tuchovia Tuchów            1 kwietnia, 11:00
  • Podgórze Kraków –              LKS Szaflary        2 kwietnia, 11:00
  • Trójka Staszówka/Jelna – Prądniczanka Kraków     2 kwietnia, 11:00
  • Zielonka Wrząsowice –              Glinik Gorlice     2 kwietnia, 11:00
  • Naprzód II Sobolów –              Olimpia Osieczany          2 kwietnia, 13:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka

Kolejka 10 – 1-2 kwietnia

  • Wilga Garwolin – Żbik Nasielsk     1 kwietnia, 14:00
  • Start Otwock –              Tygrys Huta Mińska        1 kwietnia, 16:00
  • DAF Płońsk –              Mazovia Grodzisk Mazowiecki   2 kwietnia, 11:00
  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka –              Zamłynie Radom              2 kwietnia, 12:00
  • Królewscy Płock –              Pogoń Siedlce   2 kwietnia, 17:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: podkarpacka  

Kolejka 16 – 1-2 kwietnia

  • Olimpia Pysznica –              Stal Stalowa Wola            1 kwietnia, 11:00
  • Korona Tuchla –              Inter Gnojnica   1 kwietnia, 13:00
  • Sokół II Kolbuszowa Dolna –              WKS Majdan Sieniawski 1 kwietnia, 15:00

 III liga kobiet 2016/2017, grupa: pomorska

Kolejka 15 – 1-2 kwietnia

  • Pogoń Tczew –              Stal Jezierzyce  1 kwietnia, 11:00
  • Sztorm II Gdańsk –              Lew Lębork        1 kwietnia, 19:30
  • GKS Żukowo –              Canicuła Bytów 2 kwietnia, 14:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska I 

Kolejka 11 – 1-2 kwietnia

  • MKS Myszków –              Jaskółki Chorzów             1 kwietnia, 12:15
  • KKS Katowice –              Orzeł Pawonków             1 kwietnia, 13:30
  • Czarni II Sosnowiec –              Gol II Częstochowa         2 kwietnia, 11:00

 

III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska II 

Kolejka 11 – 1-2 kwietnia

  • UKS Gamów –              Gimnazjum Istebna        1 kwietnia, 11:00
  • LKS II Goczałkowice Zdrój –              Gwarek Ornontowice    1 kwietnia, 11:00
  • Concordia Knurów –              AKS Mikołów     1 kwietnia, 13:30
  • ROW Rybnik –              Wisła Skoczów  1 kwietnia, 17:00
  • Rekord II Bielsko-Biała –              Polonia Tychy    2 kwietnia, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: świętokrzyska

Kolejka 11 – 1-2 kwietnia

  • Top-Spin Promnik –              KSP Kielce           1 kwietnia, 13:00
  • Hetmanki Włoszczowa –              Orlicz Suchedniów          1 kwietnia, 15:00
  • KKP Kielce –              Stal Kunów         1 kwietnia, 15:00
  • Wisła Nowy Korczyn –              Sparta Daleszyce             1 kwietnia, 16:00
  • Kamienna Brody –              Victoria Pińczów              1 kwietnia, 16:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: wielkopolska (wschód)  

Kolejka 11 – 1-2 kwietnia

  • AZS PWSZ Konin –              Delfin Ślesin       1 kwietnia, 12:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: wielkopolska (zachód) 

Kolejka 11 – 1-2 kwietnia

  • Kotwica II Kórnik –              Lipno Stęszew  2 kwietnia, 10:00
  • Zjednoczeni Kaczory –              Polonia II Poznań             2 kwietnia, 12:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: zachodniopomorska  

Kolejka 10 – 1-2 kwietnia

  • Pomorzanin Nowogard – Victoria II Sianów             1 kwietnia, 13:00
  • Energetyk Junior Gryfino –              AP Kotwica Kołobrzeg   1 kwietnia, 17:00
  • Hattrick Kołobrzeg –              Błękitni II Stargard Szczeciński   1 kwietnia, 19:00
  • Vielgovia Wielgowo (Szczecin) –              Zalew Stepnica  2 kwietnia, 12:00
  • Fala Międzyzdroje –              Olimpia III Szczecin         2 kwietnia, 13:00

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka  

  • GKS Orlęta Baboszewo – LKS Mszczonowianka     1 kwietnia, 11:00
  • AKS Zły Warszawa –              Warszawska Akademia Piłkarska              1 kwietnia, 19:00
  • FUKS PUŁTUSK – ŁKS Łochów        2 kwietnia, 11:00