II liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska

Kolejka 14 – 8-9 kwietnia

  • Grodziszczanka Grodzisko Dolne – Respekt Myślenice 8 kwietnia, 13:00
  • Bronowianka Kraków – Widok Lublin   8 kwietnia, 13:30
  • Łysica Bodzentyn – Moravia Morawica 8 kwietnia, 14:00
  • DAP Dębica – Starówka Nowy Sącz 8 kwietnia, 15:00
  • SMS Niemce – Tarnovia Tarnów 9 kwietnia, 11:00
  • Victoria Ga – Naprzód Sobolów 9 kwietnia, 11:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: łódzka   

Kolejka 13 – 8-9 kwietnia

  • UMKS Zgierz – KU-AZS UW Warszawa 8 kwietnia, 13:00
  • Stomil Olsztyn – MUKS Tomaszów Mazowiecki 8 kwietnia, 14:30
  • KS Teresin – Ząbkovia Ząbki 8 kwietnia, 16:00
  • Piastovia Piastów – Jantar Ostrołęka 8 kwietnia, 16:30
  • Forty Piątnica – Kolejarz Łódź  9 kwietnia, 14:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska 

Kolejka 15 – 8-9 kwietnia

  • Darbor Bolesławice –              Miedź Legnica   8 kwietnia, 14:00
  • LZS Pakosławice –              SWD Wodzisław Śląski   8 kwietnia, 17:00
  • Mitech II Żywiec –              Gwiazda Prószków          8 kwietnia, 17:00
  • KKS Zabrze –              Polonia Bytom  9 kwietnia, 12:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska  

Kolejka 14 – 8-9 kwietnia

  • Olimpia II Szczecin –              Grom Wolsztyn 8 kwietnia, 11:00
  • Górnicza Konin – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski        8 kwietnia, 11:00
  • Olimp Gościno –              Polonia Środa Wielkopolska       8 kwietnia, 12:00
  • Mustang Wielgie –              Orzeł Wałcz        9 kwietnia, 11:00
  • KKP Chełmża –              Kotwica Kórnik 9 kwietnia, 14:00
  • GSS Grodzisk Wielkopolski –              Lechia Gdańsk   9 kwietnia, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: dolnośląska (wschód)

Kolejka 12 – 8-9 kwietnia

  • Ślęza Wrocław –              Polonia Środa Śląska      8 kwietnia, 10:00
  • AZS III Wrocław – KS Oława            8 kwietnia, 16:30
  • Kolektyw Radwanice –              Sukces Gmina Oleśnica  9 kwietnia, 16:00

 

II liga kobiet 2016/2017, grupa: dolnośląska (zachód)   

Kolejka 9 – 8-9 kwietnia

  • Bielawianka Bielawa – Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych    8 kwietnia, 11:00
  • Grom Udanin –              Akademia Orlik Jelenia Góra       8 kwietnia, 14:30
  • Piast Nowa Ruda –              Chrobry Głogów              9 kwietnia, 14:00
  • Polonia Świdnica –              Ziemia Lubińska Czerniec             9 kwietnia, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska 

Kolejka 16 – 8-9 kwietnia

  • Viking Aleksandrów Kujawski –              Wda/Strażak Przechowo  8 kwietnia, 12:00
  • Tęcza Bydgoszcz –              Fuks Wielowicz 8 kwietnia, 14:30
  • Wisła Grudziądz –              Noteć Inowrocław          8 kwietnia, 16:00
  • Spójnia Białe Błota –              Unifreeze II Górzno        9 kwietnia, 10:00
  • Gwiazda Toruń – GLKS Osielsko Żołędowo              9 kwietnia, 11:00
  • GOKSiR Start Pruszcz –              Tucholanka Tuchola        9 kwietnia, 11:00
  • KKP II Bydgoszcz –              WAP Włocławek              9 kwietnia, 13:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska 

Kolejka 14 – 8-9 kwietnia

  • AZS PSW II Biała Podlaska –              Perły Lublin        8 kwietnia, 12:00
  • Górnik II Łęczna –              Orkan Bełżec     8 kwietnia, 12:00
  • Iskra Krzemień – LKS Wierzchowiska         9 kwietnia, 11:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: łódzka 

Kolejka 11 – 8-9 kwietnia

  • PTC Pabianice –              Kotan Ozorków 8 kwietnia, 13:00
  • Krośniewianka Krośniewice –              MKS Zduńska Wola         8 kwietnia, 16:00
  • Róża Kutno –              Zawisza Rzgów 9 kwietnia, 11:00
  • Wojownik Skierniewice – Błękitni Dmosin 9 kwietnia, 13:00
  • Pogoń Zduńska Wola –              MOSiR Sieradz  9 kwietnia, 16:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska 

Kolejka 13 – 8-9 kwietnia

  • Olimpia Osieczany –              Iskra Brzezinka 9 kwietnia, 11:00
  • Tuchovia Tuchów –              Zielonka Wrząsowice     9 kwietnia, 11:00
  • Podgórze Kraków –              Prądniczanka Kraków     9 kwietnia, 12:00
  • Naprzód II Sobolów –              Trójka Staszówka/Jelna 9 kwietnia, 13:00
  • Glinik Gorlice –              LKS Szaflary        9 kwietnia, 11:30

 

III liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka 

Kolejka 11 – 8-9 kwietnia

  • Pogoń Siedlce –              Wilga Garwolin 8 kwietnia, 11:00
  • Zamłynie Radom –              Królewscy Płock               9 kwietnia, 11:00
  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka –              DAF Płońsk         9 kwietnia, 12:00
  • Start Otwock –              Mazovia Grodzisk Mazowiecki   9 kwietnia, 17:00
  • Żbik Nasielsk –              Tygrys Huta Mińska        9 kwietnia, 13:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: opolska 

Kolejka 8 – 8-9 kwietnia

  • KKS II Bogdańczowice –              Plon Błotnica Strzelecka               8 kwietnia, 11:00
  • Pogoń Prudnik –              Gwiazda II Prószków      9 kwietnia, 11:00
  • Unia Opole –              UKS SAP Brzeg  9 kwietnia, 16:00
  • Rolnik III Biedrzychowice –              Chemik Kędzierzyn-Koźle

III liga kobiet 2016/2017, grupa: podkarpacka

Kolejka 17 – 8-9 kwietnia

  • Stal Stalowa Wola –              Sokół II Kolbuszowa Dolna           8 kwietnia, 14:00
  • Inter Gnojnica –              Izolator Boguchwała      8 kwietnia, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: podlaska 

Kolejka 7 – 8-9 kwietnia

  • Akademia 2012 Suwałki –              Ekosport Białystok          9 kwietnia, 16:00
  • Włókniarz Białystok –              Tur MOSiR Bielsk Podlaski           9 kwietnia, 17:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: pomorska

Kolejka 16 – 8-9 kwietnia

  • Canicuła Bytów – Czarni Pruszcz Gdański 8 kwietnia, 11:00
  • Stal Jezierzyce –    Olimpico Malbork       9 kwietnia, 11:00
  • Sztorm II Gdańsk –     Biało-Zielone Gdańsk     9 kwietnia, 17:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska I 

Kolejka 12 – 8-9 kwietnia

  • KKS Katowice –              Czarni II Sosnowiec        8 kwietnia, 11:30
  • Górnik Bobrowniki Śląskie –       Orzeł Pawonków             8 kwietnia, 17:00
  • Polonia Poraj –              MKS Myszków  9 kwietnia, 11:00

 

III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska II 

Kolejka 12 – 8-9 kwietnia

  • Gimnazjum Istebna –              Concordia Knurów          8 kwietnia, 16:00
  • AKS Mikołów –              Rekord II Bielsko-Biała  8 kwietnia, 17:00
  • Polonia Tychy –              LKS II Goczałkowice Zdrój            8 kwietnia, 17:00
  • Gwarek Ornontowice –              ROW Rybnik      9 kwietnia, 11:00
  • Wisła Skoczów –              UKS Gamów      9 kwietnia, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: świętokrzyska

Kolejka 12 – 8-9 kwietnia

  • Victoria Pińczów –              Hetmanki Włoszczowa  8 kwietnia, 12:00
  • Sparta Daleszyce –              Kamienna Brody              8 kwietnia, 12:00
  • Stal Kunów –              Wisła Nowy Korczyn      8 kwietnia, 15:00
  • Orlicz Suchedniów –              Top-Spin Promnik            9 kwietnia, 11:00
  • KSP Kielce –              KKP Kielce           9 kwietnia, 16:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska       

Kolejka 15 – 8-9 kwietnia

  • Stomil II Olsztyn –              Stomilanki II Olsztyn       8 kwietnia, 16:30
  • LZS Wikielec –              MOSIR Kętrzyn 9 kwietnia, 11:30
  • Victria Bartoszyce –              Olimpia Elbląg   9 kwietnia, 14:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: wielkopolska (wschód) 

Kolejka 12 – 8-9 kwietnia

  • Delfin Ślesin –              KKS 1925 Kalisz

III liga kobiet 2016/2017, grupa: wielkopolska (zachód)  

Kolejka 12 – 8-9 kwietnia

  • Lipno Stęszew –              Zjednoczeni Kaczory      8 kwietnia, 11:00
  • Polonia II Poznań –              Polonia II Środa Wielkopolska    9 kwietnia, 10:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: zachodniopomorska

Kolejka 11 – 8-9 kwietnia

  • Zalew Stepnica – Energetyk Junior Gryfino             8 kwietnia, 10:30
  • AP Kotwica Kołobrzeg –              Pomorzanin Nowogard 8 kwietnia, 11:00
  • Victoria II Sianów –              Olimpia III Szczecin         8 kwietnia, 12:00
  • Hattrick Kołobrzeg –              Fala Międzyzdroje          8 kwietnia, 17:00
  • Błękitni II Stargard Szczeciński –              Vielgovia Wielgowo        9 kwietnia, 15:30

 

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska (wschód) 

Kolejka 10 – 8-9 kwietnia

  • Trójka II Staszówka/Jelna –              Tarnovia II Tarnów          8 kwietnia, 12:00
  • Piast Łapanów –              Dąb Zabierzów Bocheński            8 kwietnia, 17:00
  • Szreniawa Nowy Wiśnicz –              Puszcza Niepołomice     9 kwietnia, 11:00
  • Rysy II Bukowina Tatrzańska –              Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska   9 kwietnia, 12:00
  • Olimpia II Osieczany –              Starówka II Nowy Sącz

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska (zachód) 

Kolejka 10 – 8-9 kwietnia

  • Queens Witanowice –              Pogorzanka Pogorzyce  8 kwietnia, 14:00
  • AS Świątniki Górne –              Prądniczanka II Kraków 9 kwietnia, 11:00
  • Jedynka/Świt Krzeszowice –              Piast Skawina    9 kwietnia, 17:00
  • Górnik Wieliczka –              Victoria Zalas     9 kwietnia, 17:30

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka  

Kolejka 12 – 8-9 kwietnia

  • GKS Orlęta Baboszewo – AKS Zły Warszawa         8 kwietnia, 11:00
  • ŁKS Łochów – Warszawska Akademia Piłkarska          9 kwietnia, 15:00
  • LKS Mszczonowianka – FUKS Pułtusk  9 kwietnia, 16:30