Energetyk Gryfino-LFA Szczecin

Początek gry i trafiona bramka w 14 minucie przez zawodniczkę z Gryfina nie zaburzyło założeń i w 22 minucie, bramkę na 1:1 zdobyła Aneta Cyrulewska . Na podwyższenie wyniku miała okazję Kamila Szafrańska która w 34minucie, na 18metrze ominęła bramkarkę Energetyka Gryfino lecz nie udało się skierować piłki do bramki gdzie dobry powrót miała defensywa gospodyń. Bramkarka Energetyka w trakcie interwencji tak niefortunnie ułożyła nogi że potrzebna była interwencja ratownika, po czym niezwłocznie przewieziono do szpitala. W 40 minucie fenomenalne uderzenie Patrycji Trzcińskiej z 17 metra na 1:2.
Druga połowa należała już do LFA, bramki strzelały głównie nasze piłkarki oraz jeden gol padł po samobójczym golu.

– Ten mecz można podzielić na dwie różne połowy. W pierwszej drużyna z Gryfina narzuciła swój styl gry, dodatkowo strzeliła nam szybko bramkę. Myślę że ta bramka podziałała na nas mobilizująco, dlatego odpowiedziałyśmy dwoma trafieniami, jeszcze w pierwszej połowie.
Na drugą połowę wyszłyśmy jako inny zespół. Stworzyłyśmy wiele sytuacji, wiele wykorzystanych, co cieszy że potrafimy reagować na takie sytuacje- kapitan LFA Katarzyna Tarnowska podsumowała mecz.

W sobotę 9.11.2019 godzina 16:00 zapraszamy na ostatni mecz rundy jesiennej, LFA Szczecin podejmuje Hetman Recz Szczecin ul.Witkiewicza.

Energetyk Junior Gryfino-LFA Szczecin
1:7( 1:2)

Bramki : Monika Zdobylak dla Energetyka – Aneta Cyrulewska, Patrycja Trzcińska, Katarzyna Piotrowska, Emilia Janik, Katarzyna Tarnowska, Emilia Szafrańska oraz gol samobójczy dla LFA Szczecin.

LFA – Katarzyna Gajda, Alicja Pejtler(Joanna Ksiąszkiewicz) Izabela Poczpko, Natalia Szews, Kamila Szafrańska, Patrycja Trzcińska, Katarzyna Piotrowska, Aneta Cyrulewska, Katarzyna Tarnowska, Klaudia Karasińska, Gabriela Witko(Emilia Janik)