Grom Wolsztyn – Olimpia II Szczecin 0:7 (0:4)

bramki: Sudyk 37′, 41′, 48′, Łuczak 32′, 75′, 89′, Witko 23′

Szczepaniak (Grom) nie wykorzystała rzutu karnego

skład Grom: Roksana Skoracka – Agata Ceglarek (75′ Julia Bimkiewicz), Natalia Cicha, Ola Dreier, Katarzyna Górska (58 Ola Piszczek), Karina Grześkowiak (51′ Magdalena Kaczmarek), Marta Maćkowiak, Ola Napierała (10′ Maja Broniszewska, 87′ Kamila kozłowska), Tosia Szczepaniak, Martyna Woś (89′ Maria Kranz), Kamila Zaliasz

skład Olimpia: Joanna Pastusiak – Zuzanna Banaśkiewicz, Jolanta Kędziora, Wiktoria Jaguszewska (46′ Wiktoria Wach), Roksana Kurlapska (86 Klaudia Lorentz), Sandra Kita (57′ Martyna Iwanek), Victoria Bohm (74′ Marta Pędzik), Ola Sudyk (57′ Natalia Jóźwiak), Dominika Łuczak, Martyna Brodzik (62’Karolina Pydyszewska), Gabriela Witko (46′ Amelia Bińkowska)

Początek meczu bardzo wyrównany, jednak w 10 minucie Ola Napierała (Grom) w dość błahym pojedynku, doznała dość poważnej kontuzji. Potem było tylko gorzej, dla gospodyń. Do przerwy 0:4 ! Jednak trzeba przyznać, iż trzy bramki do „prezenty” obrony Gromu dla przyjezdnych. Początek II połowy i 0:5 !
Wysoki wynik uśpił zespół gości. Gospodynie miały kilka okazji, do zmniejszenia rozmiarów porażki, ale to nie był ich dzień. Poprzeczki stawały na drodze do bramki.
Ostatnie dwie bramki dla szczecinianek, to kolejne „prezenty” obrony Gromu.
Już pod koniec meczu, Tosia Szczepaniak nie potrafiła zdobyć honorowego gola, wykonując rzut karny … nie trafiła nawet w światło bramki.
Bywają takie mecze, że nic się nie układa. Tym, razem padło to na Grom i jest niestety pogrom.

Autor foto: Irek Pindral