Polonia Środa Wlkp. – MUKS Praga 2:3 (2:2)
Bramki: Ratajczak 26′, Ciesiółka 36′ – Dymińska 21′, Furmaniak 31′, Grodzka 79′

Sędzina: Paulina Nikodem, Asystentki: Magdalena Krzemińska, Magdalena Witkowska

Skład Polonia: Spalony, Ratajczak, Cichy, Hyży, Szukalska, Mikołajczak, Ciesiółka, Jankowska, Nowak, Szafran, Nowakowska
Trener: Marek Gierałka

Skład Praga: Bielecka, Bartman, Marciszewska, Lipa, Grodzka, Dymitrowicz, Wołosiewicz, Godlewska, Dymińska, Furmaniak, Laura
Trener: Grzegorz Machnacki

Mecz rozpoczął się minutą ciszy, upamiętniającą tragicznie zmarłe zawodniczki Loczki Wyszków.

Sam mecz stał na dobrym wyrównanym poziomie. Już w 7 minucie gospodynie mogły prowadzić 1:0, niestety ale strzał Nowakowskiej obroniła Bielecka. Do przerwy obie drużyny strzeliły po dwie bramki, i należy zaznaczyć, iż były to naprawdę ładne bramki. W drugiej połowie gra jeszcze bardziej przyspieszyła, kilka okazji na zmianę wyniku, ale bramka tylko jedna. Grodzka wykorzystuję okazję strzela gola i ustala wynik spotkania na 3:2 dla Pragi.

W następnej kolejce MUKS podejmuje u siebie, mające aspiracje ekstraligowe Stomilanki Olsztyn, natomiast Polonia Środa wybiera się do sąsiadek z ligowej tabeli KS Raszyn.