AP.Kotwica Kołobrzeg – KS Pogoń „Gościniec nad Wisłą” Tczew 0:4

Pokonujemy lidera.. 4 do 0.
W niedziele o godzinie 18:30 na pięknym stadionie w Kołobrzegu rozpoczęliśmy mecz w ramach 21 kolejki II ligi kobiet, a naszym przeciwnikiem była tamtejsza Kotwica. Od początku meczu dominujemy na boisku, czego konsekwencją jest pierwsza zdobyta bramka przez Laurę Krupienko. W między czasie mecz się wyrównał. Przed przerwą Kotwica, jak i nasz zespół wyklarował sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Do naszej bramki jednak nic nie wpadło, a my dołożyliśmy drugie trafienie, którego autorką była Oliwia Aronowska. Po przerwie szybko strzelamy na 3 do 0. Kolejne trafienie zalicza Oliwia Aronowska, która głową umieszcza piłkę w bramce. Ostatnią bramkę dla naszego zespołu zdobywa Paulina Magulska.Bardzo pewnie dostępu do swojej bramki broniła Anka Węsierska, która „wyciągnęła” rzut karny. Gratulacje dla seniorek, dla juniorek, które wygrały swój mecz 8 do 0 z zespołem Stomilanek Olsztyn  w barażu o CLJ U17.

Bramki (asysty):
 7` (1:0) Laura Krupienko (Paula Magulska)
26` (2:0) Oliwia Aronowska (Paula Magulska)
47` (3:0) Oliwia Aronowska (Laura Krupienko)
53` (4:0) Paula Magulska (Viktoria Osowska)

Skład: Węsierska, Choińska, Burczyk, Rembalska, Osowska, Krupienko, Tryka, Pietkun,       W. Krygier,  Aronowska, Magulska. Po przerwie weszły: Jaśniewska, Łobocka, Althoff,