Stawką dzisiejszego meczu był awans do półfinału Ligi Mistrzów. W pierwszym składzie PSG zagrała Paulina Dudek. Mecz był bardzo wyrównanym pojedynkiem. W 15 minucie meczu Katoto po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzeliła pierwszą meczu dla PSG. W 39 minucie bramkę na 1:1 strzeliła Mead i kwestia awansu nadal była otwarta. W drugiej połowie byliśmy świadkiem bardzo wyrównanego widowiska. Decydującą bramkę w 77 minucie meczu po błędzie defensywy Arenal strzeliła Bruun. Tym samym PSG w półfinale Ligi Mistrzów zagra z Olympique Lyon.

22.08.2020, San Sebastián, Anoeta Stadium
Women’s Champions League, 1/4 finału
Arsenal LFC – Paris Saint-Germain FC 1:2 (1:1)
bramki:
Mead 39’ –  Katoto 15′, Bruun 77’

żółta karta: Williamson, Foord – Diani, Lawrence

sędzia główna: Esther Staubli (SUI), asystentki: Susann Küng (SUI), Guadalupe Porras Ayuso (ESP), techniczna: Jana Adámková (CZE)

skład Arsenal: Zinsberger (GK) – Beattie (49’ Schnaderbeck), Williamson, van de Donk (89’ Roord), Mead (76’ Nobbs), Little (C), Miedema, Wälti, McCabe (89’ Catley), Maritz, Evans (76’ Foord)

skład PSG: Endler (GK) – Dudek, Bachmann (74’ Bruun), Geyoro, Katoto, Nadim (68’ Baltimore), Diani (89’ Formiga), Lawrence, Däbritz, Paredes (C), Morron