III liga, grupa wielkopolska II

KA 4 resPect Krobia – Ostrovia II Ostrów Wlkp.

1:0(0:0)

Bramka Izabela Chuda

KA 4: Rychel, Polowczyk, Dorsz, Chuda, Grońska, Berus, Łyszczak, Podworska, Drożak, Rezler, Dworniczak.  Rezerwa: Dziermańska, Kołodziejczak, Łuczak, Poślednia, Szlachetka.

Ostrovia : Zmyślona, Twardowska, Turbańska, Wewiór, Czub, Golińska, Świerblewska, J. Wróbel, Goplarek, Gościniak, Witczak.  Rezerwa: A.Wróbel, Kałużna, Tasarek, Muszalska, Kołodziej.

 

Jednostronne widowisko oglądali kibice w Chwałkowie. Pełna kontrola i konsekwentna gra zespołu bardzo cieszy zarówno trenera Kolasę jak i cały zespół. Bardzo dużo ciekawych i składnych akcji można było zaobserwować po stronie KA 4 resPect Krobia. Na zdobycie gola trzeba było czekać do 65minuty. Wtedy w odległości 10 metrów strzałem prawą nogą Izabela Chuda daje upragnioną bramkę, która jak się później okazuje daje kolejne 3 pkt w tabeli.
Tabeli w której KA 4 resPect od ubiegłej rundy jest liderem.

– Jestem dumny z postawy całego zespołu, z realizacji powierzonych zadań i konsekwentnej gry na poszczególnych formacjach. Widać w zespole wolę walki i chęć do gry. Gratuluję zawodniczkom i bardzo dziękuję – trener Filip Kolasa

 

Informacja KA 4 resPect Krobia