II liga kobiet grupa małopolska

 

Prądniczanka Kraków – Widok SP 51 Lublin 2-3 (1-1)

Bramki: Malota 24, Kuciel 60 – Włodarczyk 14, 49, Źróbek 85

Prądniczanka: Myjak, Karp, Kuś (90 Podgórska), Marszałek, Adler (75 Łoboz), Porosło (80 Kapustka), Kuciel, Malota, Godyń, Brzeszczyńska (65 Kubicz), Popławska (85 Howińska)

Widok: Karman, Weronika Dymowska, Wasil, Kuziel (80 Źróbek), Komanda, Pielecha, Mazurek, Włodarczyk, Szabała (85 Siejka), Przewłoka, Wiktoria Dymowska

Trener Prądniczanki Piotr Sędor – No cóż… kolejny raz mierzymy się z przeciwnikiem z top tabeli i kolejny raz przegrywamy nieznacznie. Kolejny raz też, tracąc punkt w końcówce meczu. Musimy zdecydowanie poprawić koncentrację w końcowych fragmentach. Wiemy czego nam zabrakło i jak lepiej powinniśmy zachować się przy stracie bramek. Teraz musimy utrwalić nasze schematy i utrzymać ten poziom zaangażowania i determinacji. Z tego jestem bardzo zadowolony a skoro gramy jak równy z równym z najlepszymi zespołami z ligi, to o punkty w kolejnych meczach jestem spokojny. Chciałem podziękować dziewczynom za dobre ostatnie dwa spotkania. Punkty przyjdą w swoim czasie. Jestem przekonany że już w następnym spotkaniu w Sobolowie.

Foto/video Adam Murzański

https://photos.app.goo.gl/t4Nj3e8LMG4HagbX6