W najbliższy weekend czeka nas kolejna seria meczów ligowych. W imieniu organizatorów zapraszamy na stadiony w całej Polsce:

Ekstraliga kobiet 2016/2017                                      

Kolejka 8 – 1-2 października

  • GOSiR Piaseczno –              AZS PSW Biała Podlaska 1 października, 11:00
  • AZS Wrocław –              AZS PWSZ Wałbrzych     1 października, 11:00
  • AZS UJ Kraków –              Olimpia Szczecin              1 października, 11:00
  • Czarni Sosnowiec –              UKS SMS Łódź   1 października, 15:30
  • Sztorm Gdańsk – Górnik Łęczna   2 października, 12:00
  • Medyk Konin –              Mitech Żywiec  przełożony

I liga kobiet 2016/2017, grupa: południowa                                     

Kolejka 5 – 1-2 października

  • Sportowa Czwórka Radom –              Resovia 1 października, 11:00
  • KKS Bogdańczowice –              Wanda Nowa Huta (Kraków)      1 października, 15:00
  • Rysy Bukowina Tatrzańska –              AZS II Wrocław  1 października, 15:00
  • Sokół Kolbuszowa Dolna –              Gol Częstochowa            2 października, 14:00
  • Rolnik Biedrzychowice –              LKS Goczałkowice Zdrój 2 października, 14:00

I liga kobiet 2016/2017, grupa: północna                                           

Kolejka 5 – 1-2 października

  • KKP Stomil Olsztyn –              Polonia Poznań 1 października, 11:00
  • Błękitni Stargard Szczeciński –              UKS SMS II Łódź                1 października, 11:00
  • KS Raszyn –              Unifreeze Górzno           1 października, 11:00
  • KKP Bydgoszcz –              Medyk II Konin 1 października, 13:00
  • Praga Warszawa –              ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski           2 października, 12:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska                                           

Kolejka 6 – 1-2 października

  • Widok Lublin –              Respekt Myślenice         1 października, 11:00
  • Bronowianka Kraków –              Victoria Gaj        1 października, 12:00
  • Tarnovia Tarnów –              Starówka Nowy Sącz      1 października, 12:00
  • DAP Dębica –              Moravia Morawica         1 października, 16:00
  • Grodziszczanka Grodzisko Dolne –              Łysica Bodzentyn            2 października, 13:00
  • SMS Niemce –              Naprzód Sobolów           2 października, 14:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: łódźka                               

Kolejka 6 – 1-2 października

  • KS Teresin –              Kolejarz Łódź     1 października, 12:00
  • Helios Białystok –              Ząbkovia Ząbki  1 października, 14:00
  • MUKS Tomaszów Mazowiecki –              UMKS Zgierz      1 października, 15:00
  • Forty Piątnica –              Piastovia Piastów            2 października, 12:00
  • KU-AZS UW Warszawa –              Jantar Ostrołęka              2 października, 14:00
  • Stomil Olsztyn –              Loczki Wyszków               2 października, 14:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska                                

Kolejka 6 – 1-2 października

  • Polonia Bytom –              AZS PWSZ II Wałbrzych 1 października, 14:00
  • Miedź Legnica –              GKS Katowice    1 października, 14:00
  • Rolnik II Biedrzychowice –              LZS Pakosławice               1 października, 15:00
  • Gwiazda Prószków –              KKS Zabrze         1 października, 15:00
  • Mitech II Żywiec –              Darbor Bolesławice        1 października, 15:00
  • SWD Wodzisław Śląski –              Rekord Bielsko-Biała      2 października, 15:00

II liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska                                   

Kolejka 6 – 1-2 października

  • Olimp Gościno –              KKP Chełmża     1 października, 11:00
  • Olimpia II Szczecin –              GSS Grodzisk Wielkopolski          2 października, 12:00
  • Górnicza Konin – Kotwica Kórnik 1 października, 14:00
  • Grom Wolsztyn – Polonia Środa Wielkopolska       1 października, 16:00
  • Orzeł Wałcz –              Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski        2 października, 11:00
  • Mustang Wielgie –              Lechia Gdańsk  2 października, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: dolnośląska (wschód)                               

Kolejka 4 – 1-2 października

  • Ślęza Wrocław –              KS Oława            1 października, 10:00
  • UKS Bierutów –              Sukces Gmina Oleśnica 1 października, 14:00
  • Kolektyw Radwanice –              Polonia Środa Śląska      2 października, 16:00
  • Pauza: AZS III Wrocław, Czarni Jelcz-Laskowice.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: dolnośląska (zachód)                                

Kolejka 3 – 1-2 października

  • Grom Udanin –              Ziemia Lubińska Czerniec             1 października, 11:00
  • Piast Nowa Ruda –              Akademia Orlik Jelenia Góra       2 października, 14:00
  • Polonia Świdnica –              Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych       2 października, 11:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska                                 

Kolejka 6 – 1-2 października

  • Spójnia Białe Błota –              GOKSiR Start Pruszcz      1 października, 10:00
  • Tęcza Bydgoszcz –              WAP Włocławek              1 października, 10:00
  • Viking Aleksandrów Kujawski –              KKP II Bydgoszcz 1 października, 11:15
  • Wda/Strażak Przechowo (Świecie) –              GLKS Osielsko Żołędowo 1 października, 15:00
  • Gwiazda Toruń – Tucholanka Tuchola       2 października, 11:00
  • Noteć Inowrocław –              Fuks Wielowicz 2 października, 11:00
  • Wisła Grudziądz –              Unifreeze II Górzno        2 października, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska                                          

Kolejka 6 – 1-2 października

  • Górnik II Łęczna –              Kinga Krasnystaw            1 października, 13:00
  • Potok Sitno –              Orkan Bełżec     1 października, 13:00
  • AZS PSW II Biała Podlaska –              Omega Stary Zamość     2 października, 13:00
  • Sybilla Puławy –              LKS Wierzchowiska         2 października, 16:00
  • Pauza: Perły Lublin, Iskra Krzemień.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: łódzka                                              

Kolejka 5 – 1-2 października

  • Krośniewianka Krośniewice –              Róża Kutno         1 października, 11:00
  • MOSiR Sieradz –              MKS Zduńska Wola         1 października, 13:00
  • PTC Pabianice –              Błękitni Dmosin 2 października, 11:00
  • Wojownik Skierniewice – Kotan Ozorków 2 października, 13:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska                                   

Kolejka 7 – 1-2 października

  • Tuchovia Tuchów –              Trójka Staszówka/Jelna 1 października, 11:00
  • Progres Kraków – Zielonka Wrząsowice     2 października, 12:00
  • Naprzód II Sobolów –              Prądniczanka Kraków     1 października, 14:00
  • Olimpia Osieczany –              Podgórze Kraków            1 października, 16:00
  • Iskra Brzezinka – LKS Szaflary        1 października, 16:00
  • Pauza: Glinik Gorlice.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka                                  

Kolejka 5 – 1-2 października

  • Żbik Nasielsk –              DAF Płońsk        1 października, 10:00
  • Królewscy Płock –              Wilga Garwolin 1 października, 10:00
  • Zamłynie Radom –              Mazovia Grodzisk Mazowiecki   1 października, 13:00
  • Pogoń Siedlce –              Start Otwock     1 października, 14:00
  • Ostrovia Ostrów Mazowiecka –              Tygrys Huta Mińska        2 października, 12:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: opolska                                           

Kolejka 5 – 1-2 października

  • KKS II Bogdańczowice –              Chemik Kędzierzyn-Koźle            1 października, 11:00
  • Plon Błotnica Strzelecka –              UKS SAP Brzeg   1 października, 12:00
  • Pogoń Prudnik –              Unia Opole         1 października, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: podkarpacka                                 

Kolejka 8 – 1-2 października

  • WKS Majdan Sieniawski –              Olimpia Pysznica              1 października, 11:00
  • Izolator Boguchwała –              Korona Tuchla   2 października, 11:00
  • Inter Gnojnica –              Sokół II Kolbuszowa Dolna           2 października, 16:00
  • Pauza: Stal Stalowa Wola.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: podlaska                                         

Kolejka 3 – 1-2 października

  • Tur MOSiR Bielsk Podlaski –              Akademia 2012 Suwałki 1 października, 13:00
  • Włókniarz Białystok –              Ekosport Białystok          1 października, 14:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: pomorska                                       

Kolejka 6 – 1-2 października

  • Centrum Pelplin –              GOSRiT Luzino  2 października, 11:00
  • Stal Jezierzyce –              TKKF Checz Gdynia         2 października, 11:00
  • Czarni Pruszcz Gdański – Pogoń Tczew     2 października, 14:00
  • GKS Żukowo –              Olimpico Malbork           2 października, 15:00
  • Canicuła Bytów – Lew Lębork        2 października, 15:30
  • Pauza: Sztorm II Gdańsk, Biało-Zielone Gdańsk.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska I                                            

Kolejka 5 – 1-2 października

  • Polonia II Bytom – Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1 października, 11:00
  • Orzeł Pawonków –              Jaskółki Chorzów             2 października, 15:00
  • MKS Myszków –              KKS Katowice    1 października, 15:00
  • Czarni II Sosnowiec –              GTW Gliwice      2 października, 11:00
  • Gol II Częstochowa –              Polonia Poraj     2 października, 11:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska II                                           

Kolejka 6 – 1-2 października

  • Rekord II Bielsko-Biała –              UKS Gamów      1 października, 15:00
  • LKS II Goczałkowice Zdrój –              ROW Rybnik       1 października, 15:00
  • AKS Mikołów –              Wisła Skoczów  2 października, 15:00
  • Gwarek Ornontowice –              Gimnazjum Istebna        2 października, 15:00
  • Polonia Tychy –              Concordia Knurów          2 października, 15:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: świętokrzyska                                              

Kolejka 6 – 1-2 października

  • Stal Kunów –              Victoria Pińczów              1 października, 15:00
  • KSP Kielce –              Orlicz Suchedniów          2 października, 12:00
  • Wisła Nowy Korczyn –              Hetman Włoszczowa     2 października, 13:00
  • KKP Kielce –              Sparta Daleszyce             2 października, 11:00
  • Top-Spin Promnik –              Kamienna Brody              2 października, 14:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska                               

Kolejka 6 – 28 września

  • MOSiR Kętrzyn – Stomil II Olsztyn               1 października, 16:00

Kolejka 7 – 1-2 października

  • Olimpia Elbląg –              KKP Stomil II Olsztyn      1 października, 16:00
  • Victoria Bartoszyce –              GKS Wikielec     2 października, 14:00
  • Pauza: MOSiR Kętrzyn, Stomil II Olsztyn.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: wielkopolska (wschód)                                           

Kolejka 4 – 1-2 października

  • KKS 1925 Kalisz – Medyk III Konin 1 października, 11:00
  • Delfin Ślesin –              Medyk IV Konin ???
  • Pauza: AZS PWSZ Konin.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: wielkopolska (zachód)                                             

Kolejka 4 – 1-2 października

  • Polonia II Środa Wielkopolska –              Kotwica II Kórnik              2 października, 15:00
  • Polonia II Poznań –              Lipno Stęszew  2 października, 15:00
  • Pauza: Zjednoczeni Kaczory.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: zachodniopomorska                                 

Kolejka 5 – 1-2 października

  • Zalew Stepnica – Victoria II Sianów            1 października, 11:00
  • AP Kotwica Kołobrzeg –              Fala Międzyzdroje          1 października, 15:00
  • Vielgovia Wielgowo (Szczecin) –              Energetyk Junior Gryfino             2 października, 15:00
  • Błękitni II Stargard Szczeciński –              Olimpia III Szczecin         2 października, 17:30
  • Hattrick Kołobrzeg –              Pomorzanin Nowogard

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska (wschód)                               

Kolejka 6 – 1-2 października

  • Tarnovia II Tarnów –              Starówka II Nowy Sącz   1 października, 14:00
  • Piast Łapanów –              Trójka II Staszówka/Jelna            1 października, 15:30
  • Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska –              Puszcza Niepołomice     1 października, 16:00
  • Rysy II Bukowina Tatrzańska –              Olimpia II Osieczany       2 października, 12:00
  • Dąb Zabierzów Bocheński –              Szreniawa Nowy Wiśnicz              2 października, 13:00 

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska (zachód)                                

Kolejka 6 – 1-2 października

  • Prądniczanka II Kraków – Pogorzanka Pogorzyce  1 października, 10:00
  • Piast Skawina –              Queens Witanowice      2 października, 10:00
  • AS Świątniki Górne –              Novi Narama     2 października, 11:00
  • Jedynka/Świt Krzeszowice –              Górnik Wieliczka              2 października, 16:30
  • Pauza: Victoria Zalas.

IV liga kobiet 2016/2017, grupa: mazowiecka                                 

Kolejka 5 – 1-2 października

  • Orlęta Baboszewo –              ŁKS Łochów        1 października, 12:00
  • Fuks Pułtusk –              WAP Warszawa 2 października, 11:00
  • Mszczonowianka Mszczonów –              Zły Warszawa    2 października, 15:30