29.04.2018, MLJM U16, grupa B
UKS Ząbkovia Ząbki – MUKS Praga Warszawa 2:3 (2:2)
bramki: Kodym 28′, Grządkowska 39′ – Dębska 1′, Krukowska 25′, Furmaniak 66′

Dzisiejsze spotkanie było starciem faworytów grupy i decydowało o pierwszym miejscu w grupie. Tydzień temu oba zespoły straciły dość niespodziewanie punkty w meczach z teoretycznie słabszymi rywalami. UKS Ząbkovia przegrała z Włókniarzem Białystok 2:4, a MUKS Praga zremisował ze Sportową Czwórką Radom 1:1.
W pierwszej połowie spotkanie było bardzo wyrównane i zakończyło się remisem 2:2. W drugiej połowie na boisku dominował zespół gości. Prażanki zaciekle atakowały bramkę gospodyń. Raz za razem stwarzały sobie świetne sytuacje bramkowe. Niestety ze skutecznością dziewczyny z Warszawy były na bakier. Niecelne strzały w 100% sytuacjach lub wspaniale broniąca bramkarka UKS Ząbkovia Klaudia Zielińska były przyczyną utrzymującego się remisu. W końcu nadeszła 70 minuta meczu, w której zawodniczka MUKS Praga strzeliła decydującą bramkę meczu. Wynik do końca nie uległ już zmianie i ze zwycięstwa mogły się cieszyć zawodniczki MUKS Praga Warszawa. Wygrana oznacza dla MUKS Praga awans do 1/4 finałów MLJM z  pierwszego miejsca w grupie.