Prośba zawodniczek Warszawskiej Akademii Piłkarskiej:
„Z ŁKS Łochów Women znamy się bardzo dobrze. 18 listopada zawodniczce tamtejszego klubu spłonął dom! Nie jesteśmy obojętne na to co się stało i Was także zapraszamy do udziału w tej akcji i do pomocy. Potrzebne są artykuły spożywcze (z długą datą terminową), artykuły chemiczne, ręczniki itp. a przede wszystkim pieniądze! Ta rodzina nie ma gdzie mieszkać i jak żyć, stracili wszystko co mieli. Pilnie potrzebna jest także nie większa jak metrowa wanna (oczywiście nowa)! 11 grudnia jedziemy do Nich na turniej, czyli zbiórka potrwa do 10 grudnia! Zachęcamy do przynoszenia artykułów na treningi. Każda pomoc się przyda! Jeśli ktoś ma więcej pytań prosimy pisać w wiadomości prywatnej. POMAGAMY!”

i zaproszenie na turniej:
Klub ŁKS Łochów pragnie zaprosić wszystkich chętnych bez względu na płeć na charytatywny turniej ,,Pomaganie przez granie”. Główny celem tej imprezy jest pomoc jednej z zawodniczek klubu, której 18 listopada spalił się dom. Jako piłkarska rodzina zachęcamy wszystkich do pomocy!
Turniej zostanie rozegrany w dniu 18 grudnia w hali sportowej w Łochowie przy ul. Wyspiańskiego 20. Wpisowe do turnieju wynosi 200 zł. W turnieju mogą wystąpić zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Zgłoszenia drużyn można kierować bezpośrednio do Michała Chmielewskiego bądź telefonicznie pod numerem 511 182-863.

Podczas turnieju będzie prowadzona także zbiórka pieniędzy. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla Agaty i jej rodziny!