W niedzielę 19 lutego na sztucznym boisku na Stadionie we Włocławku drużyna kobiet Pogoni Zduńska Wola (trener Krzysztof Kochelak) rozegrała pierwszy mecz kontrolny przed zbliżającą się rundą wiosenną z drużyną Włocławskiej Akademii Włocławek (wicelider 3 ligi kujawsko – pomorskiej) pokonując przeciwnika 1:0 po bramce Justyny Kubik.

WAP Włocławek – Pogoń Zduńska Wola 0:1 (0:0)
bramka:
0:1 – Justyna Kubik (77′)

skład Pogonii: Beata Rogowska – Julia Szymczak, Natalia Okoń, Michalina Sutowicz – Maria Bilska, Julita Augustyniak, Paulina Koryń, Klaudia Łoboda, Patrycja Okoń – Martyna Szymczak, Justyna Kubik
Na zmiany wchodziły: Natalia Gierczak, Anita Kłos, Martyna Kowalska, Zuzanna Naumowicz, Justyna Jędrasiak

Trener drużyny: Krzysztof Kochelak
Kierownik drużyny: Grzegorz Kubiak

Lider tabeli 3 łódzkiej kobiet drużyna Pogoni rozegrała pierwszy mecz kontrolny przed zbliżającą się rundą rewanżową. Zespół z Włocławka okazał się bardzo wymagającym rywalem dzięki czemu mecz rozgrywany w bardzo szybkim tempie był bardzo ciekawym widowiskiem. Oba zespoły stworzyły po kilka sytuacji podbramkowych, ale o końcowym wyniku zadecydowała jedna bramka strzelona w 77 minucie przez Justynę Kubik po strzale w długi róg bramki gospodyń po dośrodkowaniu w rzutu wolnego przez Martynę Kowalską. Wynik meczu mógł być wyższy, ale w pierwszej połowie meczu w 17 minucie po faulu na Justynie Kubik został podyktowany rzut karny dla Pogoni, jednak strzał z jedenastu metrów Natalii Okoń obroniła bramkarka z Włocławka. W drużynie Pogoni zagrały dwie zawodniczki MKS-u Zduńska Wola Julia i Martyna Szymczak. W zespole trenuje również trzecia zawodniczka tego klubu. Nieobecna na tym meczu Justyna Kapuściak w sprawie których trwają rozmowy pozyskania na zasadzie transferu definitywnego.

Następny mecz kontrolny drużyna kobiet Pogoni rozegra w niedzielę 26 lutego o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli z zespołem UMKS Zgierz (trzecią drużyną 2 ligi mazowieckiej).