IV liga kobiet 2019/2020, grupa: śląska

Kolejka 2 – 14-15 września

  • Wisła Skoczów – Kuźnia Ustroń
  • Mitech II Żywiec – Tygryski Świętochłowice
  • Warta Zawiercie – Niepokorni Orzesze
  • Rozbark Bytom – LKS Bestwina

Kolejka 3 – 21-22 września

  • LKS Bestwina – Wisła Skoczów
  • Niepokorni Orzesze – Rozbark Bytom
  • Tygryski Świętochłowice – Warta Zawiercie
  • Kuźnia Ustroń – Mitech II Żywiec

Kolejka 4 – 28-29 września

  • Wisła Skoczów – Mitech II Żywiec           
  • Warta Zawiercie – Kuźnia Ustroń
  • Rozbark Bytom – Tygryski Świętochłowice
  • LKS Bestwina – Niepokorni Orzesze

Kolejka 5 – 5-6 października

  • Niepokorni Orzesze – Wisła Skoczów 
  • Tygryski Świętochłowice – LKS Bestwina
  • Kuźnia Ustroń -Rozbark Bytom
  • Mitech II Żywiec – Warta Zawiercie

Kolejka 6 – 12-13 października

  • Wisła Skoczów – Warta Zawiercie
  • Rozbark Bytom – Mitech II Żywiec
  • LKS Bestwina – Kuźnia Ustroń
  • Niepokorni Orzesze – Tygryski Świętochłowice

Kolejka 7 – 19-20 października

  • Tygryski Świętochłowice – Wisła Skoczów
  • Kuźnia Ustroń – Niepokorni Orzesze
  • Mitech II Żywiec – LKS Bestwina
  • Warta Zawiercie – Rozbark Bytom

Kolejka 8

  • Wisła Skoczów – Rozbark Bytom             
  • Warta Zawiercie – LKS Bestwina
  • Mitech II Żywiec – Niepokorni Orzesze
  • Kuźnia Ustroń – Tygryski Świętochłowice

Kolejka 9

  • Kuźnia Ustroń – Wisła Skoczów
  • Tygryski Świętochłowice – Mitech II Żywiec
  • Niepokorni Orzesze – Warta Zawiercie
  • LKS Bestwina – Rozbark Bytom

Kolejka 10

  • Wisła Skoczów – LKS Bestwina 
  • Rozbark Bytom – Niepokorni Orzesze
  • Warta Zawiercie – Tygryski Świętochłowice
  • Mitech II Żywiec – Kuźnia Ustroń

Kolejka 11

  • Mitech II Żywiec – Wisła Skoczów
  • Kuźnia Ustroń – Warta Zawiercie
  • Tygryski Świętochłowice – Rozbark Bytom
  • Niepokorni Orzesze – LKS Bestwina

Kolejka 12

  • Wisła Skoczów – Niepokorni Orzesze    
  • LKS Bestwina – Tygryski Świętochłowice
  • Rozbark Bytom- Kuźnia Ustroń
  • Warta Zawiercie – Mitech II Żywiec

Kolejka 13

  • Warta Zawiercie – Wisła Skoczów
  • Mitech II Żywiec – Rozbark Bytom
  • Kuźnia Ustroń – LKS Bestwina
  • Tygryski Świętochłowice – Niepokorni Orzesze

Kolejka 14

  • Wisła Skoczów – Tygryski Świętochłowice          
  • Niepokorni Orzesze – Kuźnia Ustroń
  • LKS Bestwina – Mitech II Żywiec
  • Rozbark Bytom – Warta Zawiercie