Kalendarz rundy jesiennej:

Kolejka 1 – 17-18 sierpnia

  • Rysy Bukowina Tatrzańska – UKS ISD-UJD GOL Częstochowa
  • Sparta Daleszyce – Wanda Kraków
  • ROW Rybnik – Rekord Bielsko-Biała
  • SWD Wodzisław Śląski – Tarnovia Tarnów          
  • Resovia- Sokół Kolbuszowa Dolna
  • Sportowa Czwórka Radom – Respekt Myślenice

Kolejka 2 – 24-25 sierpnia

  • UKS ISD-UJD GOL Częstochowa – Respekt Myślenice
  • Sokół Kolbuszowa Dolna – Sportowa Czwórka Radom      
  • Tarnovia Tarnów – Resovia
  • Rekord Bielsko-Biała – SWD Wodzisław Śląski  
  • Wanda Kraków – ROW Rybnik
  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Sparta Daleszyce

Kolejka 3 – 7-8 września

  • Sparta Daleszyce – UKS ISD-UJD GOL Częstochowa                
  • ROW Rybnik – Rysy Bukowina Tatrzańska
  • SWD Wodzisław Śląski – Wanda Kraków
  • Resovia – Rekord Bielsko-Biała
  • Sportowa Czwórka Radom – Tarnovia Tarnów
  • Respekt Myślenice – Sokół Kolbuszowa Dolna

Kolejka 4 – 14-15 września

  • UKS ISD-UJD GOL Częstochowa- Sokół Kolbuszowa Dolna
  • Tarnovia Tarnów – Respekt Myślenice
  • Rekord Bielsko-Biała – Sportowa Czwórka Radom         
  • Wanda Kraków – Resovia
  • Rysy Bukowina Tatrzańska – SWD Wodzisław Śląski
  • Sparta Daleszyce – ROW Rybnik

Kolejka 5 – 21-22 września

  • ROW Rybnik – UKS ISD-UJD GOL Częstochowa                
  • SWD Wodzisław Śląski – Sparta Daleszyce         
  • Resovia – Rysy Bukowina Tatrzańska
  • Sportowa Czwórka Radom – Wanda Kraków
  • Respekt Myślenice – Rekord Bielsko-Biała
  • Sokół Kolbuszowa Dolna – Tarnovia Tarnów          

Kolejka 6 – 25 września

  • UKS ISD-UJD GOL Częstochowa – Tarnovia Tarnów
  • Rekord Bielsko-Biała – Sokół Kolbuszowa Dolna
  • Wanda Kraków – Respekt Myślenice
  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Sportowa Czwórka Radom
  • Sparta Daleszyce – Resovia
  • ROW Rybnik – SWD Wodzisław Śląski

Kolejka 7 – 12-13 października

  • SWD Wodzisław Śląski – UKS ISD-UJD GOL Częstochowa
  • Resovia – ROW Rybnik
  • Sportowa Czwórka Radom – Sparta Daleszyce
  • Respekt Myślenice – Rysy Bukowina Tatrzańska
  • Sokół Kolbuszowa Dolna – Wanda Kraków
  • Tarnovia Tarnów – Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 8 – 19-20 października

  • UKS ISD-UJD GOL Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała
  • Wanda Kraków – Tarnovia Tarnów
  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Sokół Kolbuszowa Dolna
  • Sparta Daleszyce – Respekt Myślenice
  • ROW Rybnik – Sportowa Czwórka Radom
  • SWD Wodzisław Śląski – Resovia            

Kolejka 9 – 23 października

  • Resovia – UKS ISD-UJD GOL Częstochowa                
  • Sportowa Czwórka Radom – SWD Wodzisław Śląski
  • Respekt Myślenice – ROW Rybnik
  • Sokół Kolbuszowa Dolna – Sparta Daleszyce         
  • Tarnovia Tarnów – Rysy Bukowina Tatrzańska
  • Rekord Bielsko-Biała – Wanda Kraków

Kolejka 10 – 26-27 października

  • UKS ISD-UJD GOL Częstochowa – Wanda Kraków
  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Rekord Bielsko-Biała
  • Sparta Daleszyce – Tarnovia Tarnów
  • ROW Rybnik – Sokół Kolbuszowa Dolna
  • SWD Wodzisław Śląski – Respekt Myślenice        
  • Resovia – Sportowa Czwórka Radom

Kolejka 11 – 16-17 listopada

  • Sportowa Czwórka Radom – UKS ISD-UJD GOL Częstochowa                
  • Respekt Myślenice – Resovia
  • Sokół Kolbuszowa Dolna – SWD Wodzisław Śląski
  • Tarnovia Tarnów – ROW Rybnik
  • Rekord Bielsko-Biała – Sparta Daleszyce
  • Wanda Kraków – Rysy Bukowina Tatrzańska