Kalendarz rundy jesiennej:

Kolejka 1 – 17-18 sierpnia

  • Medyk II Konin – KS Raszyn
  • KKP Stomilanki Olsztyn – Piastovia Piastów
  • MUKS Praga Warszawa – Polonia Środa Wielkopolska
  • Ząbkovia Ząbki – Unifreeze Górzno        
  • UKS SMS II Łódź – Polonia Poznań
  • AP Kotwica Kołobrzeg – Akademia Piłkarska LG

 

Kolejka 2 – 24-25 sierpnia

  • KS Raszyn – Akademia Piłkarska LG
  • Polonia Poznań- AP Kotwica Kołobrzeg
  • Unifreeze Górzno – UKS SMS II Łódź
  • Polonia Środa Wielkopolska – Ząbkovia Ząbki
  • Piastovia Piastów – MUKS Praga Warszawa
  • Medyk II Konin – KKP Stomilanki Olsztyn

 

Kolejka 3 – 7-8 września

  • KKP Stomilanki Olsztyn – KS Raszyn
  • MUKS Praga Warszawa – Medyk II Konin
  • Ząbkovia Ząbki – Piastovia Piastów        
  • UKS SMS II Łódź – Polonia Środa Wielkopolska
  • AP Kotwica Kołobrzeg – Unifreeze Górzno
  • Akademia Piłkarska LG – Polonia Poznań

 

Kolejka 4 – 14-15 września

  • KS Raszyn – Polonia Poznań
  • Unifreeze Górzno – Akademia Piłkarska LG
  • Polonia Środa Wielkopolska – AP Kotwica Kołobrzeg
  • Piastovia Piastów – UKS SMS II Łódź
  • Medyk II Konin – Ząbkovia Ząbki
  • KKP Stomilanki Olsztyn – MUKS Praga Warszawa

 

Kolejka 5 – 21-22 września

  • MUKS Praga Warszawa – KS Raszyn
  • Ząbkovia Ząbki – KKP Stomilanki Olsztyn             
  • UKS SMS II Łódź – Medyk II Konin
  • AP Kotwica Kołobrzeg – Piastovia Piastów
  • Akademia Piłkarska LG – Polonia Środa Wielkopolska
  • Polonia Poznań – Unifreeze Górzno

 

Kolejka 6 – 25 września

  • KS Raszyn – Unifreeze Górzno
  • Polonia Środa Wielkopolska – Polonia Poznań
  • Piastovia Piastów – Akademia Piłkarska LG
  • Medyk II Konin- AP Kotwica Kołobrzeg
  • KKP Stomilanki Olsztyn – UKS SMS II Łódź
  • MUKS Praga Warszawa – Ząbkovia Ząbki

 

Kolejka 7 – 12-13 października

  • Ząbkovia Ząbki – KS Raszyn        
  • UKS SMS II Łódź – MUKS Praga Warszawa
  • AP Kotwica Kołobrzeg – KKP Stomilanki Olsztyn              
  • Akademia Piłkarska LG – Medyk II Konin
  • Polonia Poznań – Piastovia Piastów
  • Unifreeze Górzno – Polonia Środa Wielkopolska

 

Kolejka 8 – 19-20 października

  • KS Raszyn – Polonia Środa Wielkopolska
  • Piastovia Piastów – Unifreeze Górzno
  • Medyk II Konin – Polonia Poznań
  • KKP Stomilanki Olsztyn – Akademia Piłkarska LG
  • MUKS Praga Warszawa – AP Kotwica Kołobrzeg
  • Ząbkovia Ząbki – UKS SMS II Łódź            

 

Kolejka 9 – 23 października

  • UKS SMS II Łódź – KS Raszyn
  • AP Kotwica Kołobrzeg – Ząbkovia Ząbki
  • Akademia Piłkarska LG – MUKS Praga Warszawa
  • Polonia Poznań – KKP Stomilanki Olsztyn
  • Unifreeze Górzno – Medyk II Konin
  • Polonia Środa Wielkopolska – Piastovia Piastów

 

Kolejka 10 – 26-27 października

  • KS Raszyn – Piastovia Piastów
  • Medyk II Konin – Polonia Środa Wielkopolska
  • KKP Stomilanki Olsztyn – Unifreeze Górzno
  • MUKS Praga Warszawa – Polonia Poznań
  • Ząbkovia Ząbki – Akademia Piłkarska LG
  • UKS SMS II Łódź – AP Kotwica Kołobrzeg

 

Kolejka 11 – 16-17 listopada

  • AP Kotwica Kołobrzeg – KS Raszyn
  • Akademia Piłkarska LG – UKS SMS II Łódź
  • Polonia Poznań – Ząbkovia Ząbki
  • Unifreeze Górzno – MUKS Praga Warszawa
  • Polonia Środa Wielkopolska – KKP Stomilanki Olsztyn
  • Piastovia Piastów – Medyk II Konin