III liga kobiet 2016/2017, grupa: opolska

PozycjaDrużynailość meczówpunktyzw.rem.por.br. strzelonebr. stracone
1143913018114
2143913017413
314258154136
414258154121
514165183339
6141240102873
714721111374
81431013748

Kolejka 1 - 3-4 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-03 00:00:063 września 2016 TS Chemik Kędzierzyn-Koźle - LKS Rolnik III B.Głogówek - rozegrany awansem 31.08., g.18:000 - 9
2016-09-03 15:00:073 września 2016 UKS SAP Brzeg - KS Unia Opole0 - 2
2016-09-03 15:00:143 września 2016 MKS Gwiazda II Prószków - Pogoń Prudnik, walkower 0:3wo0 - 3
2016-09-03 15:00:433 września 2016 Plon Błotnica Strzelecka - ULKS II Bogdańczowice15 - 0

Kolejka 2 - 10-11 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-10 00:00:5710 września 2016 LKS Rolnik III B.Głogówek - ULKS II Bogdańczowice - awansem 07.09., g.17:3010 - 1
2016-09-10 15:00:2310 września 2016 TS Chemik Kędzierzyn-Koźle - UKS SAP Brzeg4 - 6
2016-09-10 15:00:4910 września 2016 Pogoń Prudnik - Plon Błotnica Strzelecka1 - 1
2016-09-11 16:00:3611 września 2016 KS Unia Opole - MKS Gwiazda II Prószków8 - 1

Kolejka 3 - 17-18 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-17 00:00:5817 września 2016 UKS SAP Brzeg - LKS Rolnik III B.Głogówek - awansem 14.09., g.16:301 - 6
2016-09-17 12:00:0117 września 2016 ULKS II Bogdańczowice - Pogoń Prudnik0 - 6
2016-09-17 13:30:0117 września 2016 Plon Błotnica Strzelecka - KS Unia Opole0 - 3
2016-09-18 00:00:1118 września 2016 MKS Gwiazda II Prószków - TS Chemik Kędzierzyn-Koźle, walkower 3:0wo (goście nie przyjechali na mecz)3 - 0

Kolejka 4 - 24-25 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-24 00:00:0524 września 2016 UKS SAP Brzeg - MKS Gwiazda II Prószków - przełożony na 28.09., g.16:304 - 2
2016-09-24 00:00:4724 września 2016 LKS Rolnik III B.Głogówek - Pogoń Prudnik - przełożony na 29.09., g.18:008 - 2
2016-09-24 15:00:4424 września 2016 TS Chemik Kędzierzyn-Koźle - Plon Błotnica Strzelecka1 - 4
2016-09-24 15:00:5824 września 2016 KS Unia Opole - ULKS II Bogdańczowice4 - 0

Kolejka 5 - 1-2 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-01 00:00:211 października 2016 MKS Gwiazda II Prószków - LKS Rolnik III B.Głogówek - przełożony na 05.10., g.17:000 - 9
2016-10-01 11:00:261 października 2016 ULKS II Bogdańczowice - TS Chemik Kędzierzyn-Koźle, walkower 3:0wo3 - 0
2016-10-01 12:00:351 października 2016 Plon Błotnica Strzelecka - UKS SAP Brzeg2 - 4
2016-10-01 15:00:091 października 2016 Pogoń Prudnik - KS Unia Opole1 - 3

Kolejka 6 - 8-9 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-08 13:00:188 października 2016 MKS Gwiazda II Prószków - Plon Błotnica Strzelecka0 - 3
2016-10-08 15:00:318 października 2016 UKS SAP Brzeg - ULKS II Bogdańczowice1 - 1
2016-10-08 15:00:478 października 2016 LKS Rolnik III B.Głogówek - KS Unia Opole6 - 0
2016-10-09 11:00:469 października 2016 TS Chemik Kędzierzyn-Koźle - Pogoń Prudnik2 - 0

Kolejka 7 - 15-16 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-15 00:00:0015 października 2016 ULKS II Bogdańczowice - MKS Gwiazda II Prószków - przełożony na 20.10., g.17:001 - 5
2016-10-15 00:00:0815 października 2016 LKS Rolnik III B.Głogówek - Plon Błotnica Strzelecka - przełożony na 11.11., g.13:00, walkower 3:0wo3 - 0
2016-10-15 00:00:4415 października 2016 Pogoń Prudnik - UKS SAP Brzeg - przełożony na 22.10., g.14:003 - 4
2016-10-15 15:00:3215 października 2016 KS Unia Opole - TS Chemik Kędzierzyn-Koźle2 - 0

Kolejka 8 - 8-9 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-08 00:00:108 kwietnia 2017 LKS Rolnik III B.Głogówek - TS Chemik Kędzierzyn-Koźle, walkower 3:0wo3 - 0
2017-04-08 11:00:198 kwietnia 2017 ULKS II Bogdańczowice - LKS Plon Błotnica Strzelecka0 - 1
2017-04-09 11:00:409 kwietnia 2017 MUKS Pogoń Prudnik - MKS Gwiazda II Prószków, przełożony na 25.05., g.18:009 - 1
2017-04-09 16:00:569 kwietnia 2017 KS Unia Opole - UKS SAP Brzeg7 - 1

Kolejka 9 - 22-23 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-22 00:00:4622 kwietnia 2017 LKS Plon Błotnica Strzelecka - MUKS Pogoń Prudnik, przełożony na 13.05., g.16:006 - 0
2017-04-22 00:00:5922 kwietnia 2017 UKS SAP Brzeg - TS Chemik Kędzierzyn-Koźle, walkower 3:0wo3 - 0
2017-04-22 11:00:4822 kwietnia 2017 ULKS II Bogdańczowice - LKS Rolnik III B.Głogówek0 - 5
2017-04-22 12:00:1622 kwietnia 2017 MKS Gwiazda II Prószków - KS Unia Opole2 - 18

Kolejka 10 - 29-30 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-29 00:00:0529 kwietnia 2017 TS Chemik Kędzierzyn-Koźle - MKS Gwiazda II Prószków, walkower 0:3wo0 - 3
2017-04-30 00:00:2430 kwietnia 2017 MUKS Pogoń Prudnik - ULKS II Bogdańczowice, przełożony na 31.05.3 - 0
2017-04-30 00:00:4430 kwietnia 2017 KS Unia Opole - LKS Plon Błotnica Strzelecka, przełożony 18.05., g.20:003 - 0
2017-04-30 16:00:4030 kwietnia 2017 LKS Rolnik III B.Głogówek - UKS SAP Brzeg3 - 2

Kolejka 11 - 6-7 maja

DataMeczCzas/Wyniki
2017-05-06 00:00:276 maja 2017 MUKS Pogoń Prudnik - LKS Rolnik III B.Głogówek, przełożony na 10.05., g.17:300 - 6
2017-05-06 00:00:346 maja 2017 MKS Gwiazda II Prószków - UKS SAP Brzeg, przełożony na 09.05., g.17:002 - 5
2017-05-06 00:00:496 maja 2017 LKS Plon Błotnica Strzelecka - TS Chemik Kędzierzyn-Koźle, walkower 3:0wo3 - 0
2017-05-07 14:30:097 maja 2017 ULKS II Bogdańczowice - KS Unia Opole0 - 16

Kolejka 12 - 20-21 maja

DataMeczCzas/Wyniki
2017-05-20 00:00:1220 maja 2017 LKS Rolnik III B.Głogówek - MKS Gwiazda II Prószków, przełożony na 31.05., g.18:006 - 4
2017-05-20 00:00:2820 maja 2017 TS Chemik Kędzierzyn-Koźle - ULKS II Bogdańczowice, walkower 0:3wo0 - 3
2017-05-20 00:00:5020 maja 2017 UKS SAP Brzeg - LKS Plon Błotnica Strzelecka1 - 2
2017-05-21 17:00:0921 maja 2017 KS Unia Opole - MUKS Pogoń Prudnik2 - 0

Kolejka 13 - 27-28 maja

DataMeczCzas/Wyniki
2017-05-27 00:00:3627 maja 2017 MUKS Pogoń Prudnik - TS Chemik Kędzierzyn-Koźle, walkower 3:0wo3 - 0
2017-05-28 00:00:1528 maja 2017 ULKS II Bogdańczowice - UKS SAP Brzeg, walkower 0:3wo0 - 3
2017-05-28 17:00:4928 maja 2017 KS Unia Opole - LKS Rolnik III B.Głogówek3 - 2
2017-05-28 17:00:5128 maja 2017 LKS Plon Błotnica Strzelecka - MKS Gwiazda II Prószków3 - 0

Kolejka 14 - 3-4 czerwca

DataMeczCzas/Wyniki
2017-06-03 00:00:353 czerwca 2017 TS Chemik Kędzierzyn-Koźle - KS Unia Opole, walkower 0:3wo0 - 3
2017-06-04 00:00:274 czerwca 2017 LKS Plon Błotnica Strzelecka - LKS Rolnik III B.Głogówek, przełożony1 - 5
2017-06-04 17:00:114 czerwca 2017 MKS Gwiazda II Prószków - ULKS II Bogdańczowice5 - 4
2017-06-04 17:00:574 czerwca 2017 UKS SAP Brzeg - MUKS Pogoń Prudnik6 - 2

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

- Advertisement -

BĄDZ NA BIEŻĄCO

12,999FaniLubię to
990ObserwującyObserwuj
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram