III liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska

PozycjaDrużynailość meczówpunktyzw.rem.por.br. strzelonebr. stracone
1205016226125
2205016225112
3204715234814
4204113255632
5202473103340
6202264102333
7202264102943
8202271122338
9201442142347
10201334132156
11201024142149

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

DataMeczCzas/Wyniki
2016-08-20 00:00:1020 sierpnia 2016 LKS Olimpia Osieczany - LKS Naprzód II Sobolów - walkower, 3:03 - 0
2016-08-20 00:00:2520 sierpnia 2016 Iskra Brzezinka - wolny termin 00:00:2500:00
2016-08-20 00:00:3320 sierpnia 2016 Tuchovia Tuchów - Progres Kraków4 - 0
2016-08-20 11:00:4520 sierpnia 2016 Prądniczanka Kraków - UKS 3 Staszkówka Jelna3 - 1
2016-08-21 00:00:4921 sierpnia 2016 Glinik Gorlice - LKS Zielonka Wrząsowice - walkower 3:0wo (na boisku 1:2)3 - 0
2016-08-21 00:00:5721 sierpnia 2016 LKS Szaflary - KS Podgórze Kraków - przełożony na 6.11., g.13:301 - 0

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

DataMeczCzas/Wyniki
2016-08-27 00:00:0127 sierpnia 2016 Progres Kraków - wolny termin 00:00:0100:00
2016-08-27 00:00:4227 sierpnia 2016 Iskra Brzezinka - LKS Olimpia Osieczany - przełożony na 5.11., g.12:004 - 0
2016-08-27 10:00:0227 sierpnia 2016 Prądniczanka Kraków - KS Podgórze Kraków, walkower 3:0 (goście nie przyjechali na mecz)3 - 0
2016-08-28 00:00:1128 sierpnia 2016 LKS Zielonka Wrząsowice - Tuchovia Tuchów - przełożony na 05.11., g.15:002 - 3
2016-08-28 00:00:4928 sierpnia 2016 UKS 3 Staszkówka Jelna - LKS Naprzód II Sobolów - przełożony na 7.09., g.17:003 - 0
2016-08-28 14:30:1028 sierpnia 2016 LKS Szaflary - Glinik Gorlice4 - 1

Kolejka 3 - 3-4 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-03 00:00:003 września 2016 LKS Olimpia Osieczany - Progres Kraków - przełożony3 - 0
2016-09-03 00:00:093 września 2016 LKS Zielonka Wrząsowice - wolny termin 00:00:0900:00
2016-09-04 11:00:304 września 2016 UKS 3 Staszkówka Jelna - KS Podgórze Kraków5 - 2
2016-09-04 11:00:584 września 2016 Tuchovia Tuchów - LKS Szaflary4 - 1
2016-09-04 12:00:354 września 2016 Glinik Gorlice - Prądniczanka Kraków1 - 1
2016-09-04 16:00:314 września 2016 LKS Naprzód II Sobolów - Iskra Brzezinka1 - 1

Kolejka 4 - 10-11 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-10 00:00:0910 września 2016 LKS Szaflary - wolny termin 00:00:0900:00
2016-09-10 00:00:2510 września 2016 UKS 3 Staszkówka Jelna - Iskra Brzezinka - przeniesiono na 21.09., g.17:002 - 2
2016-09-10 00:00:2710 września 2016 Progres Kraków - LKS Naprzód II Sobolów - przełożono na 14.09., g.17:001 - 2
2016-09-10 10:00:0610 września 2016 Prądniczanka Kraków - Tuchovia Tuchów0 - 4
2016-09-11 11:00:1511 września 2016 LKS Zielonka Wrząsowice - LKS Olimpia Osieczany0 - 2
2016-09-11 12:00:5311 września 2016 Glinik Gorlice - KS Podgórze Kraków1 - 0

Kolejka 5 - 17-18 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-17 00:00:3717 września 2016 Prądniczanka Kraków - wolny termin 00:00:3700:00
2016-09-17 16:00:1217 września 2016 LKS Naprzód II Sobolów - LKS Zielonka Wrząsowice1 - 1
2016-09-17 17:00:5917 września 2016 Iskra Brzezinka - Progres Kraków2 - 1
2016-09-18 11:00:2818 września 2016 LKS Olimpia Osieczany - LKS Szaflary2 - 2
2016-09-18 12:00:5518 września 2016 Glinik Gorlice - UKS 3 Staszkówka Jelna1 - 2
2016-09-18 18:00:5518 września 2016 Tuchovia Tuchów - KS Podgórze Kraków4 - 0

Kolejka 6 - 24-25 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-24 00:00:5124 września 2016 KS Podgórze Kraków - wolny termin 00:00:5100:00
2016-09-24 11:00:1624 września 2016 Prądniczanka Kraków - LKS Olimpia Osieczany2 - 1
2016-09-25 11:00:3225 września 2016 LKS Szaflary - LKS Naprzód II Sobolów0 - 1
2016-09-25 11:00:3925 września 2016 LKS Zielonka Wrząsowice - Iskra Brzezinka1 - 3
2016-09-25 12:00:0225 września 2016 Glinik Gorlice - Tuchovia Tuchów1 - 5
2016-09-25 16:30:5225 września 2016 UKS 3 Staszkówka Jelna - Progres Kraków1 - 0

Kolejka 7 - 1-2 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-01 00:00:321 października 2016 Glinik Gorlice - wolny termin 00:00:3200:00
2016-10-01 11:00:271 października 2016 Tuchovia Tuchów - UKS 3 Staszkówka Jelna3 - 3
2016-10-01 14:00:511 października 2016 LKS Naprzód II Sobolów - Prądniczanka Kraków0 - 2
2016-10-01 16:00:041 października 2016 LKS Olimpia Osieczany - KS Podgórze Kraków3 - 0
2016-10-01 16:00:391 października 2016 Iskra Brzezinka - LKS Szaflary6 - 1
2016-10-02 12:00:322 października 2016 Progres Kraków - LKS Zielonka Wrząsowice1 - 0

Kolejka 8 - 8-9 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-08 00:00:368 października 2016 LKS Naprzód II Sobolów - KS Podgórze Kraków - przełożony na 12.10., g.16:000 - 1
2016-10-08 00:00:528 października 2016 Tuchovia Tuchów - wolny termin 00:00:5200:00
2016-10-08 11:00:528 października 2016 LKS Szaflary - Progres Kraków4 - 1
2016-10-08 11:30:548 października 2016 Prądniczanka Kraków - Iskra Brzezinka0 - 1
2016-10-09 12:00:509 października 2016 Glinik Gorlice - LKS Olimpia Osieczany2 - 2
2016-10-09 13:00:599 października 2016 UKS 3 Staszkówka Jelna - LKS Zielonka Wrząsowice3 - 1

Kolejka 9 - 15-16 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-15 00:00:0815 października 2016 Progres Kraków - Prądniczanka Kraków - przełożony na 12.11., g.12:000 - 2
2016-10-15 00:00:3515 października 2016 UKS 3 Staszkówka Jelna - wolny termin 00:00:3500:00
2016-10-15 15:00:2615 października 2016 LKS Olimpia Osieczany - Tuchovia Tuchów2 - 2
2016-10-15 16:00:0815 października 2016 Iskra Brzezinka - KS Podgórze Kraków4 - 0
2016-10-16 11:00:1116 października 2016 LKS Zielonka Wrząsowice - LKS Szaflary2 - 3
2016-10-16 13:00:2116 października 2016 LKS Naprzód II Sobolów - Glinik Gorlice6 - 0

Kolejka 10 - 22-23 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-22 00:00:2822 października 2016 Progres Kraków - KS Podgórze Kraków - przełożony na 19.11., g.13:301 - 1
2016-10-22 00:00:3022 października 2016 LKS Olimpia Osieczany - wolny termin 00:00:3000:00
2016-10-22 00:00:5922 października 2016 UKS 3 Staszkówka Jelna - LKS Szaflary - przełożony na 12.11., g.12:004 - 3
2016-10-22 11:30:5622 października 2016 Prądniczanka Kraków - LKS Zielonka Wrząsowice3 - 1
2016-10-22 16:00:3022 października 2016 Tuchovia Tuchów - LKS Naprzód II Sobolów4 - 0
2016-10-23 12:00:4123 października 2016 Glinik Gorlice - Iskra Brzezinka1 - 3

Kolejka 11 - 29-30 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-29 00:00:2829 października 2016 LKS Naprzód II Sobolów - wolny termin 00:00:2800:00
2016-10-29 11:00:1829 października 2016 Progres Kraków - Glinik Gorlice2 - 1
2016-10-29 14:00:2229 października 2016 LKS Olimpia Osieczany - UKS 3 Staszkówka Jelna0 - 1
2016-10-29 15:00:2729 października 2016 Iskra Brzezinka - Tuchovia Tuchów3 - 2
2016-10-30 11:00:0430 października 2016 LKS Zielonka Wrząsowice - KS Podgórze Kraków0 - 2
2016-10-30 14:00:5630 października 2016 LKS Szaflary - Prądniczanka Kraków3 - 2

Kolejka 12 - 1-2 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-01 00:00:581 kwietnia 2017 Iskra Brzezinka - wolny termin 00:00:5800:00
2017-04-01 11:00:121 kwietnia 2017 Progres Kraków - MKS Tuchovia Tuchów1 - 2
2017-04-02 11:00:112 kwietnia 2017 LKS Zielonka Wrząsowice - GKS Glinik Gorlice2 - 1
2017-04-02 11:00:352 kwietnia 2017 UKS 3 Staszkówka Jelna - Prądniczanka Kraków0 - 3
2017-04-02 11:00:582 kwietnia 2017 KS Podgórze Kraków - LKS Szaflary1 - 0
2017-04-02 13:00:542 kwietnia 2017 LKS Naprzód II Sobolów - LKS Olimpia Osieczany2 - 3

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-08 00:00:458 kwietnia 2017 Progres Kraków - wolny termin 00:00:4500:00
2017-04-09 11:00:139 kwietnia 2017 LKS Olimpia Osieczany - Iskra Brzezinka0 - 3
2017-04-09 11:00:539 kwietnia 2017 MKS Tuchovia Tuchów - LKS Zielonka Wrząsowice4 - 1
2017-04-09 11:30:369 kwietnia 2017 GKS Glinik Gorlice - LKS Szaflary2 - 2
2017-04-09 12:00:109 kwietnia 2017 KS Podgórze Kraków - Prądniczanka Kraków0 - 3
2017-04-09 13:00:319 kwietnia 2017 LKS Naprzód II Sobolów - UKS 3 Staszkówka Jelna0 - 6

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-22 00:00:0722 kwietnia 2017 Iskra Brzezinka - LKS Naprzód II Sobolów, przełożony na 24.05., g.18:006 - 0
2017-04-22 00:00:1822 kwietnia 2017 Prądniczanka Kraków - GKS Glinik Gorlice, awansem 12.04., g.17:001 - 0
2017-04-22 00:00:5322 kwietnia 2017 LKS Szaflary - MKS Tuchovia Tuchów, awansem 17.04., g.15:001 - 3
2017-04-22 00:00:5622 kwietnia 2017 LKS Zielonka Wrząsowice - wolny termin 00:00:5600:00
2017-04-22 11:00:2922 kwietnia 2017 Progres Kraków - LKS Olimpia Osieczany3 - 0
2017-04-23 12:00:3923 kwietnia 2017 KS Podgórze Kraków - UKS 3 Staszkówka Jelna3 - 5

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-29 00:00:0129 kwietnia 2017 LKS Naprzód II Sobolów - Progres Kraków, przełożony na 11.05., g.17:000 - 2
2017-04-29 00:00:1529 kwietnia 2017 LKS Szaflary - wolny termin 00:00:1500:00
2017-04-29 00:00:4629 kwietnia 2017 LKS Olimpia Osieczany - LKS Zielonka Wrząsowice, przełożony 31.05., g.18:002 - 2
2017-04-29 00:00:4729 kwietnia 2017 Iskra Brzezinka - UKS 3 Staszkówka Jelna, przełożony na 7.06., g.18:001 - 2
2017-04-30 12:00:5530 kwietnia 2017 KS Podgórze Kraków - GKS Glinik Gorlice3 - 0
2017-04-30 16:00:3230 kwietnia 2017 MKS Tuchovia Tuchów - Prądniczanka Kraków, walkower 0:3wo (na boisku 1:1)0 - 3

Kolejka 16 - 6-7 maja

DataMeczCzas/Wyniki
2017-05-06 00:00:096 maja 2017 UKS 3 Staszkówka Jelna - GKS Glinik Gorlice, przełożony na 14.06., g.17:307 - 0
2017-05-06 00:00:456 maja 2017 Prądniczanka Kraków - wolny termin 00:00:4500:00
2017-05-07 00:00:027 maja 2017 LKS Szaflary - LKS Olimpia Osieczany, przełożony4 - 0
2017-05-07 11:00:397 maja 2017 Progres Kraków - Iskra Brzezinka0 - 1
2017-05-07 11:00:527 maja 2017 LKS Zielonka Wrząsowice - LKS Naprzód II Sobolów4 - 2
2017-05-07 12:00:057 maja 2017 KS Podgórze Kraków - MKS Tuchovia Tuchów3 - 4

Kolejka 17 - 13-14 maja

DataMeczCzas/Wyniki
2017-05-13 00:00:1413 maja 2017 MKS Tuchovia Tuchów - GKS Glinik Gorlice3 - 0
2017-05-13 00:00:2613 maja 2017 KS Podgórze Kraków - wolny termin 00:00:2600:00
2017-05-13 13:00:2913 maja 2017 LKS Naprzód II Sobolów - LKS Szaflary1 - 2
2017-05-13 16:00:3513 maja 2017 Iskra Brzezinka - LKS Zielonka Wrząsowice1 - 0
2017-05-14 11:00:2214 maja 2017 LKS Olimpia Osieczany - Prądniczanka Kraków1 - 8
2017-05-14 11:00:4814 maja 2017 Progres Kraków - UKS 3 Staszkówka Jelna2 - 5

Kolejka 18 - 20-21 maja

DataMeczCzas/Wyniki
2017-05-20 00:00:0220 maja 2017 KS Prądniczanka Kraków - LKS Naprzód II Sobolów, awansem 19.05., g.18:002 - 0
2017-05-20 00:00:2920 maja 2017 GKS Glinik Gorlice - wolny termin 00:00:2900:00
2017-05-20 11:00:3020 maja 2017 UKS 3 Staszkówka Jelna - MKS Tuchovia Tuchów3 - 0
2017-05-20 17:00:3120 maja 2017 LKS Zielonka Wrząsowice - Progres Kraków1 - 1
2017-05-21 11:00:4621 maja 2017 LKS Szaflary - LKS Iskra Brzezinka0 - 1
2017-05-21 12:00:1521 maja 2017 KS Podgórze Kraków - LKS Olimpia Osieczany1 - 0

Kolejka 19 - 27-28 maja

DataMeczCzas/Wyniki
2017-05-27 00:00:5327 maja 2017 MKS Tuchovia Tuchów - wolny termin 00:00:5300:00
2017-05-28 11:00:3428 maja 2017 AS Progres Kraków - LKS Szaflary3 - 1
2017-05-28 11:00:5228 maja 2017 LKS Zielonka Wrząsowice - UKS 3 Staszkówka Jelna1 - 5
2017-05-28 11:00:5528 maja 2017 LKS Olimpia Osieczany - GKS Glinik Gorlice2 - 4
2017-05-28 12:00:5628 maja 2017 KS Podgórze Kraków - LKS Naprzód II Sobolów3 - 1
2017-05-28 17:00:1328 maja 2017 LKS Iskra Brzezinka - KS Prądniczanka Kraków0 - 1

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

DataMeczCzas/Wyniki
2017-06-03 00:00:333 czerwca 2017 KS Prądniczanka Kraków - AS Progres Kraków, awansem 31.05., g.18:001 - 1
2017-06-03 00:00:553 czerwca 2017 UKS 3 Staszkówka Jelna - wolny termin 00:00:5500:00
2017-06-03 17:00:103 czerwca 2017 MKS Tuchovia Tuchów - LKS Olimpia Osieczany2 - 3
2017-06-04 11:30:094 czerwca 2017 GKS Glinik Gorlice - LKS Naprzód II Sobolów0 - 4
2017-06-04 12:00:344 czerwca 2017 KS Podgórze Kraków - LKS Iskra Brzezinka0 - 1
2017-06-04 14:30:514 czerwca 2017 LKS Szaflary - LKS Zielonka Wrząsowice1 - 1

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

DataMeczCzas/Wyniki
2017-06-10 00:00:4610 czerwca 2017 KS Podgórze Kraków - AS Progres Kraków, przełożony na 13.06., g.18:000 - 1
2017-06-10 00:00:5210 czerwca 2017 LKS Olimpia Osieczany - wolny termin 00:00:5200:00
2017-06-10 13:00:4910 czerwca 2017 LKS Naprzód II Sobolów - MKS Tuchovia Tuchów2 - 3
2017-06-10 17:00:0910 czerwca 2017 LKS Iskra Brzezinka - GKS Glinik Gorlice5 - 0
2017-06-11 11:00:1611 czerwca 2017 LKS Zielonka Wrząsowice - KS Prądniczanka Kraków0 - 5
2017-06-11 17:00:3311 czerwca 2017 LKS Szaflary - UKS 3 Staszkówka Jelna0 - 2

Kolejka 22 - 17-18 czerwca

DataMeczCzas/Wyniki
2017-06-17 00:00:0617 czerwca 2017 LKS Naprzód II Sobolów - wolny termin 00:00:0600:00
2017-06-17 00:00:3317 czerwca 2017 KS Prądniczanka Kraków - LKS Szaflary, walkower 3:0wo3 - 0
2017-06-17 15:00:1617 czerwca 2017 GKS Glinik Gorlice - AS Progres Kraków2 - 2
2017-06-17 15:00:3417 czerwca 2017 MKS Tuchovia Tuchów - LKS Iskra Brzezinka0 - 3
2017-06-17 15:00:5417 czerwca 2017 UKS 3 Staszkówka Jelna - LKS Olimpia Osieczany1 - 0
2017-06-17 15:00:5917 czerwca 2017 KS Podgórze Kraków - LKS Zielonka Wrząsowice3 - 1

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

- Advertisement -

BĄDZ NA BIEŻĄCO

12,999FaniLubię to
990ObserwującyObserwuj
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram