III liga kobiet 2016/2017, grupa: lubuska
Pozycja | Drużyna | ilość meczów | punkty | zw. | rem. | por. | br. strzelone | br. stracone |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 99 | 2 |
2 | MUKS 11 Zielona Góra | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 38 | 12 |
3 | AS MAKS-FOOTBALL Stare Kurowo | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 31 | 39 |
4 | MUKS Kostrzyn | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 14 | 42 |
5 | MLKS Budowlani Lubsko | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 17 | 50 |
6 | UKS Dąbrówka Kargowa | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 10 | 64 |
Kolejka 1 - 8 października
Data | Wydarzenie | Czas/Wyniki |
---|---|---|
AS MAKS-FOOTBALL Stare Kurowo - MUKS 11 Zielona Góra - przełożony na 29.04., g.11:00 | 1 - 2 | |
MLKS Budowlani Lubsko - MUKS Kostrzyn | 6 - 0 | |
UKS Dąbrówka Kargowa - TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski | 0 - 13 |
Kolejka 2 - 22-23 października
Data | Wydarzenie | Czas/Wyniki |
---|---|---|
UKS Dąbrówka Kargowa - AS MAKS-FOOTBALL Stare Kurowo - przełożony na 22.04., g.12:00 | 3 - 5 | |
MUKS 11 Zielona Góra - MUKS Kostrzyn | 7 - 1 | |
TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski - MLKS Budowlani Lubsko | 17 - 0 |
Kolejka 3 - 29-30 października
Data | Wydarzenie | Czas/Wyniki |
---|---|---|
UKS Dąbrówka Kargowa - MUKS 11 Zielona Góra | 0 - 4 | |
MUKS Kostrzyn - TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski - awansem 26.10., g.16:30 | 0 - 8 | |
MLKS Budowlani Lubsko - AS MAKS-FOOTBALL Stare Kurowo - przełożony na 7.05., g.14:00 | 3 - 3 |
Kolejka 4 - 5-6 listopada
Data | Wydarzenie | Czas/Wyniki |
---|---|---|
UKS Dąbrówka Kargowa - MLKS Budowlani Lubsko | 3 - 2 | |
MUKS 11 Zielona Góra - TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski | 0 - 4 | |
AS MAKS-FOOTBALL Stare Kurowo - MUKS Kostrzyn | 1 - 4 |
Kolejka 5 - 12-13 listopada
Data | Wydarzenie | Czas/Wyniki |
---|---|---|
TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski - AS MAKS-FOOTBALL Stare Kurowo - przełożony | 17 - 0 | |
MLKS Budowlani Lubsko - MUKS 11 Zielona Góra - przełożony 23.04., g.15:00 | 1 - 2 | |
MUKS Kostrzyn - UKS Dąbrówka Kargowa, walkower 0:3wo (na boisku 2:2) | 0 - 3 |
Kolejka 6 - 27-28 maja
Data | Wydarzenie | Czas/Wyniki |
---|---|---|
TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski - UKS Dąbrówka Kargowa, awansem 7.05., g.15:00 | 18 - 0 | |
MUKS Kostrzyn - MLKS Budowlani Lubsko, awansem 13.05., g.16:00 | 4 - 1 | |
MUKS 11 Zielona Góra - AS MAKS-FOOTBALL Stare Kurowo | 5 - 1 |
Kolejka 7 - 3-4 czerwca
Data | Wydarzenie | Czas/Wyniki |
---|---|---|
AS MAKS-FOOTBALL Stare Kurowo - UKS Dąbrówka Kargowa | 11 - 1 | |
MUKS Kostrzyn - MUKS 11 Zielona Góra | 0 - 7 | |
MLKS Budowlani Lubsko - TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski | 0 - 12 |
Kolejka 8 - 10-11 czerwca
Data | Wydarzenie | Czas/Wyniki |
---|---|---|
AS MAKS-FOOTBALL Stare Kurowo - MLKS Budowlani Lubsko | 3 - 0 | |
MUKS 11 Zielona Góra - UKS Dąbrówka Kargowa | 5 - 0 | |
TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski - MUKS Kostrzyn | 5 - 0 |
Kolejka 9 - 17-18 czerwca
Data | Wydarzenie | Czas/Wyniki |
---|---|---|
MUKS Kostrzyn - AS MAKS-FOOTBALL Stare Kurowo | 2 - 4 | |
MLKS Budowlani Lubsko - UKS Dąbrówka Kargowa | 3 - 0 | |
TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski - MUKS 11 Zielona Góra | 3 - 0 |
Kolejka 10 - 24-25 czerwca
Data | Wydarzenie | Czas/Wyniki |
---|---|---|
AS MAKS-FOOTBALL Stare Kurowo - TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski | 2 - 2 | |
UKS Dąbrówka Kargowa - MUKS Kostrzyn | 0 - 3 | |
MUKS 11 Zielona Góra - MLKS Budowlani Lubsko | 6 - 1 |