poniedziałek, Listopad 18, 2019

II liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska

PozycjaDrużynailość meczówpunktyzw.rem.por.br. strzelonebr. stracone
1225317238826
2224314176939
3224312735731
4224011745930
5223811566842
6223310395353
722319494443
8222783115675
9222480143659
10222365112941
1122923172180
1222.1031182589

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

DataMeczCzas/Wyniki
2016-08-27 00:00:3227 sierpnia 2016 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - GSS Grodzisk Wielkopolski - przełożony na 12.11., g.11:001 - 6
2016-08-27 11:00:1927 sierpnia 2016 Polonia Środa Wielkopolska - KKP Chełmża1 - 0
2016-08-27 15:00:1227 sierpnia 2016 Akademia Piłkarska LG - Kotwica Kórnik7 - 0
2016-08-28 15:00:5728 sierpnia 2016 UKS Mustang Wielgie - MKS Olimpia II Szczecin3 - 1
2016-08-28 16:00:5228 sierpnia 2016 KS Grom Wolsztyn - UKS Górnicza Konin, walkower 3:0 (goście nie przyjechali na mecz)3 - 0
2016-08-28 17:00:3528 sierpnia 2016 UKS Orzeł 2010 Wałcz - KS Olimp Gościno6 - 0

Kolejka 2 - 3-4 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-03 00:00:193 września 2016 UKS Górnicza Konin - UKS Orzeł 2010 Wałcz - przełożony na 7.09., g.17:001 - 4
2016-09-03 11:00:103 września 2016 UKS Mustang Wielgie - KS Grom Wolsztyn3 - 2
2016-09-03 13:30:363 września 2016 MKS Olimpia II Szczecin - Kotwica Kórnik1 - 0
2016-09-04 00:00:304 września 2016 KKP Chełmża - Akademia Piłkarska LG - przełożony na 13.11., g.13:002 - 1
2016-09-04 12:00:234 września 2016 KS Olimp Gościno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski2 - 3
2016-09-04 15:00:274 września 2016 GSS Grodzisk Wielkopolski - Polonia Środa Wielkopolska0 - 3

Kolejka 3 - 10-11 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-10 00:00:5010 września 2016 Polonia Środa Wielkopolska - KS Olimp Gościno - 3:0 walkower (goście nie dojechali na mecz)3 - 0
2016-09-10 15:00:4010 września 2016 Akademia Piłkarska LG - GSS Grodzisk Wielkopolski0 - 0
2016-09-10 16:00:4610 września 2016 KS Grom Wolsztyn - MKS Olimpia II Szczecin0 - 7
2016-09-10 17:00:0410 września 2016 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - UKS Górnicza Konin0 - 1
2016-09-11 15:00:2811 września 2016 Kotwica Kórnik - KKP Chełmża0 - 0
2016-09-11 16:00:5911 września 2016 UKS Orzeł 2010 Wałcz - UKS Mustang Wielgie3 - 1

Kolejka 4 - 17-18 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-17 11:00:1717 września 2016 UKS Mustang Wielgie - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski3 - 4
2016-09-17 11:00:2517 września 2016 UKS Górnicza Konin - Polonia Środa Wielkopolska0 - 0
2016-09-17 12:00:2217 września 2016 KS Olimp Gościno - Akademia Piłkarska LG0 - 4
2016-09-17 14:00:0017 września 2016 MKS Olimpia II Szczecin - KKP Chełmża3 - 2
2016-09-18 15:00:3418 września 2016 Kotwica Kórnik - GSS Grodzisk Wielkopolski4 - 4
2016-09-18 16:00:1318 września 2016 KS Grom Wolsztyn - UKS Orzeł 2010 Wałcz0 - 6

Kolejka 5 - 24-25 września

DataMeczCzas/Wyniki
2016-09-24 11:00:5624 września 2016 UKS Orzeł 2010 Wałcz - MKS Olimpia II Szczecin5 - 1
2016-09-24 13:00:5824 września 2016 Polonia Środa Wielkopolska - UKS Mustang Wielgie3 - 0
2016-09-24 15:00:2624 września 2016 Akademia Piłkarska LG - UKS Górnicza Konin7 - 0
2016-09-24 16:00:0924 września 2016 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KS Grom Wolsztyn3 - 0
2016-09-25 11:00:0825 września 2016 KKP Chełmża - GSS Grodzisk Wielkopolski3 - 3
2016-09-25 15:00:1325 września 2016 Kotwica Kórnik - KS Olimp Gościno7 - 0

Kolejka 6 - 1-2 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-01 11:00:551 października 2016 KS Olimp Gościno - KKP Chełmża1 - 2
2016-10-01 14:00:181 października 2016 UKS Górnicza Konin - Kotwica Kórnik0 - 3
2016-10-01 16:00:291 października 2016 KS Grom Wolsztyn - Polonia Środa Wielkopolska0 - 3
2016-10-02 11:00:152 października 2016 UKS Orzeł 2010 Wałcz - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski1 - 2
2016-10-02 12:00:112 października 2016 MKS Olimpia II Szczecin - GSS Grodzisk Wielkopolski3 - 1
2016-10-02 15:00:032 października 2016 UKS Mustang Wielgie - Akademia Piłkarska LG1 - 2

Kolejka 7 - 8-9 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-08 13:00:268 października 2016 Polonia Środa Wielkopolska - UKS Orzeł 2010 Wałcz4 - 4
2016-10-08 15:00:198 października 2016 Akademia Piłkarska LG - KS Grom Wolsztyn5 - 0
2016-10-08 16:00:058 października 2016 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - MKS Olimpia II Szczecin4 - 2
2016-10-09 15:00:049 października 2016 Kotwica Kórnik - UKS Mustang Wielgie5 - 0
2016-10-09 15:00:529 października 2016 KKP Chełmża - UKS Górnicza Konin4 - 3
2016-10-09 15:00:529 października 2016 GSS Grodzisk Wielkopolski - KS Olimp Gościno1 - 1

Kolejka 8 - 15-16 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-15 11:00:1415 października 2016 UKS Górnicza Konin - GSS Grodzisk Wielkopolski0 - 0
2016-10-15 11:00:3515 października 2016 UKS Orzeł 2010 Wałcz - Akademia Piłkarska LG0 - 4
2016-10-16 00:00:2916 października 2016 MKS Olimpia II Szczecin - KS Olimp Gościno - przełożony na 13.11, g.11:007 - 0
2016-10-16 00:00:5216 października 2016 UKS Mustang Wielgie - KKP Chełmża - przełożony na 20.11., g.11:003 - 1
2016-10-16 11:00:3916 października 2016 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Polonia Środa Wielkopolska3 - 3
2016-10-16 14:00:5216 października 2016 KS Grom Wolsztyn - Kotwica Kórnik0 - 8

Kolejka 9 - 22-23 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-22 11:00:3522 października 2016 KS Olimp Gościno - UKS Górnicza Konin4 - 0
2016-10-22 13:00:3422 października 2016 Polonia Środa Wielkopolska - MKS Olimpia II Szczecin1 - 1
2016-10-22 15:00:2622 października 2016 Akademia Piłkarska LG - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski5 - 1
2016-10-23 14:00:0023 października 2016 KKP Chełmża - KS Grom Wolsztyn4 - 0
2016-10-23 15:00:1923 października 2016 Kotwica Kórnik - UKS Orzeł 2010 Wałcz5 - 0
2016-10-23 15:00:4823 października 2016 GSS Grodzisk Wielkopolski - UKS Mustang Wielgie4 - 1

Kolejka 10 - 29-30 października

DataMeczCzas/Wyniki
2016-10-29 11:00:0329 października 2016 UKS Orzeł 2010 Wałcz - KKP Chełmża2 - 1
2016-10-29 13:00:5129 października 2016 MKS Olimpia II Szczecin - UKS Górnicza Konin2 - 1
2016-10-30 11:00:5030 października 2016 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kórnik1 - 2
2016-10-30 13:00:4130 października 2016 Polonia Środa Wielkopolska - Akademia Piłkarska LG4 - 6
2016-10-30 14:00:1930 października 2016 KS Grom Wolsztyn - GSS Grodzisk Wielkopolski0 - 2
2016-10-30 14:00:3830 października 2016 UKS Mustang Wielgie - KS Olimp Gościno1 - 5

Kolejka 11 - 5-6 listopada

DataMeczCzas/Wyniki
2016-11-05 11:00:185 listopada 2016 UKS Górnicza Konin - UKS Mustang Wielgie4 - 0
2016-11-05 15:00:315 listopada 2016 Akademia Piłkarska LG - MKS Olimpia II Szczecin7 - 0
2016-11-06 11:00:306 listopada 2016 KS Olimp Gościno - KS Grom Wolsztyn3 - 0
2016-11-06 13:00:426 listopada 2016 GSS Grodzisk Wielkopolski - UKS Orzeł 2010 Wałcz2 - 2
2016-11-06 14:00:026 listopada 2016 KKP Chełmża - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski4 - 2
2016-11-06 15:00:286 listopada 2016 Kotwica Kórnik - Polonia Środa Wielkopolska1 - 3

Kolejka 12 - 25-26 marca

DataMeczCzas/Wyniki
2017-03-25 11:00:2025 marca 2017 KS Olimp Gościno - UKS Orzeł 2010 Wałcz0 - 1
2017-03-25 11:00:2425 marca 2017 UKS Górnicza Konin - KS Grom Wolsztyn1 - 1
2017-03-26 11:00:0726 marca 2017 MKS Olimpia II Szczecin - UKS Mustang Wielgie5 - 1
2017-03-26 14:00:1326 marca 2017 Kotwica Kórnik - Akademia Piłkarska LG2 - 4
2017-03-26 14:00:2926 marca 2017 KKP Chełmża - Polonia Środa Wielkopolska3 - 5
2017-03-26 15:00:0926 marca 2017 GSS Grodzisk Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski11 - 2

Kolejka 13 - 1-2 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-01 11:00:091 kwietnia 2017 Polonia Środa Wielkopolska - GSS Grodzisk Wielkopolski1 - 2
2017-04-01 11:00:491 kwietnia 2017 UKS Orzeł 2010 Wałcz - UKS Górnicza Konin1 - 1
2017-04-01 14:00:291 kwietnia 2017 KS Grom Wolsztyn - UKS Mustang Wielgie2 - 3
2017-04-01 15:00:271 kwietnia 2017 Akademia Piłkarska LG - KKP Chełmża7 - 1
2017-04-02 14:00:402 kwietnia 2017 Kotwica Kórnik - MKS Olimpia II Szczecin2 - 4
2017-04-02 16:00:072 kwietnia 2017 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KS Olimp Gościno3 - 3

Kolejka 14 - 8-9 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-08 11:00:228 kwietnia 2017 UKS Górnicza Konin - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski2 - 0
2017-04-08 11:00:498 kwietnia 2017 MKS Olimpia II Szczecin - KS Grom Wolsztyn9 - 0
2017-04-08 12:00:148 kwietnia 2017 KS Olimp Gościno - Polonia Środa Wielkopolska2 - 5
2017-04-09 11:00:349 kwietnia 2017 UKS Mustang Wielgie - UKS Orzeł 2010 Wałcz2 - 0
2017-04-09 14:00:109 kwietnia 2017 KKP Chełmża - Kotwica Kórnik3 - 1
2017-04-09 15:00:059 kwietnia 2017 GSS Grodzisk Wielkopolski - Akademia Piłkarska LG3 - 0

Kolejka 15 - 22-23 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-22 00:00:0522 kwietnia 2017 Akademia Piłkarska LG - KS Olimp Gościno, walkower, 3:0wo3 - 0
2017-04-22 14:00:5522 kwietnia 2017 Polonia Środa Wielkopolska - UKS Górnicza Konin3 - 0
2017-04-22 15:00:4422 kwietnia 2017 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - UKS Mustang Wielgie1 - 3
2017-04-23 14:00:1023 kwietnia 2017 KKP Chełmża - MKS Olimpia II Szczecin3 - 1
2017-04-23 15:00:2423 kwietnia 2017 GSS Grodzisk Wielkopolski - Kotwica Kórnik2 - 2
2017-04-23 16:00:2223 kwietnia 2017 UKS Orzeł 2010 Wałcz - KS Grom Wolsztyn3 - 0

Kolejka 16 - 29-30 kwietnia

DataMeczCzas/Wyniki
2017-04-29 00:00:3829 kwietnia 2017 MKS Olimpia II Szczecin - UKS Orzeł 2010 Wałcz3 - 0
2017-04-29 11:00:2829 kwietnia 2017 KS Olimp Gościno - Kotwica Kórnik3 - 11
2017-04-29 11:00:5429 kwietnia 2017 UKS Mustang Wielgie - Polonia Środa Wielkopolska1 - 5
2017-04-29 14:00:0729 kwietnia 2017 KS Grom Wolsztyn - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski2 - 5
2017-04-29 14:00:4129 kwietnia 2017 UKS Górnicza Konin - Akademia Piłkarska LG2 - 2
2017-04-30 15:00:1430 kwietnia 2017 GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża, walkower, 3:0wo3 - 0

Kolejka 17 - 6-7 maja

DataMeczCzas/Wyniki
2017-05-06 00:00:026 maja 2017 KKP Chełmża - KS Olimp Gościno, przełożony na 14.05., g.15:007 - 3
2017-05-06 15:00:356 maja 2017 Akademia Piłkarska LG - UKS Mustang Wielgie3 - 1
2017-05-07 11:00:517 maja 2017 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - UKS Orzeł 2010 Wałcz5 - 2
2017-05-07 13:00:227 maja 2017 GSS Grodzisk Wielkopolski - MKS Olimpia II Szczecin0 - 2
2017-05-07 14:00:137 maja 2017 Polonia Środa Wielkopolska - KS Grom Wolsztyn1 - 1
2017-05-07 14:00:547 maja 2017 Kotwica Kórnik - UKS Górnicza Konin2 - 1

Kolejka 18 - 20-21 maja

DataMeczCzas/Wyniki
2017-05-20 11:00:0020 maja 2017 UKS Górnicza Konin - KKP Chełmża3 - 1
2017-05-20 11:00:1220 maja 2017 UKS Orzeł 2010 Wałcz - Polonia Środa Wielkopolska0 - 0
2017-05-20 11:00:2120 maja 2017 UKS Mustang Wielgie - Kotwica Kórnik2 - 3
2017-05-20 13:00:3920 maja 2017 KS Olimp Gościno - GSS Grodzisk Wielkopolski0 - 7
2017-05-20 14:00:3720 maja 2017 KS Grom Wolsztyn - Akademia Piłkarska LG2 - 6
2017-05-21 15:30:0021 maja 2017 MKS Olimpia II Szczecin - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski4 - 1

Kolejka 19 - 27-28 maja

DataMeczCzas/Wyniki
2017-05-27 11:00:3527 maja 2017 KS Olimp Gościno - MKS Olimpia II Szczecin1 - 9
2017-05-27 14:00:5427 maja 2017 Polonia Środa Wielkopolska - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski5 - 1
2017-05-27 16:00:1727 maja 2017 Akademia Piłkarska LG - UKS Orzeł 2010 Wałcz6 - 1
2017-05-28 14:00:0928 maja 2017 KKP Chełmża - UKS Mustang Wielgie2 - 1
2017-05-28 14:00:4528 maja 2017 Kotwica Kórnik - KS Grom Wolsztyn3 - 2
2017-05-28 15:00:3028 maja 2017 GSS Grodzisk Wielkopolski - UKS Górnicza Konin2 - 0

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

DataMeczCzas/Wyniki
2017-06-03 00:00:413 czerwca 2017 UKS Górnicza Konin - KS Olimp Gościno, walkower 3:0wo3 - 0
2017-06-03 11:00:223 czerwca 2017 UKS Orzeł 2010 Wałcz - Kotwica Kórnik0 - 2
2017-06-04 11:00:074 czerwca 2017 MKS Olimpia II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska1 - 2
2017-06-04 13:00:074 czerwca 2017 UKS Mustang Wielgie - GSS Grodzisk Wielkopolski1 - 3
2017-06-04 16:00:324 czerwca 2017 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Akademia Piłkarska LG3 - 6
2017-06-04 17:00:054 czerwca 2017 KS Grom Wolsztyn - KKP Chełmża2 - 2

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

DataMeczCzas/Wyniki
2017-06-10 00:00:2510 czerwca 2017 KS Olimp Gościno - UKS Mustang Wielgie, walkower 0:3wo0 - 3
2017-06-10 13:00:2610 czerwca 2017 UKS Górnicza Konin - MKS Olimpia II Szczecin5 - 0
2017-06-10 15:00:0410 czerwca 2017 Akademia Piłkarska LG - Polonia Środa Wielkopolska3 - 0
2017-06-11 14:00:3211 czerwca 2017 Kotwica Kórnik - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski3 - 3
2017-06-11 14:00:5711 czerwca 2017 KKP Chełmża - UKS Orzeł 2010 Wałcz3 - 0
2017-06-11 15:00:1611 czerwca 2017 GSS Grodzisk Wielkopolski - KS Grom Wolsztyn3 - 1

Kolejka 22 - 17-18 czerwca

DataMeczCzas/Wyniki
2017-06-17 00:00:5917 czerwca 2017 KS Grom Wolsztyn - KS Olimp Gościno, walkower 3:0wo3 - 0
2017-06-17 11:00:2217 czerwca 2017 UKS Orzeł 2010 Wałcz - GSS Grodzisk Wielkopolski3 - 0
2017-06-17 14:00:2817 czerwca 2017 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KKP Chełmża8 - 5
2017-06-17 16:00:3917 czerwca 2017 Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kórnik2 - 2
2017-06-18 00:00:5918 czerwca 2017 MKS Olimpia II Szczecin - Akademia Piłkarska LG, walkower 3:0wo3 - 0
2017-06-18 11:00:4618 czerwca 2017 UKS Mustang Wielgie - UKS Górnicza Konin2 - 1

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

- Advertisement -

BĄDZ NA BIEŻĄCO

11,802FaniLubię to
990ObserwującyObserwuj
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram