27.05.2017 r., III liga, grupa lubelska
MKS Sybilla Puławy – LKS Iskra Krzemień 2:1 (2:0)
bramki: 1:0 – Natalia Szewczyk 13′, 2:0 – Natalia Szewczyk 38′, 2:1 – Agnieszki Gajur 54′

skład Sybilla: Dominika Warowna (12) – Karolina Słomka (10), Daria Warowna (5), Beata Wiewiórka (4), Amelia Łukasik (13) – Monika Woźniak (11), Ola Choroś (7), Nina Seroka (3), Kornelia Kardas (6) – Natalia Szewczyk (9), Patrycja Kosior (14)
rezerwa – Wioletta Piech (8), Paulina Ebert (15)

W końcu drużynie MKS Sybilla Puławy udało się przerwać pasmo niepowodzeń. W sobotnie przedpołudnie drużyna Grzegorza Zjawionego pokonała zespół Iskry Krzemień wygrywając 2:1. Już w pierwszych minutach spotkania dało się zauważyć przewagę puławianek co potwierdziła w 13 minucie grająca z numerem 9 Natalia Szewczyk umieszczając piłkę w bramce Iskry. Drużyna Sybilli nie odpuszczała i gra toczyła się na połowie przeciwnika. W 38 minucie N. Szewczyk ponownie umieściła piłkę w bramce gości.
W drugiej połowie spotkania było już widać zmęczenie zawodniczek z Puław. Gra zaczęła przenosić się co raz częściej na połowę gospodarzy i w 54 minucie Iskra wyrównuje po strzale Agnieszki Gajur grającej z numerem 14. W II połowi jeszcze kilkukrotnie do bramki gości miały okazję strzelić Natalia Szewczyk i Ola Choroś ale niestety nie udało się zdobyć gola. W drugiej połowie trener gospodarzy dokonał jednej zmiany gdzie za Kornelię Kardas weszła Wiola Piech.