Grupa łódzka

Na cztery ligowe kolejki przed końcem rozgrywek do III ligi praktycznie spadły już: ŁKP Kolejarz Łódź, GKS Forty Piątnica i Helios Białystok. Degradacją zagrożone są również UKS Loczki Wyszków, KS Jantar Ostrołęka i KS Teresin. W najlepszej sytuacji jest KS Teresin, który ma przewagę nad bezpośrednimi rywalami 4 punktów. Jeden z tych 3 wymienionych zespołów będzie się musiał pożegnać z II ligą.

Tabela zespołów zagrożonych spadkiem:


Grupa kujawsko-pomorska

W tej grupie do III ligi spadł już KS Grom Wolsztyn i KS Olimp Gościno. Zagrożone degradacją są również UKS Górnicza Konin, która traci do bezpiecznego miejsca aż 5 punktów, UKS Mustang Wielgie ze startą 4 punktów oraz TP Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski na dziś na pierwszym bezpiecznym miejscu.

Tabela zespołów zagrożonych spadkiem:


Grupa lubelska

W grupie lubelskiej znamy już 3 spadkowiczów: LKS Łysica Bodzentyn, LKS Grodziszczanka i UKS Victoria Gaj. Czwarte wolne miejsce spadkowe  przypadnie jednemu z zespołów: SMS Niemce, KS Moravia Morawica, KS Bronowianka Kraków lub UKS Widok Lublin.

Tabela zespołów zagrożonych spadkiem:


Grupa śląska

Z tej grupy spadł już LKS Rolnik II B.Głogówek, który wycofał się z rozgrywek i LZS Pakosławice. Z grupy śląskiej mogą spaść tylko 3 zespoły, co powoduje, iż degradacją zagrożone są jeszcze KS Polonia Bytom, AZS PWSZ II Wałbrzych, MKS Gwiazda Prószków.

Tabela zespołów zagrożonych spadkiem: