Ostatni taki Mistrz w tej kategorii  U19!

Mecz o 1 miejsce
UKS SMS Łódź – Medyk Konin 0:0 karne 5:4

Mistrz Polski U-19 : Oliwia Szperkowska, Kinga Ptaszek,Wiktoria Zieniewicz, Alicja Glinka, Alicja Sokołowska, Oliwia Silny, Wiktoria Lewandowska, Zofia Giętkowska, Agnieszka Glinka, Gabriela Grzybowska, Adriana Achcińska, Maria Gródka, Klaudia Jedlińska, Angelika Kołodziejek, Katarzyna Kałużna, Paulina Filipczak, Julia Mordel, Julia Kobylińska. Trener Marzena Salamon, fizjoterapeuta Michał Adamczyk, kierownik Paulina Sanocka, prezes Janusz Matusiak.

Wice Mistrzynie Polski U19 : Julia Parecka, Faustyna Sikorska, Wiktoria Janik, Weronika Helińska, Julia Maskiewicz, Martyna Myslicka, Klaudia Nogalska, Aleksandra Żurek, Alicja Piechocka, Gabija Gedgaudaite, Karolina Majda, Weronika Piasecka, Agnieszka Garczarek, Daria Nowak, Kamila Wielińska, Julia Chudy, Aniela Szewczyk. Trener Janusz Gajewski, kierownik Aleksandra Stasiak, asystent Aleksandra Wasiewicz.

Obsada sędziowska meczu finałowego : Ewa Augustyn, Karolina Skalska, Aneta Groszek.

Mecz o 3 miejsce
Olimpia Szczecin – AZS Wrocław 2:2(1:0) karne 2:4
Bramki : Anaida Shahbazyan, Martyna Brodzik dla Olimpii – Julia Mularczyk, Klaudia Homa dla Wrocławia.

Klasyfikacja strzelczyń:

1. Justyna Chudzik, Klaudia Nowacka (AZS Wrocław), Oliwia Silny, Gabriela Grzybowska, Adrianna Achcińska (UKS SMS Łódź), Martyna Brodzik (Olimpia Szczecin) – 2 bramki
2. Wiktoria Zagajewska, Maja Jurczenko, Julia Kwocz, Julia Mularczyk, Klaudia Homa (AZS Wrocław), Faustyna Sikorska, Alicja Piechocka, Weronika Helińska, Julia Maskiewicz, Klaudia Nogalska (Medyk Konin), Klaudia Jedlińska, Katarzyna Kałużna, Paulina Filipczak, Agnieszka Glinka, Kinga Ptaszek, Wiktoria Zieniewicz (UKS SMS Łódź), Karolina Bednarz, Natalia Antos, Wioletta Florek, Wanessa Jużecka, Karolina Matuszek (Resovia Rzeszów), Joanna Surmiak, Olga Sirant, Amelia Bińkowska, Anaida Shahbazyan (Olimpia Szczecin) – 1 bramka

Najlepsza bramkarka: Oliwia Szperkowska (UKS SMS Łódź)

Najlepsza obrończyni: Olga Sirant (Olimpia Szczecin)

Najlepsza pomocniczka: Aleksandra Żurek (Medyk Konin)

Najlepsza napastniczka: Adrianna Achcińska (UKS SMS Łódź)

Najlepsze zawodniczki czterech finałowych drużyn: Martyna Brodzik (Olimpia Szczecin), Klaudia Homa (AZS Wrocław), Faustyna Sikorska (Medyk Konin), Oliwia Silny (UKS SMS Łódź)

Klasyfikacja generalna drużyn:

1. UKS SMS Łódź
2. Medyk Konin
3. AZS Wrocław
4. Olimpia Szczecin
5. Resovia Rzeszów
6. Respekt Myślenice
7. Czwórka Radom
8. TS ROW Rybnik

Nagrody wręczali, szef wydziału sportu Urzędu Miasta Łodzi, przedstawiciel PZPN, prezes klubu UKS SMS Łódź, trener U19 Nina Patalon oraz gwiazda europejskich stadionów Ewa Pajor.

Materiał powstał dzięki współpracy z sportowy-walbrzych.com@piotr walkowiak