W 2 kolejce trwającego sezonu w meczu rozegranych w Krakowie wygrał zespół Czarnych 4:0. W rewanżu Krakowianki liczyły na korzystniejszy wynik.
Od początku dzisiejszego meczu inicjatywa należała do Czarnych. W 21 minucie Patricia Hmirova oddała groźny strzał na bramkę rywalek i trafiła w poprzeczkę. W 39 minucie meczu przewaga gospodyń została udokumentowana bramkę Marty Cichosz. W drugiej połowie meczu nadal dominowała zespół z Sosnowca. W 50 minucie meczu strzał Dagmary Grad trafił w spojenie słupa z poprzeczką. Zespół Czarnych w całym meczu stworzył sobie wiele dogodnych sytuacji do strzelenia bramki ale raził dużą nieskutecznością. Ostatecznie mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Czarnych 1:0.