Dzisiejszy mecz w Koninie zapowiadał się bardzo interesująco. W pierwszym starciu obu zespołów w tym sezonie Medyk wygrał w Łodzi dość szczęśliwie po bramce z rzutu karnego Natalii Chudzik. Łodzianki pałały rządzą rewanżu, tym bardziej iż stać je było na sprawienie niespodzianki. Mecz od samego początku był bardzo wyrównany. Pod koniec pierwszej połowy UKS SMS nie wykorzystał 100% sytuacji bramkowej. Świetną interwencją popisała się Monika Sowalska. Do przerwy wynik był 0:0. W 52 minucie mecz sędzia meczu podyktowała rzut karny po bezmyślnym faulu bramkarki UKS SMS na zawodniczce Medyka. Karnego wykorzystała Natalia Chudzik. W 67 minucie meczu drugą bramkę dla Medyka strzeliła ponownie Natalia Chudzik. W 81 minucie meczu bezpośrednio z rzutu rożnego kolejną bramkę dla Medyka strzeliła niezastąpiona dziś Natalia Chudzik. Bramka podła przy dużym udziale nieporadnych zawodniczek z Łodzi. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Medyka.