06.11.2016 r., I liga kobiet 2016/2017, grupa: północna
KKPK Medyk POLOmarket II Konin – Polonia Poznań 0:0

skład Medyka II: Natalia Dominiczak – Joanna Trybus (Faustyna Sikorska), Dominika Woźniak, Klaudia Olejniczak, Izabela Tracz, Klaudia Łasicka – Weronika Helińska, Wiktoria Trzcińska (Anna Zając), Klaudia Nogalska – Natalia Rabiega, Sylwia Paczyńska

skład Polonii: Dewicka – Filipiak (Liczbińska 58’), Jacewicz, Czudzińska, Grześkowiak – Kościelna (Kosiorek 58’), Sikora, Sawicka ( Nowak. R 70’), Zając, Czech ( Szafran 80’) – Busza ( Tyl 80’)

Relacja Alicja Zając: „Wychodząc na dzisiejsze spotkanie chciałyśmy je wygrać, ale wiedziałyśmy, że będzie to trudne. Zespół Medyka Konin to bardzo wymagający rywal, poukładany taktycznie i znakomity technicznie. My i zawodniczki z Konina to były 2 zespoły, które nie przegrały żadnego meczu. I tak miało zostać dla nas do końca. Naszym celem była gra z kontry i niska obrona, cel ten udawało się realizować choć nieraz Koninianki zagroziły naszej bramce. W wielu dogodnych sytuacjach znajdowała się  Rabiega czy Paczyńska, jednak na posterunku była nasza bramkarka. Miałyśmy grać z kontry i tak grałyśmy. Miałyśmy swoje sytuacje lecz piłka nie chciała wpaść do bramki rywalek. Spotkanie było dynamiczne i pełne walki. Mogło się podobać kibicom. Remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem, lecz pozostaje niedosyt, gdyż drużyna Górzna odskoczyła nam na 3 punkty. Mimo wszystko,  tak udanej rundy nie miałyśmy od dawna. Cieszymy się, że nie przegrałyśmy żadnego spotkania. Czas na roztrenowanie, przerwę i wiosną będziemy walczyć dalej”.

relacja z meczu:  https://www.youtube.com/watch?v=x-67NNSDl4Q

Czołówka tabeli: