16.10.2016 r., II liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Polonia Środa Wielkopolska 3:3 (0:2)
bramki: 0:1 – Maria Lińska 11′, 0:2 – Julia Mikołajczak 13′, 1:2 – Katarzyna Ciesiółka 54′, 2:2 – Sandra Bocian 67′, 3:2 – Katarzyna Ciesiółka 90′, 3:3 – Julia Mikołajczak 90+2′

Skład Ostrovii: Kociemba, Spalony, Świerblewska, Marczak, Michalak (Kukuła), Bocian, Kamińska, Stasiak (Kałużna), Knuła, Ciesiółka, Krawiec (Witczak).

Na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim kolejne ligowe spotkanie rozegrały piłkarki Ostrovii 1909. Pomimo nieudanej pierwszej części meczu ostrowskie zawodniczki odrobiły stratę dwóch bramek i ostatecznie zremisowały 3:3. Spotkanie z bardzo dobrze prezentującą się drużyną ze Środy Wielkopolskiej nie było łatwą przeprawą. Pierwsza połowa, która zakończyła się prowadzeniem 2:0 po bramkach Marii Lińskiej i Juli Mikołajczewskiej, dla drużyny gości, nie zapowiadała tak interesującej drugiej części spotkania. Piłkarki Ostrovii w drugiej połowie wyszły bardzo zmotywowane, a celem było odrobienie strat. Katarzyna Ciesiółka w 54 minucie zdobyła kontaktową bramkę, która przywróciła nadzieję na odwrócenie losów spotkania. W 67 minucie Sandra Bocian doprowadziła do remisu.
W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry kolejne trafienie dla drużyny Ostrovii zapisała Katarzyna Ciesiółka. Ostrowianki objęły w ten sposób prowadzenie w meczu. Jednak wynik 3:2 nie utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego. W ostatniej akcji spotkania zawodniczki ze Środy Wielkopolskiej zdobyły bramkę po strzale Juli Mikołajczewskiej, która ustanowiła wynik meczu na 3:3.