24.09.2016 r., II liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – KS Grom Wolsztyn 3:0 (1:0)
bramki: 32′ samobójcza, 49′ Katarzyna Ciesiółka, 88′ Małgorzata Knuła

skład Ostrovii: Kociemba, Spalony, Marczak, Świerblewska, Michalak, Bocian, Kamińska, Stasiak, Krawiec, Knuła, Ciesiółka.
Rezerwa: Sobczak, Judasz, Turbańska, Witczak, Głowacka, Tasarek, Kukuła.

Piłkarki Ostrovii walczyły dziś na własnym boisku o ligowe punkty z drużyną Gromu Wolsztyn. Początek spotkania nie układał się po ich myśli, pomimo widocznej przewagi na boisku. Przez pierwszą połowę Ostrovia nie potrafiła wyprowadzić składnej akcji, dziewczyny nie mogły odnaleźć się na boisku. Przełom nastąpił w 32 minucie gdy Katarzyna Ciesiółka dorzuciła piłkę w pole karne, zagranie próbowała wykorzystać Małgorzata Knuła dobijając piłkę w stronę bramki, lecz futbolówka odbiła się dodatkowo od obrończyni Gromu i wpadła do siatki. Bramka została uznana jako samobójcza.
Druga połowa to już całkiem inna gra. Ostrovianki zaczęły grać spokojniej, wyprowadzać akcję i kontrolować przebieg spotkania. Nie trzeba było długo czekać na efekty bo już w 49 minucie bramkę zdobyła Katarzyna Ciesiółka. Bardzo ładnym uderzeniem popisała się również Aleksandra Krawiec która w 65′ oddała strzał z „pierwszej piłki”, który został wyłapany przez Wolsztyńską bramkarkę. Pod koniec meczu trzecią bramkę strzeliła Małgorzata Knuła.

Fotki z meczu Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – KS Grom Wolsztyn:

Autorem tekstu jest Ania Grajaszek, a zdjęcia wykonał Artur Szczygieł.