Pucharu Polski w Piłce Plażowej
Energa Stadion Letni Gdańsk

Ćwierćfinał

  • Pogoń DEKPOL Tczew – LKS Czarni Rząśnia 8:3
  • UKS Sparta Daleszyce – KS Zdrowie Garwolin 7:4
  • FC 10 Ladies Zgierz – Wierzbowianka Wierzbno 10:0
  • Red Devils Ladies Chojnice – Zamłynie Radom 7:2

————-

Grupa A

  • Pogoń DEKPOL Tczew – Energa Checz Gdynia 12:2
  • KS Zdrowie Garwolin – AZS UWM High Heels Olsztyn 6:2
  • Pogoń DEKPOL Tczew – AZS UWM High Heels Olsztyn 14:3
  • Energa Checz Gdynia – KS Zdrowie Garwolin 3:8
  • Pogoń DEKPOL Tczew – KS Zdrowie Garwolin 7:3
  • AZS UWM High Heels Olsztyn – Energa Checz Gdynia 6:5 pd.

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Pogoń DEKPOL Tczew 3 9 33-8
2. KS Zdrowie Garwolin 3 6 17-12
3. AZS UWM High Heels Olsztyn 3 2 11-25
4. Energa Checz Gdynia 3 0 10-26

————-

Grupa B

  • FC 10 Ladies Zgierz – Warszawski Uniwersytet Medyczny 19:0
  • Zamłynie Radom – AP Orlen Gdańsk 7:1
  • FC 10 Ladies Zgierz – AP Orlen Gdańsk 20:1
  • Warszawski Uniwersytet Medyczny – Zamłynie Radom 2:12
  • FC 10 Ladies Zgierz – Zamłynie Radom 7:1
  • AP Orlen Gdańsk – Warszawski Uniwersytet Medyczny 6:5pd.

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. FC 10 Ladies Zgierz   3 9 46-2
2. Zamłynie Radom 3 6 20-10
3. AP Orlen Gdańsk 3 2 8-32
4. Warszawski Uniwersytet Medyczny 3 0 7-37

————-

Grupa C

  • UKS Sparta Daleszyce – Energa Checz Marcus Gdynia 6:2
  • Energa Checz Marcus Gdynia – LKS Czarni Rząśnia 3:6
  • UKS Sparta Daleszyce – LKS Czarni Rząśnia 6:4

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. UKS Sparta Daleszyce 2 6 20-3
2. LKS Czarni Rząśnia 2 3 18-9
3. Energa Checz Marcus Gdynia 2 0 5-12

————-

Grupa D

  • Red Devils Ladies Chojnice – 1 KS Ślęza Wrocław 13:2
  • Wierzbowianka Wierzbno – 1 KS Ślęza Wrocław 17:2
  • Red Devils Ladies Chojnice – Wierzbowianka Wierzbno 7:1

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1. Red Devils Ladies Chojnice 2 6 20-3
2. Wierzbowianka Wierzbno 2 3 18-9
3. 1 KS Ślęza Wrocław 2 0 4-30

foto: Pogoń DEKPOL Tczew