Już w najbliższą środę i czwartek odbędzie 6 z 8 meczów 1/8 finału Pucharu Polski.
Zobaczcie kto z kim gra i jakie ma szanse na awans.

1/8 finału

 • KKP Stomil Visacom Olsztyn – Medyk Konin, 2 listopada, g.11:30
  Faworytem pojedynku jest Medyk Konin, który na krajowych boiskach jest niepokonany
  od 02.05.2015 r. Stomil jest beniaminkiem I ligi. Po słabym początku Stomilanki odniosły 4 zwycięstwa i jeden remis, co przybliżyło je do strefy walczącej o awans do ekstraligi. Ciekawostka jest fakt, iż Olsztynianki poprzedniego dwie rundy eliminacji PP wygrały walkowerem z powodu rezygnacji z gry przeciwniczek.
  Nasz typ: awans Medyka 
 • AZS UJ Kraków – Mitech Żywiec, 2 listopada, g.14:00
  Mecz dwóch zespołów z ekstraligi, sąsiadujących ze sobą w tabeli ligowej. Mitech jest na 8 miejscu, a AZS UJ na miejscu 9. W bezpośrednim meczu ligowym 28.09., wygrał Mitech 1:0. Krakowianki w bieżącej edycji PP wyeliminowały Bronowiankę Kraków 8:2 i Spartę Daleszcze 4:0.
  Nasz typ: „mała” niespodzianka i awans AZS UJ Kraków 
 • Medyk II Konin – AZS Wrocław, 2 listopada, g.14:00
  Rezerwy Medyka w dotychczasowych meczach I ligi nie przegrały meczu. W obecnej edycji PP młode Medyczki wyeliminowały Polonię Poznań wygrywając 6:0 i eliminując walkowerem Stilon Gorzów (rezygnacja z gry). AZS Wrocław w ekstralidze zajmuje 7 miejsce. Szczególności w ostatnim meczu Wrocławianki zaimponowały skutecznością pokonując na wyjeździe Sztorm 8:0.
  Nasz typ: niespodzianka i awans Medyka II Konin 
 • MUKS Praga Warszawa – AZS PSW Biała Podlaska, 2 listopada, g.17:30
  MUKS Praga aktualnie zajmuje w I lidze 8 miejsce, wygrywając dotychczas tylko 2 mecze. Zdecydowanie lepiej Warszawianki radzą sobie w PP. Wyeliminowały po rzutach karnych grające w ekstralidze GOSIRKI Piaseczno i II ligowy Heliso Białystok 7:0. AZS PSW Biała Podlaska po rundzie jesiennej zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.
  Nasz typ: niespodzianka i awans MUKS Praga Warszawa 
 • Rolnik Głogówek – AZS PWSZ Wałbrzych, 2 listopada, g.18:00
  Rolnik aktualnie zajmuje w I lidze 3 miejsce. W obecnej edycji PP zawodniczki Rolnika  wyeliminowały ULKS Bogdańczowice 2:1 i po rzutach karnych ŻAP Sukces Oleśnica.
  AZS PWSZ Wałbrzych w rozgrywkach ekstraligi po rundzie jesiennej zajmuje 5 miejsce.
  Nasz typ: awans AZS PWSZ Wałbrzych 
 • Błękitni Stargard – Sztorm AWFiS Gdańsk, 3 listopada, g.17:30
  Błękitni na co dzień występują I ligę. Aktualnie zajmuje 6 miejsce, nie przegrywając u siebie żadnego meczu. W obecnej edycji PP zawodniczki ze Stargardu wyeliminowały grającą na co dzień w ekstralidze Olimpię Szczecin, wygrywając 2:1 i Lechię Gdańsk lidera II ligi, gromiąc rywalki 10:1. Sztorm Gdańsk zajmuje przedostatnie miejsce w ekstralidze.
  Nasz typ: awans Błękitnych Stargard

W innym terminie odbędą się pozostałe dwa mecze:

 • Górnik II Łęczna – Górnik Łęczna, 9 listopada, g.17:00
 • UKS SMS Łódź – Czarni Sosnowiec, 25 lutego, g.11:00