25.01.2020, PP futsalu kobiet
LFA Szczecin – IPA Poznań 5:2 (3:1)
bramki: 7′, 38′ Weronika Szymaszek; 8′, 16′ Katarzyna Piotrowska; 27′ Katarzyna Tarnowska dla LFA – 18′ Katarzyna Sammler; 39′ Patrycja Kwiatkowska

skład LFA –  Weronika Lichy, Weronika Szymaszek, Katarzyna Piotrowska, Katarzyna Tarnowska, Gabriela Witko, Alicja Peitler, Natalia Szews, Patrycja Trzcińska, Katarzyna Gajda, Anastazja Hryncewicz, Klaudia Karasińska
Trener: Magdalena Szwed

skład IPA – Ada Raś, Daria Saukens, Katarzyna Sammler, Magdalena Jaworska-Skowron, Milena Kaszyńska, Weronika Olkusz, Alicja Cichoradzka, Patrycja Kwiatkowska

Po pierwszej połowie wydawało się że futsalistki z Poznania wyjadą ze sporym bagażem bramek ze Szczecina. Przy wyniku 3:0 dla gospodyń gra się wyrównała. Do przerwy 3:1 dla LFA. Po przerwie sporo akcji gospodyń pod bramką poznanianek, jednak bramki nie padały. Dobrze w tej części broniła Ada Raś, albo piłka po strzałach futsalistek LFA lądowała na słupku, poprzeczce, ewentualnie były minimalnie niecelne. Generalnie druga część spotkania była wyrównana. Futsalistki z LFA miały optyczną przewagę ale nie udokumentowały tego zdobytymi bramkami.
Duże brawa dla obu drużyn. Gospodynie za początek meczu, przyjezdne za drugą połowę. Co najważniejsze kibice gospodyń opuszczali halę zadowoleni, że ich pupilki awansowały dalej. Teraz przed nimi na pucharowej drodze oczekują już bardziej doświadczone drużyny ligowe.