II runda, Puchar Polski:

strefa I (woj. mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie)

  • Włókniarz Białystok – Ekosport Białystok, 15.10., g.16:00
  • Pogoń Zduńska Wola – AZS UW Warszawa, 16.10., g.18:00
  • MUKS Praga Warszawa (juniorki) – Dargfil Tomaszów Mazowiecki, 15.10., g.15:00
  • Stomilanki II Olsztyn – Loczki Wyszków, 16.10., g.11:00
  • UKS SMS III Łódź – Stomil Olsztyn, 16.10., g.13:30
  • PTC Pabianice – Tygrys Huta Mińska, 16.10., g.15:00
  • Forty Piątnica – Zamłynie Radom, 16.10., g.15:30
  • Akademia 2012 Suwałki – wolny los

strefa II (woj. kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, pomorskie)

  • Marcus Gdynia – Błękitni Stargard, 16.10., g.14:00
  • Gwiazda Toruń – Pogoń Tczew, 16.10., g.16:00
  • Olimpia II Szczecin – GSS Grodzisk Wielkopolski 3:0wo
  • KA 4 Respect Krobia – Spójnia Białe Błota, 16.10., g.15:30
  • Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Górnicza Konin, g.16.10., g.19:00
  • Mustang Wielgie – KTS-K Luzino, 15.10., g.15:30
  • KKP Chełmża – WAP Włocławek, 16.10., g.15:30
  • Victoria Sianów – wolny los

strefa III (woj. śląskie, opolskie, dolnośląskie, lubuskie)

  • Promień Żary – AZS II Wrocław, 16.10., g,15:30
  • Warta Gorzów – Jaskółki Chorzów 3:0wo
  • Bielawianka Bielawa – Orlik Jelenia Góra, 16.10., g.19:00
  • Plon Błotnica Strzelecka – Skra Częstochowa, 15.10., g.16:00
  • TS ROW II Rybnik – Stilon Gorzów Wielkopolski, 16.10., g.15:30
  • Ślęza Wrocław – Plon II Błotnica Strzelecka, 16.10., g.15:30
  • Rolnik II Biedrzychowice – LUKS Ziemia Lubińska, 16.10., g.16:00
  • Unia Opole – KKS Zabrze, 16.10., g.20:00

strefa IV (woj. małopolskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

  • Naprzód Sobolów – Starówka Nowy Sącz, 15.10., g.16:30
  • Widok Lublin – Unia Lublin, 16.10., g.19:00
  • Górnik II Łęczna – Hetmanki Włoszczowa, 16.10., g.17:30
  • Potok Sitno – KSP Kielce, 16.10., g.15:30
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Podgórze Kraków
  • SMS Resovia II Rzeszów – Iskra Brzezinka, 16.10., g.11:00
  • UKS 3 Staszkówka Jelna – Izolator Boguchwała, 16.10., g.15:00
  • Prądniczanka Kraków – wolny los

Kolejne rudny Pucharu Polski:

  • III runda– 30.10.2019 r.
  • IV runda – 13.11.2019 r.
  • V runda – 23.11.2019 r.
  • 1/8 finału – 30.11.2019 r.